Aktualny czas: 15.11.2018, 13:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawiły się już nowy rozdział Op924 Zapraszamy do czytania:)
Jednocześnie przypominamy, że za tydzień przerwa.
Odpowiedz 
Sylwester nakamowy 2018
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,712
Poziom ostrzeżeń: 5%
Sylwester nakamowy 2018
Poprzednim razem bawiliśmy się w domkach tam koło Mysłowic i było bardzo fajnie, więc tak sobie myśleliśmy wstępnie z Eikichim, że można by było znów tam to zorganizować, a że bralibyśmy tym razem jeden domek, no to i finansowo wyszłoby to też bardziej atrakcyjnie, no chyba, że byśmy wzięli np 3 dni. Tym bardziej, że 31 wypada w poniedziałek, poprzedza go cały weekend raczej wolny, więc można by naprawdę poszaleć.
W każdym razie, pojawiły się też głosy, że z północy to za daleko, że może gdzie indziej niż na Śląsku. Bardzo chętnie, jeśli ktoś znajdzie coś w sensownej cenie na sylwestra w przeciągu tygodnia dwóch, to nie widzę problemu, aczkolwiek każdy kto próbował, dobrze wie, jak cholernie ciężko jest coś znaleźć, więc póki co jestem za tym, co już się raz sprawdziło. No, tylko tym razem zażyczymy sobie, by domek był posprzątany i wyraźnie to zaznaczymy.
Osobiście, ponieważ bralibyśmy jeden domek więc by było taniej, proponowałbym trzy dni, ale to tam jeszcze jest do ustalenia. Prosiłbym więc o wpisywanie się na listę, kto byłby zainteresowany i ewentualnie na ile dni by wolał. Przyjmijmy, że cena nie będzie przekraczała tych 100zł, pewnie nawet mniej bo koło 80, ale kto wie. I tak, wiem, że to jeszcze "sporo czasu", i pewnie niektórzy mogą powiedzieć "nie wiem", ale no niestety, trzeba to zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem, inaczej będzie kaszana.

Prosiłbym też kogoś, by napisał o tym na naszej grupie na fejsie, bo nie wszyscy wchodzą na forum, a mnie fejs coś ostatnio nie lubi.

Przy okazji, byłoby fajnie, jakby znowu udało się odpalić Grę o TronSmile Ale może być też inny duży tytuł, zwłaszcza, jakbyśmy mieli tam wpadać już 30.

Lista chętnych:

1. Komimasa
2. Eikichi
3. Chinchilla (no tak sobie założyłemxd)
4. Skiba
5. Biri
6. Fufu
7. Okiren (mała szansa, ale warto wierzyć!)
8. tzw. "Dziad"xd( jeszcze mniejsza szansaxd)

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.09.2018 12:54 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
11.09.2018 11:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
skiba Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 622
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Sylwester nakamowy 2018
Ja i Biri sie piszemy Big Grin
11.09.2018 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,143
Poziom ostrzeżeń: 15%
Siur, ale ten duży tytuł już mnei boli xD

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
11.09.2018 12:34
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,943
Ja w tym roku spędzam sylwka na pewno z Dziadełem i z Juniorem, więc musiałabym móc przyprowadzić męża i psa, a sam mąż musiałby chcieć jechać na sylwka, gdzie nikogo nie zna :v
Szanse raczej nikłe niestety, ale może się okaże, że jednak... Wink
Na początek musiałabym wiedzieć, czy w ogóle można Juniksa przywieźć i czy Nakama zgodziłaby się na Dziada.

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
11.09.2018 12:44
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,712
Poziom ostrzeżeń: 5%
No to jest sylwek, więc ja generalnie nie wyobrażam sobie robić problem z przyprowadzeniem partnera lub partnerki (to raczej jak mówisz, problem dla tej osoby, co ludzi nie zna) ale co do pieska to nie wiemy, Eikichi mi pisał, że będzie dzwonił jakoś tam się wywiedzieć, to przy okazji poprosimy, żeby o tę kwestię zapytał.
Listę robię jak zwykle w pierwszym poście.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

11.09.2018 12:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,928
Wstępnie na tak, na samego sylwestra. Ale tego całego Juniora to ma mi nie być, nienawidzę psów i nie będę sobie nimi psuł humoru.

A tak naprawdę to nie! Psy so super i strasznie chciałbym tego osławionego jegomościa poznać Big Grin

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

11.09.2018 13:22
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,153
Pewnie Okiś, zabieraj Dziada, co do pieska to jutro tam zadzwonię i się upewnię, ale... to jest obok stadniny koni i hodowli [haskich] więc nie wiem czy miałaby jakieś wąty.

Ja z Szynszą wstępnie też na tak, powiedzmy 90%, nigdy nie wiadomo co wyniknie.

Co do miejsca, mi mimo, że ja też z północy to też mi jak najbardziej pasuje, ale ja jestem przyzwyczajony do tej trasy to też inna para kaloszy. Miejsce pasi przede wszystkim bo jest sprawdzone, pomieścić też się myślę pomieścimy.

No chyba, że tak jak pisze Komi, komuś nie pasuje to niech do maks dwóch tygodni znajdzie i ugada się z jakimś innym miejscem, wtedy można myśleć.

Jak weźmiemy jeden domek to o ile ceny zostaną takie same to będzie to za dwa dni kosztować 800 złotych.

Teraz dzwoniłem tam się ich pytać co i jak, domek można śmiało rezerwować, to na pewno, ale po pelniejsze info muszę zadzwonić za dwa dni jak ona będzie na miejscu. Będę coś wiedział, dam znać.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
11.09.2018 15:18
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,143
Poziom ostrzeżeń: 15%
Byłoby cudownie Okiś, Dziad to nerdziuchno jak mówisz, to się z nami dogada bez żadnego problemu! Big Grin Najwyżej zwerbujemy go do SOGE xDD

Oby była opcja z Juniorem bo tego jegomościa też chcę w opór poznać XD W końcu jest z daleka ;p

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
11.09.2018 18:33
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 892
Wstępnie się piszę na sylwestra Big Grin
12.09.2018 14:20
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,153
INFORMACJA:

Otóż dzwoniłem do Jokaru, domki dostępne są, ale te dwa w lepszym standardzie co braliśmy w tamtym roku już są zajęte, pozostaje się ewentualnie zadowolić normalnymi. Jak się pytałem to różnica jest taka, że tamte są po prostu starsze. No to nie wiem, mi to tam aż tak nie przeszkadza, ale jeśli jest jakaś inna opcja i ktoś ma to serio 2 tygodnie czasu mamy jeszcze, można się coś obejrzeć za czymś ewentualnie innym.

Ilość dni: 2, czyli 30 i 31 grudnia, tak jak w tamtym roku.
Cena: 750 za całość.

EDIT: I tak, piesek Junior jak najbardziej może przyjechać.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.09.2018 13:27 przez Eikichi.)
17.09.2018 13:25
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama