Aktualny czas: 24.08.2019, 11:36 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Sylwester 13/14
Autor Wiadomość
Ruri Offline
Majtek
Wanted Team

*
Liczba postów: 73
RE: Sylwester 13/14
Niestety Rawicz z mojej strony odpada :< Finanse nie pozwolą na wyjazd...
12.11.2013 23:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jutsu
Unregistered

U mnie to zależy. Lepiej dla mnie Darkowy, ale obawiam się spin, jak zacznie się debata kto może, kto nie. Moja obecność to średnio matematyczne przy uwzględnieniu zmiennych wyniesie gdzieś 30%.

"Eikichiiiiiiii napisał(a):Ja oczywiście też będę. Jak Miki w swojej wielkiej łaskawości w końcu pokaże mi/obojętnie komu tą umowę to ją zeskanuje/skseruje i od razu tutaj wkleję.

Nie czaje. To on ma umowę i tylko pokazać nie chce, czy co? Co to za filozofia iść do punktu ksero czy nawet zdjęcie zrobić?
12.11.2013 23:23
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wochu
Unregistered

Ja też się piszę na miejsce niezależnie gdzie by miało byćSmile
13.11.2013 00:54
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,090
Poziom ostrzeżeń: 0%
Fairy - no właśnie nie wiadomo. Miki twierdzi, że ma już wynajętą salę i ma umowę, ale wiadomo o tym tylko z jego podań i legend, a nie ma żadnego pośród żywych, który by mógł twierdzić, iż ową mityczną umowę widział na własne oczy, zaś Mikoel pilnuje jej przed czyimkolwiek wzrokiem, z przyczyn wymykających się wszelkiej logice. I tak już chyba drugi czy trzeci miesiąc leci.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

13.11.2013 14:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Liczba postów: 396
I dla tego też mamy w tym roku awaryjną miejscówkę, która prawie na 100 % stanie się właściwym miejscem imprezy.

[Obrazek: archer-1.png]
13.11.2013 15:08
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
(13.11.2013 14:22 )Szczery napisał(a):  Fairy - no właśnie nie wiadomo. Miki twierdzi, że ma już wynajętą salę i ma umowę, ale wiadomo o tym tylko z jego podań i legend, a nie ma żadnego pośród żywych, który by mógł twierdzić, iż ową mityczną umowę widział na własne oczy, zaś Mikoel pilnuje jej przed czyimkolwiek wzrokiem, z przyczyn wymykających się wszelkiej logice. I tak już chyba drugi czy trzeci miesiąc leci.
No właśnie. Podobnie było rok temu. Po czym dowiedziałem się tydzień przed, że nie ma sylwka i musiałem spędzić go w domuSad

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
13.11.2013 15:11
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ja niestety mam od dawna ustalone plany na sylwestra i nie ma mnie wtedy na ślunsku. Tak mogłabym być w Sławkowie (:

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
13.11.2013 18:06
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Liczba postów: 396
Chciałbym od razu przeprosić wszystkich dla których będzie to za daleko, ale tegoroczny Nakamowy Sylwester odbędzie się na miejscówce numer 2, przypomnijmy jej specyfikację Smile

Cytat:Miejscówka numer 2 - Około 13 Km od Rawicza (Lokalizacja - lekkie uogólnienie by za wczasu nie ujawniać danych adresowych naszego dobroczyńcy Smile)

Nasza wspaniała awaryjna miejscówka, znana niektórym z naszej braci z tegorocznych urodzin Dark'a.
Miejsca nie ma może i tyle co w Sławkowie ale miejscówka jest pewna na 100 % co jest jej ogromnym plusem. Dark mówił że tak około 30 osób maksymalnie by się pomieściło, jestem podobnego zdania jednak z mojego punktu widzenia nie uniknęlibyśmy lekkiego ścisku Smile.

Koszt: Hmmm flaszka dla dobroczyńcy lub (chyba lepiej) jakiś inny lekki zwrot poniesionych kosztów, wody, ogrzewania itp - to już ewentualnie do uzgodnienia z Darkiem i jego rodzicami ^^ + plus jakaś zrzuta na paliwo dla osób które dowiozą nas z Rawicza na miejsce imprezy Smile.

Natomiast teraz przedstawiam wam zmodyfikowaną listę obecności, z uwzględnieniem wypisania z listy osób które pisały się jedynie na Sławków. Jeśli popełniłem błąd przy modyfikacji listy i usunąłem lub pozostawiłem kogoś przez pomyłkę na liście - wypomnijcie mi to w swojej odpowiedzi, a szybko naprawię swój błąd Smile

Sylwestrowa Lista Obecności!
1. Ryuuga
2. Xaton
3. Skiba
4. Paxi
5. Komimasa
6. Eikichi
7. Kassztan
8. Raikage
9. Dark
10. Eihnaren
11. Biiizaaa
12. Rdr
13. Golbat
14. Fuszioms
15. Wochu
16. Fairy
17. Henio
18. Cthulhu
19. Ajinur
20. Kyouchika
21. Gosia
22. Taboretto
23. Yoh
24. Skulkid
25. Mononoke
26. Hime
27. Pudel
28. Bisco

[Obrazek: archer-1.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.11.2013 00:22 przez Ryuuga.)
14.11.2013 20:32
Eikichi Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,249
A teraz należałoby krótko napisać dlaczego w miejscu nr 2 a nie w nr 1. Otóż po około 2 miesiącach proszenia się o umowę potwierdzającą naszą miejscówę, wielokrotnym nawoływaniu i przypominaniu Mikiemu by w końcu ją przyniósł na nasze cotygodniowe spotkania, Miki powiedział, że miejscówy nie ma przez jakieś idiotyczne powody dot. burmistrza miasta. Nie wiem tak naprawdę o co mu chodziło, ale podejrzewam (nie tylko ja), że ta umowa w ogóle nie istnieje. Tak jak piszę, przez dwa miechy nie mógł przynieść świstku papieru, rzekomo zapodział się w jego bałaganie (kto do zgniłej rzodkiewki daje coś takiego jak umowa w miejsce gdzie może się zgubić?!). Sory, że tak po nim jadę, ale kosztowało to dużo nerwów, a wiem jak niektórym zależało na tym miejscu... Sprawa jest z grubsza bardziej skomplikowana, jak ktoś chce coś więcej wiedzieć niech się śmiało pyta.
PS: Taka sytuacja nie będzie już miała miejsca, wczoraj dość dosadnie wytłumaczyłem Mikiemu, że nie będzie brał udziału w żadnej kolejnej organizacji sylwka.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
14.11.2013 20:41
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,221
Poziom ostrzeżeń: 15%
No i prawidłowo.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
14.11.2013 21:16
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama