Aktualny czas: 20.09.2017, 11:15 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Sylwester
Autor Wiadomość
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 350
Poziom ostrzeżeń: 0%
Sylwester
Sylwester. Dom House?ów.

Pani domu szykuje mieszkanie na przyjście gości? zamiata pod choinką, krząta się po kuchni. House leży na kanapie z zamkniętymi oczyma, lecz wcale nie śpi, rozmyśla:
- Jaki ten świat jest dziwny? wszyscy na mnie mówią, żem palant i dupek? nawet od niej to słyszałem. Wiele razy. A jednak to właśnie ona zawróciła mi w głowie? Jak teraz na to spojrzeć zawsze zwracałem uwagę na jej idealną figurę. Udawałem, że mnie onieśmiela? a może w rzeczywistości tak było? nie pamiętam już. Pamiętam za to, jak bardzo chciałem złapać ją za ten tyłeczek? choć w sumie parę razy mi się udało. Tak to było przyjemne, takie ciepło? wręcz byłem przez nie otulany. Ciągle patrzyłem jej w dekolt, albo na pupę. Obydwa miejsca najbardziej lubię. Lubię je gładzić, pieścić, całować. Nie pamiętam już dlaczego się w niej zakochałem, ale wiem, że pomimo iż kochałem Stacy to dopiero przy moim tygrysku czuję się naprawdę sobą. Uwielbiam kiedy masuje mi nogę.. wtedy? wtedy po prostu zapominam o bólu... i nie potrzebuję Vicodinu. Dobra szczerze to nie zawsze tak było, iż ją kochałem tuż po Stacy, a tuż przed mym tygryskiem kochałem inną, ale niestety (albo stety) nam nie wyszło. Mimo iż im tego nie powiem to przepraszam tych których skrzywdziłem? przez te wszystkie lata. Choć jak teraz patrzę na Cameron? i na Chase?a to myślę, że Allison będzie szczęśliwsza z nim niż ze mną. Po prostu tak chyba musiało być, (musiałem zrezygnować ze Stacy, bo zrobiła coś bez mojej zgody, musiałem zrezygnować z Cameron bo mimo iż ją kochałem to była zbyt etyczna jak dla mnie), że dopiero za trzecim razem wybrałem dobrze? mojego tygryska? moją Cuddy.

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
14.04.2009 14:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama