Aktualny czas: 18.11.2017, 06:30 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Sylwester nakamowy 2017
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,434
Poziom ostrzeżeń: 5%
Sylwester nakamowy 2017
W tym roku nie udało nam się zrobić CC, więc tym bardziej fajnie by było, jakby udało się zorganizować sylwester. A ponieważ widzę, że jest fajny ruch odnośnie następnego CC pomyślałem, że i kwestię sylwestra można by poruszyć.

AKTUALNE:

(20.09.2017 21:04 )Eikichi napisał(a):  W każdym razie dzisiaj to rezerwujemy. Kasę wyłoży za nas Komi, potem się mu odda. Sylwek się odbędzie (o ile tam gdzie dzwoniłem będą jeszcze wolne miejsca, zobaczymy). Trzeba klepać bo ucieknie.

DOBRA!

Zarezerwowaliśmy to co wstawiałem wcześniej. A więc sylwester nakamowy jest już PEWNY.

Strona miejsca: http://jokar.pl/

Adres: Al. Spacerowa 23 41-408 Mysłowice - Dojazd jak najbardziej okej, z Katowic nie będzie problemu. 50 minut jednym busem, a potem niecałe 10 minut pieszo.
Cena: 1600zł - 2 domki lepszej klasy, na dwa dni 30 i 31 grudnia br.
Kaucja: 500zł - przy odbiorze kluczy

Komi zapłacił za nas CAŁOŚĆ SUMY - Wielkie dzięki Komi. Teraz musimy mu to oddać. Ja proponuję by każdy dał po 100zł, jak zostanie to da się to na kaucję, a potem na naszą stronę. Chyba, że ktoś będzie bardzo oponował to wtedy zwróci mu się procent. Albo będzie mu ta kasa potrzebna po prostu, można się po cichu dogadać nawet. Jeśli zaś braknie to się dołoży.

[Obrazek: image1.jpg]

Mam nadzieję, że mimo trochę ostrych warunków wszyscy będziemy się fajnie bawić Smile.

Pieniążki czyli tę stówkę od osoby proszę słać na konto podane w DotacjaSmile (Zaraz się okaże, ile osób nie płaciTongue)
Bardzo proszę o informowanie mnie, o przesłaniu pieniążków, bym mógł to odhaczyć. Osoby te będą zaznaczone na zielono. Jak ktoś nie ma za bardzo kasy no to się nie pali, można po 10 października jak będzie wypłata czy w skrajnych wypadkach później, wiecie, ja jestem człowiek ugodowy, a zależy mi, byście wszyscy byliSmile

Lista osób:

1. Xaton
2. dziewczyna Xatona (niepewne chyba)
3. Redrey
[color=#32CD32]4. Biza

5. Eikichi
6. Chinchilla
7. Paxi
8. Kassztan
9. Hime (na około 50%)
10. Komimasa
11. Kotu (na 55%)
12. Yoh
13. Ruri
14. Fuszioms
15. Kyouchika
16. Biri
17. Raikage
18. Golbat

-----------------------------------------
NIEAKTUALNE:
Powiem tak, staram się załatwić Gaming House Farm2Play (8 miejsc do spania i wuchta miejsca na śpiwory) w Lesznie, ale nie wiem jak będzie bo kontakt jest masakryczny. Dzwoniłem tam już 5 razy, 2 razy się dodzwoniłem, miałem dziś otrzymać informacje, czy jest możliwość i kicha, próbowałem dzwonić ale dziś już się nie dodzwoniłem, jutro znowu dzwonię, bo na maila to mi do tej pory nie odpisali, to szkoda czasu.

Jednak bez względu na to, czy ta miejscówka by wypadła, czy nie, i tak potrzebujemy zebrać pieniądze na sylwester. Powiedzmy na razie po 50zł od osoby. Tak, żeby jakby ktoś coś znalazł i miał zapłacić 1 ratę, żeby było na to hajsiwo.
Pieniądze możecie przesyłać do mnie Dotacja, tylko napiszcie, że na sylwek, nie na serwerXD (acz na serwer też by kasa się przydała, ale piorytety). Ja bym tu zrobił listę kto chętny i kto wpłacił. Oczywiście byłaby na początku możliwość wycofania się z imprezy, bo np okazałoby się, że miejsce jest w górach a my mieszkamy nad morzem czy coś. Także ta kasa może spokojnie do Was wrócić.

Myślę, że fajnie by było znowu zrobić wspólnego sylwka, zwłaszcza, że w poprzednim roku to nam nie wyszło. Gdyby pojawiła się opcja, że można u kogoś, spoko, ale lepiej mieć plan B. Ja jak najbardziej jestem chętny na takiego sylwka, mowa oczywiście o 31-01, bo jakbyśmy mieli wynająć więcej dni, to z torbami jak nic byśmy poszli.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj 23:28 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
02.08.2017 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,143
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Sylwester nakamowy 2017
Zrobię przelew z następnej wypłaty (pod koniec sierpnia) Smile

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
02.08.2017 22:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,001
Tak jak gadaliśmy, ja jestem za t rękami i nogami, zrobię przelew po wczasach, pod koniec sierpnia. W tym roku to się ogarnie.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
03.08.2017 07:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,613
Nie łapię tej growej farmy. Po co to, Komi? Te 22 komputery, 100mb/s neta itd. Ja nie chcę jechać na sylwka dla gier komputerowych. Wiem, wiem, można powiedzieć: "Chodzi o miejsce, nie musimy tego używać.", ale to wciąż dla mnie trochę niedorzecznie wygląda, płacić za coś takiego podczas gdy nasze cele są chyba cokolwiek inne. No i trochę bym się bał tylu pijanych ludzi przy drogim sprzęcie... Właśnie, tam w ogóle można alkohol spożywać? Czy to twój masterplan żeby nawrócić nakamę na abstynencję? ;P

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

03.08.2017 13:57
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Już tłumaczę, przyjacielu. To jest miejsce, gdzie byłem. Wiem, ile tam jest miejsca, ile jest łóżek, jakie są warunki. Że jest kuchnia, łazienka. Że jest to duży dom, gdzie możemy być w jednym miejscu. I powiem więcej, nie znam innego miejsca na tę chwilę. Zrobiłem ogłoszenie na nocowo czy jakoś tak i mam dostawać oferty na maile, ale to zobaczymy, jak będzie.
To jest póki co jedyne sensowne miejsce, a fakt, że jest drogi sprzęt zmniejsza możliwość, że "chcą tam robić sylwka" więc nie będzie ceny z kosmosu, bo jak patrzyłem jakiś domek to wynajmują na kilka dni z sylwkiem licząc za np. 6000. Podejrzewam, że jeśli się zgodzą, nie przekroczymy 3000 może nawet zamkniemy się w normalnej stawce za dwie doby czyli niecałe 2000.
Pytali mnie o alkohol, mówiłem, że nw sylwka kolegom nie zabronię, ale jestem skory na kompromis, czyli pewnie dane pokoje byłyby wyłączone z użytku np. ze stremem. Zresztą scena graczy jakichkolwiek do abstynentów nie należy i jakoś się gra i żyje, a u nas też nie ma jakiś osób, co upijają się na agresora czy coś.
No i nawet jakby się dało, nie upieram się przy tej miejscówce, ale to już zawsze coś.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.08.2017 14:35 przez Komimasa.)
03.08.2017 14:30
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,001
No i dobrze wytłumaczone. Mi się ta miejscówa bardzo podoba, wolałbym też byśmy unikali marudzenia bez podawania jakichś rzeczywistych alternatyw, inaczej skończymy na dyskusjach.

Tyle tylko, że moim zdaniem wystarczyłaby nam jedna doba, wjeżdżamy tam na 12-13 w południe i wyjeżdżamy po 24h.

No i to, że nie mielibyśmy dostępu do niektórych miejsc to zrozumiała rzecz, bo jak napisałeś Szczery... No głupio ryzykować choćby jakiś szkód tam na miejscu, za które trza zapłacić.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.08.2017 15:28 przez Eikichi.)
03.08.2017 15:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,613
Jeśli w zamian za brak dostępu do danych pokojów sprzętowych (bo tak jak mówimy, ani nam to potrzebne, ani bezpieczne) spuściliby trochę z ceny, to by było naprawdę fajnie, ale nie wiem czy są otwarci na takie negocjacje Big Grin

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

03.08.2017 15:34
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Bardzo wątpię. Generalnie wynajem na dobę to 5-10 stanowisk do grania a są 22, a tu byśmy chcieli wyłączność, no ale póki co na razie to staje się powoli niepewna sprawa, więc nie ma co też o tym gdybać. Jestem też otwarty na wszelkie inne propozycje tyko nie w stylu "wynajmijmy trzy domki".

Co do jednej doby. Powiem tak, Eikichi. Nie wiem, ile osób będzie w stanie faktycznie rano się zebrać i wrócić. Poza tym 1 stycznia są duże utrudnienia w komunikacji, najpewniej też większość będzie miała daleko (gdziekolwiek by ten sylwek nie miał się odbyć) więc dwa dni wydaje się tu ciut wydajniejszą opcją.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.08.2017 15:50 przez Komimasa.)
03.08.2017 15:48
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,663
Poziom ostrzeżeń: 10%
Jak będziemy nakrowiać w hotsa to jadę

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
03.08.2017 17:05
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,143
I tak 1go wrócić trzeba, bo 2go do pracy, więc chcąc nie chcąc trzeba będzie się zebrać Sad
Propozycji na razie nie mam, pomysłów też nie, bo zajmuje się organizowaniem własnego życia ;_;

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
03.08.2017 20:07
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama