Aktualny czas: 24.07.2017, 08:44 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Supernovas
Autor Wiadomość
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 614
Poziom ostrzeżeń: 0%
Supernovas
Pytanie jest proste, jak wg was potoczą się dalsze losy taki osób jak Trafalgar Law czy Kid? Jaką rolę odegrają dalej w mandze (a potem w anime)?

Wg mnie Słomiani będą musieli się kiedyś z którąś z ich załóg zmierzyć. To byłoby zaprawdę coś, pojedynek kapitanów Luffy'ego i Law'a. Co wy na to?

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.02.2016 21:30 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
25.04.2009 17:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,490

Może spotkają się kiedyś ze sobą w Nowym Świecie. Co tam może, na pewno. Te postacie mają zbyt duży potencjał żeby tak po prostu je zostawić i więcej o nich nie wspominać. Niektórzy jako wrogowie, inni jako sprzymierzeńcy, ale muszą być.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
25.04.2009 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,011

Za dużo ich się Oda nawymyślał, żeby nie skorzystać jeszcze kiedyś z takich fajnych postaci.

Może będą się ścigać do Raftel i nastąpi wielka bitwa każdy na każdego d; 9 załóg... o masakra d;

[Obrazek: h3sygn.png]
25.04.2009 17:33
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 534

Law i Kidd wyglądają mi na przeciwników z którymi Mugiwarsi kiedyś się zmierząTongue. Ewentualnie mogą być sprzymierzeńcami bo będą walczyć z mocnym przeciwnikiem np. admirał, yonku ale ogólnie to rywale którzy naprawdę wysoko zajdąTongue. Inni supernovas......wydaję mi się ich za dużo by z każdym z nich Luffy przeżywał inną potyczkęTongue. Może sami będą ze sobą walczyćTongue? Może stoczą bitwy z marynarką bez udziału LuffyiegoTongue. Kto wieTongue.
Spoiler :
Liczę, że spotkamy ich jak Luffy przybędzie do głównej bazy marynarkiTongue. Choć nie wiem po co by tam się pchaliTongue

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
25.04.2009 19:27
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,108

Ja tam przewiduję osobną sagę na walkę Mugiwara Team vs Kidd Team, gość jest zbyt wielkim maniakiem żeby obyło się bez walki, no i załogę ma bardzo ciekawą. Lawa widzę bardziej jako sprzymierzeńca, natomiast co do reszty to bladego pojęcia nie mam.

25.04.2009 22:12
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 911

Umrę z brechtu jak już się nie pojawiąSmile A bardzo prawdopodobne jest, iż część z supernovas już więcej nie wystąpi. Przynajmniej moim zdaniem.

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
25.04.2009 22:27
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 421

Jakby nikt się już z nich nie pojawił to byłoby strasznie głupio. Ale tak samo byłoby gdyby dalej przeszli wszyscy. GL to nie przelewki, nie każdy powinien dać radę w Nowym Świecie, dlatego uważam, że części Supernovas już nie zobaczymy.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
25.04.2009 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 123

Jak sie niepozabijają to byc moze w nowym świecie odbędą sie pojedynki
1 Luffy Vs. KId
2 Zoro Vs. Law
3 Robin Vs. Jewelry Bonney
4. Sanji Vs. Drake
5. Franky Vs. Capone Bege
6. Brook Vs. Killer

Ale to tylko moje spekulacje
24.05.2009 23:40
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,011

Cytat:6. Brook Vs. Killer

Hmm jak dla mnie Brook mógłby walczyć ze Scratchmenem Apoo, ciekawe jaki koncercik by im wyszedł (:

25.05.2009 01:11
zysio83 Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 8

też mnie w trakcie ujawniania się zdolności poszczególnych supernovas zastanawiały pewne opcje w stylu "co by było gdyby",np.wydaje mi się bardzo prawdopodobna kiedyś walka Kidd'a z Luffy'm ze względu na zdolności gumy kontra magnetycznośćWink Killera z Zoro (szermierze),Brook'a z Scrachman'em Apoo ze względu na to,że obaj zajmują się muzyką... przyszła mi nawet na myśl opcja walki Franky'ego z Pacyfistą gdy już Franky się podrasuje
Spoiler :
na tej wyspie śniegu,czy jaka tam mu się trafiła.
jednego sie można spodziewać na pewno: gdy już sie wszyscy spotkają ponownie na Sunny to wszyscy będą mieli jakieś nowe,ciekawe techniki,zaczynając na Luffy'm
Spoiler :
i jego królewskim Haki Wink już się nie mogę doczekać! ;D
nie wiem czy dobrze rozumuję,ale to,że jednocześnie ze słomianymi na Shaboady trafiło kilka innych załóg z supernovas na pokładach to nie znaczy,że przed nimi i po nich nie mogło przybyć o wiele więcej,nawet silniejszych od nich piratówWink zapowiada się tak czy inaczej emocjonująco! Big Grin
25.05.2009 01:54
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama