Aktualny czas: 22.08.2019, 01:25 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Tango
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,915
Poziom ostrzeżeń: 5%

Matko boska. Dobra pierwsza sprawa, to nie twoja wina, dla mnie po prostu nuda ciągnąca się do zimi. Czemu przeczytałem? Lubię poznawać nowe talentyBig Grin Co mi szkodziło krótkie.
Nie przepadam za fanfletami(czy jak to się nazywa) a już tym bardziej za tego rodzaju. Może, niech się kobiety wypowiedzą...

Dobra a teraz konkretnie.

Szybko razem ruszyli do przodu, niczym strzał z bicza.

W tym zdaniu coś mi nie pasuje. Ogólnie to "całą salę" brakuje ci tych ogonków wcześniej patrzyli na parę. Czyli literówki. Styl masz bardzo opisowy, nie wiem czy nie do przesadyTongue

Początek nawet niezły, opis dokładny wyglądu, Nami zmysłowo ubrana.
Sam taniec ukazany jest wydaje mi się nieźle. Nie opisujesz tylko co robią ale też dajesz dodatkowe opisy ukazujące emocje jakie towarzyszą tancerzom. Np o oddechach. Podobała mi się metafora z ta ulica i przeciwnikami, szkoda, że nie dałaś nazwy miasta złoczyńców z Black LagoonBig GrinBig Grin Ale myślę, trochę sknocona z tym "uśmierceniem".

Także tyle mojego zdania na ten temat. Nie mogę się doczekać, jak ty operując swoim stylem napiszesz coś większego. Szkoda tylko, że będzie tam SanjixNami...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

24.09.2009 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
Tango - Syrenka - 24.09.2009, 12:24
[] - Komimasa - 24.09.2009 12:46
[] - Tymek - 24.09.2009, 16:11
[] - Jutsu - 24.09.2009, 16:42
[] - Najuch - 24.09.2009, 20:27
[] - Syrenka - 25.09.2009, 13:50

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama