Aktualny czas: 13.12.2017, 15:02 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Tajny dziennik wojownika
Autor Wiadomość
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 324
Tajny dziennik wojownika
Na wstępie pragnę powiedzieć, że to fik mocno eksperymentalny, więc proszę o łagodne traktowanie. Tak, wiem, sama się sobie dziwię, że to powiedziałam :-P Jednak nie mam dużego doświadczenia w tym fandomie, rzadko piszę w pierwszej osobie, a ten styl i konwencja, to dla mnie nowum, więc mam pewne obawy. Ale trzeba próbować różnych technik literackich.

tytuł: "Tajny dziennik wojownika"
fandom: Samurai Champloo
kategoria: 16+
opis: Mugen tak się podekscytował faktem, że wreszcie umie pisać, że postanowił stworzyć bestseller.
otrzeżenia: absolutnie paskudny język

Tajny dziennik wojownika

Dzień 1
Pomyślałem, że jak już umiem pisać, to trzeba to wykorzystać. Oczywiście nikt nie wie, że piszę dziennik. A może kiedyś to wydam i będę sławny, i bogaty? Dobra, muszę kończyć, bo piszę już od godziny.

Dzień 2
Padało. Jin dostał kataru.

Dzień 3
Jin dalej ma katar.
Wieczór
Mam dosyć tego kichania!

Dzień 4
Ja też mam katar.

Dzień 5
Teraz wszyscy mamy katar.

Dzień 6
Pomyślałem, że chyba powinienem spróbować pisać trochę dłuższe zdania. Dziś nie padało, ale trochę wiało. Katar trochę zmalał i całe szczęście, bo myślałem, że chuj mnie strzeli od tego kichania. O, tym razem pisałem tylko pół godziny. Idzie mi coraz lepiejSmile

Dzień 7
No i dupa, zostałem zakładnikiem. Opowiem wszystko, bo mam masę czasu. Poszliśmy coś zjeść, ale okazało się, że nie mamy wystarczająco kasy. Jin i Fuu poszli zdobyć kasę, a ja siedzę zamknięty. Czemu ja? Bo miałem płacić. Nie moja wina, że mi się liczby pomyliły, jeszcze mam z nimi problem.
Dopisek 1
Właściciel knajpy powiedział, że mam ładne nogi. Nie podoba mi się to.
Dopisek 2
A co jeśli mnie olali i dali nogę? Co jeśli już nie wrócą? Ten właściciel dziwnie na mnie patrzy.
Dopisek 3
Musiałem ogłuszyć właściciela. Dybał na moją cnotę. Przynajmniej teraz mogę uciec.
Dopisek 4
Jednak go niechcący zabiłem. No to jestem w dupie.
Dopisek 5
Jin i Fuu zdobyli kasę, ale i tak musimy spieprzać z miasta. Mam nadzieję, że zrozumią.

Dzień 8
Nie zrozumieli. Prawie się z Jinem pozabijaliśmy. Tłumaczyłem mu, że musiałem bronić swojej czci, a on na to, że trzeba było się poświęcić. No myślałem, że go zatłukę. Dopiero jak mi wyjaśnił jak zdobyli te pieniądze, zrozumiałem czemu się tak wnerwił, że się nie poświęciłem.

Dzień 9
Jin stwierdził, że się do mnie nie odzywa. Czyli jest jak normalnie, nie czuję różnicy. Przynajmniej mamy kasę, ale i tak nie chcą mnie do niej dopuszczać. Dziś wzięło mnie na rozmyślanie. Ostatnio dużo rzeczy mnie wkurza i czuję się wyal... kurde, zapomniałem, trudne słowo. Chciałbym się ożenić i mieć dzieci. Chyba. To znaczy kiedyś, nie teraz. A może lepiej nie? Nie wiem.
Wieczór
Fuu nazwała mnie ?niezdecydowanym prostakiem, który nie wie, czego chce?. Szlag mnie trafia, jak słyszę takie bezpodstawne oszczerstwa.

Dzień 10
Ostatnio nie rucham i wcale mi się to nie podoba. Za każdym razem, jak już nadarzy się okazja na bzykanie, coś musi mi przeszkodzić w najlepszym momencie. Za co, pytam? Długo tak nie wytrzymam. Na szczęście nie jestem jeszcze tak zdesperowany, żeby zabrać się za faceta, czy płaską gówniarę.
Tuż przed pójściem spać
Musiałem sam sobie ulżyć. Życie śmierdzi.

Dzień 11
Poprawka, to nie życie śmierdzi, tylko Jin. Powiedziałem mu, żeby się wykąpał, prawie zabił mnie wzrokiem.
Po obiedzie
Na znak dobrej woli też się wykąpałem. Niech wiedzą, że nie jestem prostakiem, za jakiego mnie mają. Umiem pisać i to już prawie od dwóch tygodni.

Dzień 12
Ale mieliśmy farta! Spotkaliśmy gościa z dalekiego zachodu, który bada obce kultury. To ma swoją nazwę, ale nie pamiętam jaką, coś na ?e?. Facet ma śmieszne imię, Hans von coś tam. Zaproponował nam nocleg w zamian za bycie obiektem badań. Jak dla mnie super.
Po przybyciu na miejsce
Żona Hansa ma wielkie cycki.
Wieczorem
Wciąż myślę o tych cyckach. Nigdy nie widziałem takich u japońskich kobiet. Ci Europejczycy to w ogóle są duzi.

Dzień 13
Sam nie wiem jak zacząć, bo to był dzień pełen wrażeń. Wszystko mnie boli, ale jestem szczęśliwy. Żona Hansa rzuciła się dzisiaj na mnie. Jestem pogryziony, podrapany i nadwyrężony, ale przynajmniej już nie nie ruchamSmile Teraz sobie uświadomiłem, że zapomniałem się dowiedzieć, jak ona ma na imię. A i jeszcze jednego bym zapomniał. Wymyśliłem tytuł dla dziennika, taki wykozaczony ? ?Tajny dziennik wojownika?. Na pewno się sprzeda.

Dzień 14
Dziś już nie było tak dobrze. Jin mnie przywiązał do drzewa*. Moimi własnymi nogamiO_o Normalnie bym się nie dał, ale w ramach badań mieliśmy pokazać Hansowi jakieś techniki. No i Jin pokazał, tylko że odwiązał mnie dopiero po czterech godzinach. A to nie koniec. Potem wzięła się za mnie Berta (tak ma na imię żona Hansa). Dostałem dwanaście batów, podobną ją to kręci. Mnie nie bardzo. Zaczynam się zastanawiać, czy te cycki są warte takich poświęceń. Zauważyliście jakie ładne, rozbudowane zdania ostatnio piszę? Chyba mam wrodzony talent.

Dzień 15
No i dupa, wszystko się posrało. Hans się skaponął, że posuwam mu żonę. Tłumaczenia, że to w ramach badań, nie pomogły. Zacząłem się stawiać, ale pistolet wycelowany w moją głowę trochę załagodził sytuację. Wróciła stara bida, znowu nie mamy gdzie mieszkać. Widzę żądzę mordu w oczach Jina. Fuu się do mnie nie odzywa. Życie jednak śmierdzi.

Ciąg dalszy mam nadzieję nastąpi.

* Przywiązanie do drzewa samymi nogami to autentyczna technika, którą mi pokazał szwagier. Może kiedyś zrobię zdjęcie i wrzucę :-D

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
03.05.2009 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,100
Poziom ostrzeżeń: 0%

Muaahahaa d; Świetnie (; Uwielbiam styl pamiętnikowy, więc bardzo przypadło mi do gustu. Do tego zabawnie.

Cytat:Dobra, muszą kończyć, bo piszę już od godziny.
haha (;
(muszą - literówka chyba? )

Cytat:Życie śmierdzi.

Dzień 11
Poprawka, to nie życie śmierdzi, tylko Jin.
Hahahaha d;

Tylko jakoś tak za szybko się nauczył więcej pisać. Ale może to faktycznie wrodzony talent (:

[Obrazek: h3sygn.png]
03.05.2009 16:04
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*

No wiesz, jak jeden wpis zajmował mu godzinę, to się dało :-P

03.05.2009 16:13
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

Wyobraziłem sobie Mugena ślęczącego nad kartkamiTongue Beka na maksa... Jego koślawy japoński, to jest toSmile

Jedyne czego nie mogę powiedzieć o tym fiku, to to, że ma ciekawą historięTongue Ja nie wiem, czy on w ogóle ma historię. To wynika z tego raczej, że brak tu świata przedstawionego - to już sprawa odbiorcy więc niczym nie zawiniłaś.

Jest beka jak sie to czyta i można sobie wyobrazić jakby to wyglądało w odcinku, choć trzeba dużo domysłów snuć.

Świetna sprawa ogólnie.

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
03.05.2009 22:03
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*

Czekaj, czekaj, będą próby świata przedstawionego, ale to będzie trudne do napisania. Muszę sobie wyobrazić jakby opisał świat przedstawiony hans14 :-P

04.05.2009 14:14
Jutsu
Unregistered

Pomysł prze genialny. Właściwie napisy miałem robić ale zdarzył się "rzut oka".

Więc tak. Ogółem jest to naprawdę ciekawie napisane. Czasem tylko brakuje tej głupoty mugena tu by się wiadomo kto przydał. (chociaż gdyby założyć że jest inteligentny tylko po prostu nie wykształcony to wtedy czyta się znacznie lepiej) Ogółem jak to czytałem stawał mi OBRAZ piszącego Mugena. No oniemiałem.
04.05.2009 14:41
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,462
Poziom ostrzeżeń: 5%

Fik o Mugenie piszącym nie no to już sam pomysł jest prze śmieszny. Powiem ci, ze wyszło ci to naturalnie. Bardzo ładnie go oddałaś.

Dzień 2
Padało. Jin dostał kataru.

Dzień 3
Jin dalej ma katar.
Wieczór
Mam dosyć tego kichania!

Dzień 4
Ja też mam katar.

Hahahha

Naprawdę kozacki pomysł :lol:

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

04.05.2009 16:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*

Chciałam was o coś spytać, bo zaczęłam pisać ciąg dalszy, ale mam pewien dylemat moralny. Czy uważacie, że lepiej stworzyć tu jakiś jeden większy wątek, czy zbiór z dupy wyjętych motywów?

05.05.2009 20:45
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 586

Czuje, że będzie to fanfik, który będę dłużej czytał(pierwszyTongue!!pierwszyTongue!!) więc chyba większy wątekTongue. Chociaż ja chyba będę to lubił tylko gdyby będą takie z dupy motywy....więc jednak, krótsze wybieramTongue.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
05.05.2009 20:55
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,100

Wybieram

Vampircia napisał(a):zbiór z dupy wyjętych motywów
.

05.05.2009 21:16
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama