Aktualny czas: 22.05.2019, 05:14 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Sylwester nakamowy 2018
Autor Wiadomość
Ruri Offline
Majtek
Wanted Team

*
Liczba postów: 72
RE: Sylwester nakamowy 2018
Szczery ludzie sa po prostu coraz starsi (poza dziewczynami \o/) I przybywa wiecej trosk o to zeby nie chorowac bo trzeba zasuwac do roboty itp.
Natomiast w zeszlym roku bylismy w domu o podwyzszonym standardzie gdzie moja piwnica ma lepsze warunki bytowania xd. Mysle ze to dlatego jest ta niepwenosc o ten nizszy standard.
25.09.2018 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,201
Poziom ostrzeżeń: 0%
Ludzie są po prostu starsi i bardziej wymagający, nic w tym dziwnego, ja mógłbym i więcej zapłacić by w serio dobrych warunkach spędzić sylwestra. Nie chcę już pp prostu bawić się w jakiś hardcorowych miejscach, po to są pieniądze by coś lepszego sobie zapewnić (oczywiście bez przesady xd).
Ja powtarzam: u Fufa miejsce jest serio okej, o ile ludziom to pasuje, ale ja nie chcę za bardzo gadać skoro nie jestem pewien.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
25.09.2018 11:41
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,231
(25.09.2018 10:46 )Szczery napisał(a):  Ja się cały czas zastanawiam, co takiego złego się dzieje wobec faktu, że tamte domki mają niższy standard. No bo czego nakama potrzebuje właściwie do zabawy więcej, niż dachu nad głową, podłogi na planszówkę i stolika, na którym można polewać woodkę? Kiedyś się tydzień mieszkało w dziurawej stodole, kąpiąc się w jakimś ścieku irygacyjnym, sylwka też mieliście chyba kiedyś w garażu, a teraz robią się problemy, gdy na jedną noc ma się ograniczony dostęp do luksusów? Kurczę, z Crewconem tegorocznym też nie brakowało tego podejścia. Dziadzieją ludzie i tyle.

Mimo iż nie dam rady się w tym roku pojawić bez względu na miejscówkę, to czuje trochę jakby to był zarzut do mnie, gdyż reprezentuje takie podejście. Co jest takiego złego w tym że ludzie chcą spędzić sylwka czy CC w normalnych warunkach? A już szczególnie sylwka, gdzie chociaż porządnego ogrzewania by się oczekiwało. Nie róbmy z siebie takich żuli (choć wiem, że alkoholu się lało dużo), bo zaraz okaże się nie jedyne czego nam trzeba to kawałek kartonu, żeby było gdzie planszówki rozłożyć i skrzynka denaturatu, żeby czasem za dużo nie wydać. Nakama jest naprawdę dla mnie grupą wyjątkowych i wspaniałych ludzi i serce się kraja, że panuje aż taki sprzeciw przeciwko wydaniu jakiejkolwiek gotówki, że przy każdej okazji gdzie nikt nie oferuje normalnej i darmowej miejscówki, pojawiają się pomysły, przy których trzeba cierpieć zimno, brak wody, prądu, kibla, prysznica i cholera wie czego jeszcze. Kiedyś gdy wszyscy byliśmy uczniami, studentami to było akceptowalne i zrozumiałe i jako że nie mieliśmy na to zbytniego wpływu to się nawet na to nie zwracało uwagi i szukało pozytywów. Ale jak prześwietlę swoje wspomnienia, z zeszłorocznego sylwestra, to jak miałbym wskazać rzecz, która najbardziej zapadła mi w pamięć, to byłby to fakt, że zanim nie napełniliśmy chaty ludźmi, wysiedzenie w tym mrozie graniczyło z cudem. I ludzie nie dziadzieją, jest wręcz odwrotnie.

25.09.2018 16:41
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,166
Poziom ostrzeżeń: 15%
Popieram.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
25.09.2018 19:56
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,006
Redrey napisał(a):fakt, że zanim nie napełniliśmy chaty ludźmi, wysiedzenie w tym mrozie graniczyło z cudem. I ludzie nie dziadzieją, jest wręcz odwrotnie.

Jak Komi mi o tym mówił, to mniej żałowałam, że mnie nie było^^

Fajnie, że próbujecie coś ogarnąć, doceniam każdą próbę.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
25.09.2018 22:14
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,201
Później było już ultra mega ciepło xD, ale początek był srogi, no ale też kto by się spodziewał. Ja osobiście myślałem, że te babsko z którym się tam musiałem użerać to włączy wcześniej ogrzewanie...

My serio jesteśmy już za starzy by tak dziadować na wszystkim, ale tak jak w tamtym roku było szukane to jak pamiętam te kilka osób które szukały miejsca zawsze miały problem ze znalezieniem czegoś co by nie wymagało pięciodniowego pobytu. No i to byłby już problem, bo nie tyle co kasa, a urlop.

Fajnie byłoby żeby się coś znalazło, ale dopóki się więcej osób nie wypowie to trochę kiepawo.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
26.09.2018 07:18
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,179
Jak przyjechałam na drugi dzień to było już gorąco xD

Co do miejscówki, to jestem bardziej za Krakowem (i okolicami) ze względu na łatwiejszy i tańszy dojazd. Dodatkowo sylwester wypada w poniedziałek, czyli będzie to normalny dzień pracy i są małe szanse, że uda mi się wziąć urlop, więc fizycznie gdzieś indziej po prostu nie dam rady dojechać.
No i oczywiście nie mam pewności, że się w ogóle pojawię, ale rozważam Wink
26.09.2018 07:56
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,000
Ja nie mówię, że trzeba szukać na siłę czegoś taniego, ale jak już sytuacja jest taka, że warunki są ciut gorsze (jak się zapowiadało, zanim Fusowy Ziom zaproponował swoją lokację) i przez to ludzie postanawiają nie przyjechać w ogóle to... Chyba zawsze będę zbytnim gówniarzem, żeby zrozumieć takie podejście. Bo dla mnie wciąż od warunków ważniejsi są ludzie. I mam nadzieję, że to się dla mnie nigdy nie zmieni.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

27.09.2018 12:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,819
Poziom ostrzeżeń: 5%
Aż trudno opisać, jak było zajebiście. Że była świetna organizacja, że Dark dwoił się i troił, by gościom dogodzić i umilić spotkanie to jedno, choć z pewnością warte wspomnienia, bo się chłop ostro napracował, ale to był jak dotąd w mojej skromnej ocenie najlepszy nakamowy sylwester na jakim byłem! Bawiłem się wyśmienicie, ale to, co wyróżnia tego sylwka to fakt, że byliśmy niemalże jednością. Dość powiedzieć, że choć dość niemałej liczby uczestników siedzieliśmy sobie w kółeczku, jednym, jak jedna rodzina. Nie było jakiś grupek czy nie wiem czego i to było wspaniałe. Kolejnym wyróżnikiem będą tańce i to ile! Bawiłem się jak podczas nocek na CC, jak na weselu u Redreya, bawiłem się świetnie! Nie tańczyło wiele osób, ale ta garstka, była i tak więcej, niż potrzebowałem. A też ludzie dochodzili, zmienialiśmy się, a leciały przeróżne kawałki. Zaczynałem w marynarce a skończyłem w koszulcexd Ale mało tego! Były też wspólne śpiewy! Szamana i Pokemonów to byłem pewien, ale śpiewaliśmy różne hity, nie brakowało polskich, starych przebojów, ale i ukochanych utworów z bajek Disneya. Co bardzo mnie cieszyło, z dużą akceptacją spotkały się też te nowsze kawałki z Vainy, które sam kocham jak Drobnostka czy Chcę Błyszczeć! Można było też świetnie zjeść, bo każdy coś przyniósł, Dark też zrobił pizzę, czy pogadać a nawet pograć! Dużo tego grania nie było, bo wiadomo, sylwek to nie nastrój na to, ale kilka walk w DB się stoczyło, też się liczy! To z kolei zasługa Wocha, który przywiózł konsolę i telewizorxd
Dziękuję wszystkim za obecność, za życzenia i wspaniałego sylwestra, który bez Was nie byłby możliwy!

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.01.2019 20:57 przez Komimasa.)
02.01.2019 20:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama