Aktualny czas: 17.08.2018, 06:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Targi E3
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,670
Poziom ostrzeżeń: 5%
Targi E3
Trwają targi E3, największe wydarzenie w świecie elektronicznej rozrywki. To właśnie na nich zapowiadane są premiery prawdziwych hitów i to na wszystkie platformy w związku z tym postanowiłem poświęcić im oddzielny temat.

O DOA pisała już moja siostra w co nas cieszy, więc pewnie większość wie, ale bliski memu sercu jest także Devil My Cry. Szkoda tylko że póki co do 3 odsłony, bo dalej to była jak dla mnie pomyłka jeśli chodzi o design i charakter głównego bohatera. Teraz zapowiedzieli 5 odsłonę, ale tak po prawdzie dupy nie urywa. No i design postaci znowu jak dla mnie kuleje, a może za bardzo przyzwyczaiłem się już do starego Dantego?

OMG. Nie dość, że jest Roszpunka to jeszcze PIRACI. A widziałem, że i teraz będą Potwory i Spółka! Kingdom Hearts już zadomowił w moim sercu na dłużej!

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2018 11:20 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
12.06.2018 11:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,859
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Targi E3
Jak już pisałem w innym temacie, głównie mnie zaciekawiło Ghost of Tsushimi, na tę grę będę czekał. Podobały mi się też gameplaye The Last of Us i Spidermana - i choc ten drugi nie wyroznia sie imo zbytnio mechaniką od swego glownego, komiksowego konkurenta, to jednak rozmach z jakim jest zrobiony, zapowiada kupę frajdy. Nie jestem fanem Spideya ale na pewno bede w to chcial zagrac i ciesze sie bardzo, ze Marvel nadgonil zaleglosci w tworzeniu dobrych gier ze swoja francyzą, dobre czasy nastaja dla graczy siedzacych w tym temacie..

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

12.06.2018 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 951
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Targi E3
Nie wiem czy to aż wymaga nowego tematu^^
Szczerutki, zawsze można Ci przenieść post, jak chcesz^^

Krótko z ogłoszonych nowości:
Dead or Alive 6
Kingdom Hearts III ( generalnie nie wiem jakim cudem mnie jedna część ominęła^^)

Ogólnie targi
Soul Calibur VI
Shadow of Tomb Raider ( bo sprawia ogromną przyjemność każda część ^^)

The Avengers Project, nawet nie wiadomo co to ma być, niby MMO, wtedy mam mały hype.

Największy zawód E3?
Jednoczesna porażka squareenixa bo póki co nie widzę i youtube milczy.
Final Fantasy VII remake
buuu, Square

Spajdi jak i Avengers GoT ( o lol ten sam skrót, ale chodzi o grę o której Szczery wspomniał^^) i Devil my cry5 pewnie po czasie jak już będą duże promocje.

Komimasa napisał(a):ale bliski memu sercu jest także Devil My Cry. Szkoda tylko że póki co do 3 odsłony, bo dalej to była jak dla mnie pomyłka jeśli chodzi o design i charakter głównego bohatera.

W Devil my cry 4 Dante wyglądał normalnie, a głównym bohaterem był Nero ( bodajże^^) i grało się całkiem sympatycznie. To o czym mówisz to DmC tak zwane z tym młodym dante na krótko, fe.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
12.06.2018 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama