Aktualny czas: 25.08.2019, 00:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Sylwester Nakama 2013/14 - Chojno
Autor Wiadomość
eyekiss Offline
random
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 647
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Sylwester Nakama 2013/14 - Chojno
po tylu latach Komi jeszcze nie zrozumiałeś, że nie mói się przebieranki, tylko KOSPLEJE!

[Obrazek: Ds043VF.gif]
wiedźmy majo ciężko
17.12.2013 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,046
Eeee, u mnie nie ma szans na to, że się w coś przebiorę ;P. Jeszcze 30 o 23:35 lądowanie w Gdańsku to już wogóle ;P. No, ale się będę musiał podpytać później, czy ktoś tym ciupciągiem, co ja będę jechał z Poznania xD
17.12.2013 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 811
Ok 100% potwierdzam swoją obecność więc możecie mnie zatwierdzić na liście Tongue

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
18.12.2013 22:57
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Liczba postów: 396
(18.12.2013 22:57 )Taboretto napisał(a):  Ok 100% potwierdzam swoją obecność więc możecie mnie zatwierdzić na liście Tongue

Jest już za późno, i limit osób nadal jest przekroczony. Więc jednak przykro mi, niestety nie ma miejsca.

[Obrazek: archer-1.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.12.2013 23:25 przez Ryuuga.)
18.12.2013 23:18
Jutsu
Unregistered

Tabek, jak wół było napisane że jest czas do końca tygodnia, i to był chyba ten do 30 listopada jak nie wcześniej.

Wydaje mi się, że trochę dziwne przebierać się jak nie ma tego w planie imprezy. Więc to ogólnie jest, czy nie? Pomysł mi się bardzo podoba, ale jak coś tam zmienią w ubraniu z cztery osoby to dziwnie...

Może jakieś propozycje co by było potrzebne? Od wieków nie było mi się na sylwku i nigdy nic nie przynosiło. Nie wiem jak wy chcecie przenosić ciasta, by się nie rozpadły^_^
Tak z ciekawości czystej zapytam. Czy ktoś z południa bierze fajkę wodną? Darku jak pokazywał zdjęcia z różnych imprez nakamowych na południu ( tak to ładnie określmy) to była taka zielona.
Ale tu też miejsce ograniczone, więc zadymianie pomieszczeń nie jest chyba mile widziane. Stąd pytam z ciekawości.
18.12.2013 23:52
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Jutsu napisał(a):Wydaje mi się, że trochę dziwne przebierać się jak nie ma tego w planie imprezy. Więc to ogólnie jest, czy nie? Pomysł mi się bardzo podoba, ale jak coś tam zmienią w ubraniu z cztery osoby to dziwnie...

Ja się mogę przebrać za zakładniczkę z, yyy... Bogatego miasta.
No dobra, średniozamożnego XD

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
18.12.2013 23:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Cthulhu Niedostępny
Stalker
Tom's Workers

*
Liczba postów: 245
Jutsu napisał(a):Nie wiem jak wy chcecie przenosić ciasta, by się nie rozpadły^_^

Kwestia dobrego zabezpieczenia : D
19.12.2013 00:01
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Jutsu ta zielona jest Pudla, i zapytam go czy może zabrać. Ale wątpię, ze chciałoby mu się nosić (odnośnie zadymiania pomieszczeń, jedynym wyjściem byłoby na zewnątrz, tak mi się wydaje). Odnośnie ciast, jakoś rok temu dowiozłem 2 blachy ciasta przebywając z Krakowa ciut mniejszą odległość niż w tym roku - toteż dla chcącego nic trudnego.

Przejdźmy teraz do rzeczy do przywiezienia. Na pewno wszelkiego rodzaju napitki alkoholowe dla siebie, a jak już napitki wysokoprocentowe to na pewno też i przepita (przypominam, że takich rzeczy składka nie obejmuje Smile ). A z takich dóbr pierwszej potrzeby to na pewno chleb, gdyż bez niego się nie obejdzie ani przy bigosie ani przy innych potrawach czy też kanapkach. Co jeszcze? Jeśli lubisz kucharzyć to pewnie możesz coś ugotować, lub upiec. W ostateczności kupić jakieś ciasto, bądź przegryzki pokroju paluszków bądź chipsów (co też bardzo się przyda, wiadomo będziemy imprezować całą noc ^^).

I jeszcze odnośnie przebierania się, ja i Dark zapewne się podłączymy jednak możne to nie być piracki styl Smile
Niech każdy przyjdzie jak mu odpowiada, czujcie się swobodnie - tylko błagam nie aż tak by paradować nago.

PS. Tak jeszcze poza odpowiadaniem na pytania, dodam że mogę przywieźć trochę konserw byśmy urządzili sobie Noworoczne śniadanko w trupiarnianej stylówie, ale to tylko luźna propozycja (konserw mam od groma w domu).

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.12.2013 00:12 przez Ryuuga. Powód: Poprawiona ortografia)
19.12.2013 00:06
Jutsu
Unregistered

Fajka - wszystko jasne dzięki.

Picie to wiem, bo wspominałeś o tym. Chodziło mi tak do wspólnego użytkowania, ale dalej rozwiałeś moje wątpliwości. Chleb to myślę Paxi.
Nakupuję paluszków i co jeszcze pomyślę, bo na chipsach to się nie znam.

Przebierki na free style, to też ciekawe.
Kyo obowiązkowo robisz okamę^_^

Pomysł z trupiarnianym śniadankiem "dobry w uj". Ale tylko na papierze, nie wyobrażam sobie na kacu rano jeść konserwTongue Ale jak inni sobie wyobrażają to spoczko.
19.12.2013 00:18
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Paxi sam raczej chleba nie kupi (tak znam mityczną historie z CC), ale przy takiej ilości osób na przynajmniej 10 bochenkach pewnie się nie skończy.

A co do trupiarnianego śniadanka to tylko luźna propozycja Big Grin Chociaż pewnie nasze rano będzie na tyle późne, że śniadaniem będzie rosołek na kaca Smile

I jeszcze jedno, w pierwszym poście pisałem odnośnie waszych zakupów, myślę że najlepiej będzie jak wszystko kupicie na miejscu to jest w Rawiczu w biedronce (chipsy, paluszki, Colę i takie dalej tam duperele). Musze tylko przycisnąć Darka, żeby sprawdził do której jest otwarta w sylwestra, żeby pomysł nie zakończył się totalną katastrofą.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.12.2013 02:22 przez Ryuuga.)
19.12.2013 00:23
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama