Aktualny czas: 25.08.2019, 00:44 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ankieta: Gdzie bardziej odpowiadałaby Ci impreza sylwestrowa?
Ankieta jest zamknięta.
Kraków 44.00% 11 44.00%
Wrocław 36.00% 9 36.00%
Odwołajcie ankietę, mam lepsze miejsce. 20.00% 5 20.00%
Razem 25 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
Sylwester Nakama 2011/2012
Autor Wiadomość
Pudel/Loczek Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 0
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Sylwester Nakama 2011/2012
A wiec:
Nie zaczyna sie zdania od "A wiec" mniejsza.
A wiec:
Jest kilka opcjii, w ogole to wyglada tak, ze to od was zalezy czy wam sie chce tu przyjechac czy nie, jak wam sie nie bedzie chcialo to mam juz miejsce gdzie indziej, chodz naprawde bardzo w ch.. chetnie bym sie z wami spotkal pogadal poobcowal i zaliczyl impreze zyciaTongue Sa opcje: mozemy wynajac jakis maly klubik mam paru znajomych po takich miejscach wiec jakos by z tym nie bylo problemu, tylko, ze to sie wiaze z kasa i to dosc wieksza, biorac pod uwage, ze to sylwester to bedzie to dosc duza sumka a niestety nie uda sie zalatwic tego tak o za przysluge. W razie takiego czegos kasa to gdzies kolo 1-2 klockow... Tak niestety.... chyba, ze zjechalo by sie nas w pizdu duzo to chillalt - Powiedzcie co wy na ten tamet jak bedziecie za daje wiecej info. Druga opcja to taka, ze mozemy zrobic to w mojej pracy mamy taka swoja mala kanciape w teatrze laznia nowa - fajnie brzmi nie?Tongue - ale to tam jest sala prob, sala nagraniowa i biuro gdzie ja urzeduje. Jest taka opcja ale ze wzgledow bezpieczenstwa i z okazjii, ze to teatr to po a mielibysmy do uzytku tylko korzytaz dlugi na 20 metrow i szeroki na 2,5 i ewentualnie kuchnie i nie moznaby jakos tam bardzo szalec gdyz jednak to jest dla mnie miejsce swiete i nie mam ochoty sie rozstawac z ta praca. - koszt praktycznie zerowy. - Szczerze to srednio jestem za ta opcja ale ewentualnie moge dac wiecej szczegolow itp itd - wasze zdanie? Jest jeszcze "bramka nr 3" a tam:

dam, dam, dam, dam.....!!! Bum!Tongue

Wpadlem na pomysl, ze mozna wynajac jakies mieszkanie wystawione do wynajecia na wynajem naprzyklad albo na pare dni np 31, 1 albo na tydzien. - Kasa jakas nie duza jak bedzie nas wiecej to bedzie taniej i lepsza zabawa. Tak sadze ze w 300 pln za wynajem sie zakmniemy to jak bedzie 10 osob to po 3 dychy to kurde chyba nie majatek a opcja jak dla mnie najlepsza. Piszcie co sadzicie i kto by sie pisal. Zalezy mi na czasie gdyz jak juz to bede to musial zorganizowac wszystko bo kuzde liczyc na Sebka to jak ...................................................... - tutaj duuuuuuuzo przeklenstw i przecinkow ---------- Kurcze w tym tygodniu chce miec odpowiedz dokladnie co kto gdzie jak i czy mam sie w ogole za to zabierac. Moje zdanie. Szogun Ty mnie misku mily nie strasz i nie kazuj komus kopac mi tylka tylko no.Tongue Moj pierwszy post tutaj prosze o wyrozumialosc i nie zwracania uwagi na bledy pisowanie itp itd. Dla tego sie tez nie rozpisuje gdyz nie mam zamiaru sie starac pisac "ladnie". Kropka. Buśka i do uslyszenia

asldjasd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
qwe
qwe
qwe
qwe
qwe
qwe
qw
eqw
eqw
eq
weqweq
wea
sf
sdf
sdf
sd
f
sdfsd
f
sdfsdf.
07.12.2011 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,249
Wybieram bramkę numer 3. I zgłaszam się na uczestnika sylwestra z nakamą.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
07.12.2011 23:29
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,090
(07.12.2011 01:40 )Taboret napisał(a):  
(06.12.2011 00:10 )Szczery napisał(a):  (ewentualne formy spania, jakby kogoś zmogło, mogą wymagać pójścia w ruch karimat, tak konwentowo Tongue) . W każdym razie z tej przyczyny muszę ograniczyć imprezę do tych osób, które już znają temat.

W sensie że znają nocowanie na konwentach? Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem xd
Nie, znają temat sylwka. Tj. te, które zdążyłem przepytać już ja, bądź Szogun.

Pudel, ty serio myślisz, że ktoś wynajmie mieszkanie na sylwka? To przecież jak wpuszczanie lisa do kurnika 0_o Przecież to nie wiadomo w jakim stanie może mieszkanie zostawić młodzież bawiąca się Tongue

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.12.2011 23:36 przez Szczery.)
07.12.2011 23:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,239
Co do wynajmowania klubu to pomysł może i dobry, ale z pewnością nie uzbieramy tylu osób, aby było to "normalnie" odczuwalne po kieszeniach, tym bardziej, że alko nam raczej w cenie nie dadzą.
Bramka nr 2 jest ciekawa, ale również wolałbym jej nie ryzykować ze względów oczywistych.
Bramka nr 3 jest mega optymalna, o ile masz na oku chatę w takiej cenie jak podałeś, to idealnie. Nawet w 10 osób za dużo nie zapłacimy, trochę za przejazd, za alko i idealnie.
Generalnie Bramkę nr 3 stawiam na równi z bramką nr 4 Wrocławiem, tj. na obie ewentualności się piszę na 100% (Biza też).

07.12.2011 23:36
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Rozumiem, że jeżeli obydwie ewentualności wypalą, a deklarujecie się na 100 %, to jedno jedzie tu a drugie tu? Tongue
Generalnie u mnie można już jak mówiłem robić. Tylko ze wspomnianymi niedogodnościami.

07.12.2011 23:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Chodziło raczej o to, że pojawimy się na tej imprezie, która wypali, bo chyba nie będziemy się dzielić, że połowa do KrK a połowa do Wrocka xD.

07.12.2011 23:49
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Czemu nie? Konkurencja wzmocni atrakcyjność imprez.

07.12.2011 23:51
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Imprezy imprezami, ale ja chce spędzić sylwestra z nakama, a wybieranie z którymi, było by sytuacją bardzo nieprzyjemną.

07.12.2011 23:54
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Jaka jest miejscowość między KrK a Wro tak pośrodku? Jak bardzo ci zależy na spotkaniu reszty nakama z konkurencyjnej imprezy to można zrobić tam ustawkę.
Nie widzisz, że jaja sobie robię? Tongue Wiadomo, jedna impreza będzie Big Grin

08.12.2011 00:06
Eihnaren Offline
Wanderer
Pirat

*
Liczba postów: 293
Na oko, to jakoś Strzelce Opolskie by były Tongue xD

Nie jest chyba tajemnicą, że piszę się na nakamowego Sylwestra Smile Brat też wspominał, że chce jechać, więc i jego wliczcie do wesołej gromadki.

Ze wszystkich zaproponowanych opcji, na pewno najlepsza jest ta z mieszkaniem wynajętym w Krakowie. Nie jesteśmy żadnymi wandalami, myślę, że nie ma strachu, iż chałupce stałaby się jakaś krzywda Tongue (bądź większa krzywda, nie do naprawienia bez dodatkowych środków finansowych).

Krótko, ale czas na mnie.

"Wyobraź sobie, że Twoje marzenie znajduje się na szczycie drzewa."
[Obrazek: M21c9OC.jpg]
08.12.2011 12:19
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama