Aktualny czas: 23.10.2017, 10:13 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Szczyt lenistwa
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,374
Poziom ostrzeżeń: 5%
Szczyt lenistwa
Tak sobie siedzę przy kompie i nic mi się nie chce... Że o zrobieniu sobie kanapki nie wspomnę. I tak przeglądając jakieś forum wpadłem na temat szczyt lenistwa. I tak siedziałem i czytałem, jak to ludziom różnych rzeczy się nie chciało. Przy okazji miałem niezły ubaw, pomyślałem, że fajnie byłoby poznać nasze granice lenistwaBig Grin

Najczęstszym problemem jest chyba siedzenie na kompie, bo nie chce się odpalić konsoli. A to zaledwie włączenie telewizora i konsoli, bo gra siedzi w napędzie. O tak, to było częsteBig Grin
Nie chce mi się iść zrobić jedzenia i często głoduję (tu w Angli). Chleb i nutellę trzymaliśmy w pokoju, bo w połączeniu z plastikowym nożem wyniesionym z roboty miało się pewność, że zje się chociaż kanapkiBig Grin Bo o schodzeniu do kuchni nie było mowyBig Grin
Woda zawsze stoi w pokoju najlepiej pod ręką, inaczej chyba bym nie piłBig Grin O robieniu herbaty mowy nie ma.
Moja szafka to materac z jednej strony śpię z drugiej mam ciuchy. Niestety na mojej stronie często oglądaliśmy film czy gramy w karty i się rozkładali na moich ubraniach, więc musiałem się zebrać w sobie i je poskładaćBig Grin

Często nie chce mi się zgasić światła ale niestety sprawdzony sposób wyniesiony z Poznania, czyli rzut kapciem w wyłącznik tutaj jest nieskuteczny, bo wyłącznik jest na korytarzu...

Tak, zrobiłem się strasznie leniwy^^

Z innych leniwych akcji przytoczę sąsiadów, którzy wyprowadzali psa... na balkon. Wspomnę tylko, że mieszkaliśmy pod nimi i były o to burdyBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.07.2011 15:40 przez Komimasa.)
11.07.2011 15:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509
RE: Szczyt lenistwa
Hehe...

Wolę nie przytaczać tu moich drastycznie leniwych akcji, ale mogę napisać, że chodząc do szkoły, nie chciało mi się uczyć, drukować planu lekcji, więc chodziłem do szkoły o tej, o której wstałem. Po miesiącu już miałem 0 pkt za godziny nieusprawiedliwione, dlatego musiałem się tylko pilnować, żeby być na 50% lekcji każdego przedmiotu. Wyszło tak, że nie było mnie przez ostatnie 2 miesiące na j. polskim i chemi, mimo że w szkole byłem codziennie, czasem po wszystkich lekcjach.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
15.07.2011 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Lechhu
Unregistered

Przytoczę Wam jeden perfidny i dość obrzydliwy szczyt lenistwa ( jego bohaterem jest pewien człowiek a raczej dzieciak ).

Mianowicie Tym lenistwem jest Brak chęci pójścia do łazienki i załatwienia spraw fizjologicznych,bo otóż Pan,załatwił swoje Sprawy przy PC xD.
Pozdrawiam Tongue
Dobra teraz napiszę o Swoim Szczycie lenistwa,a więc :

Komimasa nawiązał wyżej do tego,że jego lenistwem jest nierobienie sobie jedzenia Tongue Moje jest podobne ale Ciutkę inne,bo Ja Owszem Zrobię sobie takowe jedzenie ale jak już je zrobię to "nie mam czasu go spożyć" hehe Smile i to jest to moje małe bądź też duże lenistwo =) Tongue
ale podejrzewam że cała masa ludzi tak ma. Smile
15.07.2011 17:56
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088
Poziom ostrzeżeń: 0%
Żeby się nie chciało robić, to rozumiem, ale żeby się nie chciało jeść? (: Nie rozumiem! Na jedzenie zawsze jest czas! d;

Moje lenistwo jest standardowe, chyba żadnych szczytów nim nie zdobywam (; Czasem się zbiera góra ciuchów w pokoju, ale o czym tu opowiadać d;

[Obrazek: h3sygn.png]
15.07.2011 18:16
Servus Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 13
Mnie tak jak wyżej, czasami nie chce mi się załatwić potrzeb fizjologicznych, a ubrania raz drewnianym mieczem próbowałem dosięgnąć, bo nie chciało mi się wstawać.

Marzę o świecie, w którym są dwa gatunki ludzi, ja i moe ^^[Obrazek: 13_002.gif]
02.10.2011 17:48
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,537
Mój szczyt lenistwa będzie nieco paradoksalny.
Poszedłem do roboty w dzień wolny, bo mi się nie chciało zmywać w domu ^^'

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

02.10.2011 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 797
Ciężko napisać mój szczyt lenistwa pokój mówi sam za siebie xD Opakowania po chipsach, jakieś butelki, talerze po obiedzie, szklanki, dziesiątki opakowań po serkach wiejskich i ciągły opieprz od matki że brudas jestem ;p

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
03.10.2011 16:43
Neryuu
Unregistered

Powiem wprost... jestem leniwym człowiekiem ;D

Kiedyś tak sobie leżałem przy telewizorze i nadszedł ten moment, kiedy pojawił się program którego nie lubię. Postanowiłem chwycić za morderczy oręż władcy ciemności, pilota. Niestety okazało się, iż nie ma baterii. Zrozpaczony, musiałem wstać i przełączyć program ręcznie... Ale tego było za wiele, ja Neryuu Vanfall nie będę korzył się do takiej hańby!
Znowu jakiś shit w telewizji, ale tym razem me dupsko nie powstanie, by zmienić program, tego zafajdanego pudełka... Chwyciłem za antenę od radia, i żgnąłem ją prosto w przycisk, krwi nie było, lecz pozbyłem się irytującego programu :I

Morał z tego jest taki, że trzeba mieć zawsze baterie w pilocie, bo szatan nie działa :O
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.10.2011 19:37 przez Eihnaren.)
03.10.2011 17:45
Odpowiedz cytując ten post Return to top
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 567
Kiedyś cukiernica w moim domu stała tuż obok dzbanka do herbatyTongue. Pewnego dnia coby nie było bałaganu mama postanowiła, że miejsce na cukiernicę będzie w szafce, 2 kroki od dzbankaTongue. Od tamtej pory piję gorzkąTongue.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
03.10.2011 18:57
Yokisan Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
hmmm ... Mój szczyt lenistwa ... już wiem ... nie chciało mi się wstać po gazetę TV, która leżała 3 metry ode mnie to zwołałem chyba matkę, aby mi ją podała xD Ogólnie nie chce mi się sprzątać w pokoju, ale jednak od czasu do czasu mam ochotę posprzątać ... czynów nie widać ^^

xaton, nie jesteś leniem ... Tobie to chociaż chce się robić tą herbatę ... Mnie wykańcza już samo czekanie na zagotowanie wody xD Zanim się zagotuje woda, to minie kilka minut (powiedzmy 5), więc muszę usiąść ... nie zawsze wstaje po tych 5 minutach Tongue

Jeszcze czasami nie chce mi się robić jedzenia ... albo jak już je zrobię to nie chce mi się go jeść ... Smażyłem kiełbasę, byłem głody .... jak przyszło co do czego to nie chciało mi się jeść xD

[Obrazek: 6996538.png][Obrazek: 6996553.png]

Radzę klikać, albo ... CHIDORI! :P
03.10.2011 21:12
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama