Aktualny czas: 26.09.2017, 18:30 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
Sylwester 2015/2016 - konkursy!
Autor Wiadomość
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,607
Poziom ostrzeżeń: 10%
Sylwester 2015/2016 - konkursy!
Czołem! Jako, że chcę "wystylizować" tę imprezę na sylwestry robione sobie zazwyczaj w naszym skarżyskim gronie nie mogło zabraknąć konkursów! Będzie to seria mniejszych lub większych wyzwań za które będziemy dostawać punkty. Osoba, która zdobędzie punktów najwięcej wygrywa, proste.

NAGRODA::

Czym byłby turniej bez nagród? Otóż nagrody owszem będą, ale bynajmniej nie ze składek. Każdy chcący brać udział w konkursie kupuje coś w cenie 2 złotych. Może być to cokolwiek, od batonika poprzez kilo ziemniaków aż po cążki do paznokci, po czym dorzuca to do puli ogólnej. Zwycięzca zgarnia całą pulę Smile .

Ale, ale, wczoraj obiecałem Wam, że dzisiaj zaprezentuję pierwszą z konkurencji. Owszem tak się stanie, oto przed państwem...

KONKURENCJA PIERWSZA - MIKSTURY

Każdy z chcących brać w niej udział przygotowuje w domu miksturę którą przywozi w słoiczku na imprezę. Czym jest mikstura? Otóż tajemniczym napojem ze składnikami niewiadomego pochodzenia. Piwo z mlekiem czekoladowym? Woda ogórków ze śmietaną i tabasco? Może to być wszystko o ile spełnia warunek - NIE JEST TRUJĄCE I NIE ZASZKODZI. Gdy wszystkie mikstury będą na stole oznaczamy je numerkami i losujemy. Ten kto wylosuje miksturę ma dwie możliwości - wypić swoją porcję i dostać punkty albo zrezygnować i skończyć konkurencję z wynikiem 0. Haczyk tkwi w tym, że uczestnik nie zna składu mikstury dopóki nie podejmie decyzji i ew. nie wypije. W naszych sylwkach zdarzało się, że zawodnik wzbraniał się przed wypiciem czegoś, co okazywało się w ostatecznym rachunku czymś bardzo zwykłym, np. zimnego żurku. Konkurencja ta otwiera zawody sylwkowe i jest rozgrywana zanim wszyscy zaczną pić Smile .

[Obrazek: Z6ihek4.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.12.2015 16:30 przez Orzi. Powód: Poprawiona ortografia)
02.12.2015 15:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
c3po Niedostępny
Wujek Radziu
Pirat

*
Liczba postów: 661
RE: Sylwester 2015/2016 - konkursy!
Piękna konkurencja Big Grin mam nadzieje ze kolejne tez beda tak interesujące
02.12.2015 16:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,224
Poziom ostrzeżeń: 0%
Szukanie dinozaura zawsze najlepsze.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
02.12.2015 16:28
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,607
Poziom ostrzeżeń: 10%
Będzie Grigo, ale chcę im dawkować emocje :>

[Obrazek: Z6ihek4.png]
02.12.2015 16:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,164
Bez kitu, genialne!

02.12.2015 18:46
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama