Aktualny czas: 22.08.2019, 07:26 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Sylwester Nakama 2011/2012 - Sosnowiec
Autor Wiadomość
Shin Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 50
RE: Sylwester Nakama 2011/2012 - Sosnowiec
A będzie tam w ogóle jakiś powrót z tej miejscowości do Sosnowca pierwszego?
29.12.2011 23:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Pudel/Loczek Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 0
Poziom ostrzeżeń: 0%
Information RE: Sylwester Nakama 2011/2012 - Sosnowiec
Ludzie ogar.
Najpierw:
Szogun - co do silent hill'a - to fakt jest to dobry film ale nic pozatym. Gralem w 2 rozne silenty i po godzinie mi sie poprostu odechcialo. Nie zgodze sie z tym, ze to jest jakas super mega super duper gra bez dwoch zdan, jest za mala grywalna jesli podchodzisz do niej tak z freestylu. Kropka. Bede bronil tego stanowiska! Ale film polecam naprawde swietna ekranizacja jedna z lapszych w 2006-ego roku.

Paxi - NIKT ALE TO K. Nikt nie mowi do Ryuugi "Sebuś". Nikt. Sebastian ma nick Ryuuga albo imie Sebastian - zaklepalem sobie kiedys to, ze tylko ja mowie do niego "Sebuś" - byl wtedy nieco pijany, nawet bardzoooooo, ale tak jest i tyle. Do dzis on sam o tym nie wiedzial.:) Ja z Rastim - to tez jego nick, tez z niego korzystal, jest jeszcze Portgas i wieeeeeeeeeele innych - bedziemy w Katowicach kolo 11:50. Katowice godzina 12-13 zbiera sie jedna grupka ludzi. Podaje Swoj numer: 514-406-693 w razie czego dzwoncie co gdzie jak kiedy po co i dlaczego, zeby sie nie zgubić. Prosze mowcie do niego inaczej prosze:)

Komi - chce z Toba spedzic tego glupiego sylwestra, dales mi do myslenia i stalo sie to czego sie obawiales, rozumiem Cie i poniekad nawet sie nie dziwie, ze nie chce Ci sie jechac, ale serio wbij bedzie super, Biza i RDR zapraszaja, ze moge Cie kimnac dasz rade, tylko czy chcesz. Chcesz!!! Mowie Ci to:P

Co sylwka:
Proponuje pare rzeczy:
Dzisiejszy pomysl mojego szwagra - kupujemy jednorazowe talerzyki widelce i przedewszystkim jebutne kolorowe kubki rodem z Amerykanskich domowek! Koszt tani a sprzatanie zajmie duzo mniej czasu bo tylko jeb, jeb do wora i spokoj. Myslmy racjonalnie to nie nasz dom nie robmy burdy rodem z CC niekiedy:P

Drugie z okazjii tego, ze to bedzie zbiorowa impreza to proponuje zarzadzic Ściepe - 20 zl wpisowego - pieniadze, ktore kazdy wplaci tylko dlatego, ze tam bedzie zbiorowe picie i jedzenie - nie mowie o alkoholu to za chwile - i zeby kazdy mial jakis wklad. Chyba, ze ktos przynosi albo robi jakies ciasto, jedzenie, czy WIEKSZA ILOSC PICIA - nie mowie o czyms w stylu "o.. przyniose 2l pepsi, pierdziele nie place" madrze i z rozwaga prosze. To jest dobry pomysl z okazjii, ze Ruri jest naszym organizatorem prosze, zeby to uszanowac i tak tez zrobimy.
Najlepiej teraz jeszcze napisac szczeguly na temat tego co kto przyniesie:
Ja z Rastim robimy pizze. Jego pizza jest naprawde pyszna - Sebek robi pyszne ciasto - nie jest zoltodziobem - i wie co robi - kasa mala a jak zrobimy tego duzo bedzie super. Przeciez nie bedziemy tylko pic, jesc tez trzeba:P

Co do muzyki, ja bardzo chetnie sie zajme puszczaniem muzyki, przyniescie moze kazdy kto ma ochote czego sluchac na plytach czy pendrive'ach a ja to zmyslnie zmixuje i bedzie naprawde super.

Zajecia. Ja chce sie z wami K. spotkac i spedzic z wami super czas a to, czy bedziemy grac w benkarty czy gadac o bzdetach strzyka mnie to. Film... Przyniescie tez filmy na DVD mozemy sobie zrobic konciki tematyczne - muzyka, film, gry - bedzie super.

Kolejna rzecz to to, zebysmy zrobili cos z soba. W sensie, zeby to nie byla kolejna impreza w stylu, wszyscy jestesmy ubrani tak jak na co dzien, ubierzmy sie fajnie, jesli troche ludzi, ktorzy sie za soba nie znaja a pozatym kurcze raz w roku mozna!

Dobra to tyle. Wiem, rozpisalem sie, ale chcialem odrobine orgnizacjii wprowadzic w ten haos.
Sciepa na zarcie 20 pln OBOWIAZKOWA - nie ma tak, ze ktos sobie nie zaplaci i mu sie uda, wymienne na jakies zarcie. Ubieramy sie "Ladniej niz zwykle":P Widze sie z czescia 31.12 o godzinie kolo 12 na dworcu w Katowicach. Robimy sciepe i kupuje zbiorowe zarcie i picie. Co do alkoholu to proponuje, zeby albo kazdy osobno sobie kupil to na co ma ochote, ja naprzyklad mam ochote nawalic sie Wishky i nie mam zamiaru pic nic innego, Sebek mnie do tego naklonil, a do tego zbiorowa wodka i 2 kraty piwa - damy rade zobaczymy w praniu.
Wezcie sobie kase i ciuchy na przebranie na nastepny dzien, kurcze moze byc ciezko wracac takimi przepitymi itp. Dobra dzieki za uwage i zycze milej nocy, Kocham Was i mam nadzieje juz niedlugo do zobaczenia:*

sorry za spam i post pod postem ale musze, przepraszam za przeklenstwa i bledy ale jaram sie - strasznie mi sie podoba moj post u gory, ladnie mi wyszedl. Ogarnijcie TO:D

asldjasd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
qwe
qwe
qwe
qwe
qwe
qwe
qw
eqw
eqw
eq
weqweq
wea
sf
sdf
sdf
sd
f
sdfsd
f
sdfsdf.
30.12.2011 01:25
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Liczba postów: 396
Pudel jedna sprawa, my sie zbieramy w Sosnowcu a nie Katowicach ^ ^

[Obrazek: archer-1.png]
30.12.2011 03:04
Pudel/Loczek Offline
Gość
Pirat

*
Dobrze misiu ale my kolo 12 bedzie w Katowicach nawet wczesniej wiec jesli ktos tam bedzie to z nami sie podpierdzieli do Sosnowca. A Ty i ja to juz jakas ekipa?Tongue

asldjasd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
qwe
qwe
qwe
qwe
qwe
qwe
qw
eqw
eqw
eq
weqweq
wea
sf
sdf
sdf
sd
f
sdfsd
f
sdfsdf.
30.12.2011 03:19
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 811
Pani matka zlitowała się nad moimi błaganiami i mam kasę by do was przyjechać! Znajdzie się miejsce dla zbłąkanego wędrowca? xD Jakby co jadę do Sosnowca pociągiem
30.12.2011 09:19
Ruri Offline
Majtek
Wanted Team

*
Liczba postów: 73
Sorki, Taboret, ale już wczoraj padła decyzja o zamknięciu listy. Niestety paru osobom już odmówiłem, tak samo muszę odmówić tobie. :<
30.12.2011 13:29
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 811
Ale zaraz przecież jest napisane że limit wynosi 20 osób a na liście jest 17, na pewno nie da rady?
30.12.2011 17:54
CatHD Offline
Gość
Pirat

*
Ludzie zapiszcie sobie mój numer 781389545, ponieważ ja będę po 11:50 czyli około 12 w Katowicach dlatego Pudel możemy się spotkać. A po za tym do alkoholu ja biorę słomki te metrowe żebyśmy kulturalnie napili się z wiadra i dodatkowo wezmę obiecaną 0.5 litra wódki Eihnaren. Dodatkowy alkohol kupię na miejscu, czyli po prostu wezmę około 40 - 50 złoty na żarcie i alko, i sądzę że powinno starczyć, ponieważ na miejscu się wszyscy złożymy w sprawie jedzenia i alkoholu^^

PS. Pudel zadzwoń do mnie jutro przed 12, bo jeśli nie zatankuje kasy na komie to nie będę miał funduszy w telefonie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.12.2011 18:59 przez CatHD.)
30.12.2011 18:57
Ruri Offline
Majtek
Wanted Team

*
Liczba postów: 73
@Taboret, oops. Zapomniałem tam zmienić. Niestety już nie sorki raz jeszcze :<
30.12.2011 19:11
Shin Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 50
No to jutro się widzę o 12 na Sosnowcu Głównym z RdR i Ryuugą, ktoś jeszcze tam dojedzie? Może trochę wcześniej? Bo ja chyba będę w Sosnowcu na 9:00 (cholera albo ta godzina albo dopiero byłbym na 16) także poczekam pare godzin i gdyby ktoś też przyjechał wcześniej to niech da znać Smile
30.12.2011 19:27
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama