Aktualny czas: 18.08.2018, 13:54 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Tabliczka w nadmorskich kurortach: "Nie chcę wiedzieć, że jesteś z Warszawy"
Autor Wiadomość
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,124
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Tabliczka w nadmorskich kurortach: "Nie chcę wiedzieć, że jesteś z Warszawy"
Ja teraz byłem w Trójmieście i nic takiego nie widziałem.

No i moim zdaniem wywieszanie takich tabliczek to strzał w stopę dla handlarza, no nie miłe to jest i tyle.Odstraszanie potencjalnego interesanta jest glupie. Z doświadczenia wiem jak niektórzy klienci potrafią być upierdliwi, ale jak nie chcę kupować bo za drogo to niech idzie gdzie indziej.
PS: dwie grupy dla których zawsze za drogo to sztandarowi Ukraińcy i cyganie (ci grubi co że złotymi zegarkami chodzą).

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
09.08.2018 08:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 951
RE: Tabliczka w nadmorskich kurortach: "Nie chcę wiedzieć, że jesteś z Warszawy"
Szczery napisał(a):bo szpila w postaci tej tabliczki jest nie tyle w Warszawiaków jako takich, co tych co się muszą tym na siłę przechwalać - więc jak ktoś się urodził w Warszawie ale nie robi z tego wielkiej sprawy, to taka tabliczka nie ma zastosowania, choć istotnie nie zdziwię się żadnemu Warszawiakowi, którego ona odstraszy.

Mimo to jest to okropne postawienie sprawy dyskryminujące część osób z Warszawy. Zwłaszcza, że przechwalają się pewnie ci, co albo przyjechali, albo są niedaleko Wawy. To tak jak wywieszono tabliczkę "katolików nie obsługujemy", nie musi być krzyżyk na szyi takiej osoby, by ją urazić. To oczywiście nie to samo co " nie chcę wierzyć, że jesteś taki czy siaki" ale chodzi tu tylko powoływanie się na ten według mnie kiepski argument, że wystarczy się z tym nie wychylać i wszystko jest ok.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
12.08.2018 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,692
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ale tabliczka nie dotyczy nieobsługiwania osób z Warszawy, jedynie uprasza o nie mówienie o tym

[Obrazek: giphy.gif]
14.08.2018 21:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,861
No właśnie o to mi chodziło w tym fragmencie. Jak raz Orzi ujął coś lepiej i jaśniej niż ja zdołałem.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

15.08.2018 17:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Mało by mnie obchodziło ich uslugiwanie, bo nawet bym nie spojrzała na to, co oferują - a o to nam chodzi.

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
15.08.2018 22:02
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,861
No o tym, że mnie to absolutnie nie dziwi (to, że działa to odpychająco) też napisałem Wink Cóż, będą mieli mniej klientów to pewnie znowu zawyżą ceny Tongue

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

16.08.2018 10:39
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama