Aktualny czas: 21.11.2017, 00:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Szynszylowe [po]twory
Autor Wiadomość
Czinczilla Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 901
Poziom ostrzeżeń: 0%
Szynszylowe [po]twory
Długo przymierzałam się do założenia tego tematu, ale nadeszła chwila, żeby się w końcu przełamać Tongue Kiedyś bardzo niechętnie pokazywałam swoje rysunki i tworzyłam głównie "do szuflady". Powoli staram się zerwać z tym podejściem, cóż różnie z tym wychodzi póki co XD

Nie przedłużając już, wrzucę na początek niektóre z moich starszych rysunków. Jeśli będzie jakieś zainteresowanie tematem, to będę dodawać nowsze prace d;

Wszystkie zdjęcia są podlinkowane, można sobie powiększyć na imgurze.

[Obrazek: 7be2WSfm.jpg]

26.08.2011
Mój pierwszy udokumentowany twór (jakoś nigdy wcześniej nie wpadłam na to, żeby robić zdjęcia swoim rysunkom ;O). Kiciuś narysowany dla kuzynki za deser lodowy XD Blat stołu na zdjęciu wyszedł krzywo, bo kuzynka strzeliła fotkę pod kątem. Ilekroć do niej przyjeżdżam i patrzę "na żywca" blat jest prosty D:

[Obrazek: vWP4kTcm.jpg]

Pieseł ze zjaranymi oczełami, w krzywym wiaderku, obok plastikowych słoneczników o/ Rysowany jakieś 3 lata temu

[Obrazek: 5EGJYjBm.jpg]

21.01.14
Tygrysiątko \o/ O dziwo mam go gdzieś jeszcze w domu :OO Trochę mi się kierunek sierści pokręcił, ale zauważyłam po fakcie ;/

[Obrazek: J4hGFKLm.jpg]

Pumiątko w pastelach, które zostawiłam w takim stanie na kilka miesięcy. Nawet udało mi się je dokończyć XD

[Obrazek: 1kjjVT4m.jpg?1]

Na tym kończą się prace rysowane tradycyjnie, teraz przyszła pora na jedne z pierwszych photoshopowych eksperymentów:

[Obrazek: R0QwGXom.jpg?1]

Ah te niedopracowane krawędzie Heart

[Obrazek: 53n9KpTm.jpg?1]

Co by się stało, gdyby połączyć rybę rozdymkę i smoka?

[Obrazek: ois5Qwqm.jpg]

Kiedyś muszę mu zrobić recolor, bo wszystko się zlewa w zielona breję ;o

[Obrazek: 7bwia9Bm.jpg]

Wiwern wypalający oczy swoimi barwami O.o

[Obrazek: ytv0G2pm.jpg]

Na koniec mój ulubieniec - mechaniczny kameleon Big Grin (którego się już czepiać nie będę, chociaż powinnam~)

A na moje cudowne faile poświęcę osobnego posta kiedyśtam (tak, Gatungu, wrzucę Twojego ulubionego derpa XD), ponieważ ostatnio znalazłam albumik ze starociami, ale nie mam czasu ogarnąć zdjęć póki co Tongue

02.08.2015 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,665
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Szynszylowe [po]twory
"Potwory", tak, tak Szynszyl, masz rację.

A raczej nie, są wspaniałe.

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
02.08.2015 22:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ponury Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,873
Obrazki normalnie jak z jakiegoś bestiariusza.

A te słodziutkie zwierzątka są naprawdę... hmmm słodziutkie! XD
02.08.2015 22:37
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,440
Poziom ostrzeżeń: 5%
Normalnie wlazłem tylko tak na chwilę na forum, patrzę nowy temat z rysunkami i... ONIEMIAŁEM.
Te pierwsze rysunki już prezentowały się bardzo dobrze i właściwie gdybyś sama nie napisała, co tam jest nie tak, to pewnie bym w życiu nie dojrzał. Dokończona puma jest doprawdy słodziutka, aż ma się ochotę pościskać i poprzytulać to to do piersi. O dbałości o szczegóły nawet już nie wspomnę ALE TE POTWORY!

Chyba najbardziej jednak rozpływam się nad rozdymkiem, ale wywern czy kameleon wcale nie prezentują się gorzej. Prace są na mega poziomie i już chyba wiem, kogo między innymi będę prosił o grafiki do mojej gry z potworami właśnie, gdzie liczy się nie tylko rewelacyjny efekt, ale i wyobraźnia, a rozdymek mnie oczarował! Aż mnie ciekawi, jak w Twoim wykonaniu prezentowałby się taki ifryt.
Jak masz tworzyć do szuflady to lepiej twórz dla mnie~

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

02.08.2015 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,144
Ciężki szok.
Przecież to jest jak...jak... No jak z profesjonalnego dA, gdzie ludzie wręcz SPRZEDAJĄ swoje prace!
Litości :o

miljon na dziesięć. Tyle daję punktów.
Nie mam zastrzeżeń !

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
02.08.2015 23:05
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 912
Proszę, naucz mnie tak tabletem. :< Próbuję, próbuję i niczo!

[Obrazek: D2kDFZK.png]
02.08.2015 23:08
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 870
Niektóre mowę odbierają... Faktycznie zgodzę się z przedmówcami.
Rozdymkowy smok jest słodziutki^
02.08.2015 23:39
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,618
(02.08.2015 22:37 )Ponury napisał(a):  Obrazki normalnie jak z jakiegoś bestiariusza.

Przeczytałem "biustonosza". Hłe hłe hłe... Idę się leczyć :c

Wielki talent ma w swoim zasięgu Szynszyla, nawet się nie spodziewałem, że aż taki. I na co Ci te tutoriale od Sloyeny były, jak Ty pewnieś je już dawno poprzeskakiwała :O Serio, naprawdę profesjonalna robota, zaimponowałaś mi Smile

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

03.08.2015 00:15
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,430
Poziom ostrzeżeń: 10%
Szynszyl, daj jakieś nowe :3

Ja uwielbiam tego leśnego stwora. Co prawda jest tam za zielono, ale i tak jest śliczny ma fajny klimat (:

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
03.08.2015 01:34
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,440
Poziom ostrzeżeń: 5%
To prawda. W nocy sobie dokładniej to obejrzałem (jak już skończyłem rozdział) i ten wywern choć na pomniejszeniu nie robi takiego wrażenia, jak powiększyć to łał. Te zębiska, skrzydła, które naturalnie zlewają się z ciałem. Kameleon, gdzie bardzo ładnie oddana jest ta nie wiem rdza? Powiedziałbym, że aż czuje się od niego taki charakterystyczny zapaszek. No i ta leśna bestia, która jak się przypatrzyłem złożona jest w sumie z pnących się konarów! Mega to wygląda. Aż ciekaw jestem jakby się przedstawiał bojowy ent, albo jakaś bestia rosiczka z wyciągniętymi do chodzenia korzeniamixd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

03.08.2015 13:06
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama