Aktualny czas: 21.09.2018, 18:22 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Targi E3
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,691
Poziom ostrzeżeń: 5%
Targi E3
Trwają targi E3, największe wydarzenie w świecie elektronicznej rozrywki. To właśnie na nich zapowiadane są premiery prawdziwych hitów i to na wszystkie platformy w związku z tym postanowiłem poświęcić im oddzielny temat.

O DOA pisała już moja siostra w co nas cieszy, więc pewnie większość wie, ale bliski memu sercu jest także Devil My Cry. Szkoda tylko że póki co do 3 odsłony, bo dalej to była jak dla mnie pomyłka jeśli chodzi o design i charakter głównego bohatera. Teraz zapowiedzieli 5 odsłonę, ale tak po prawdzie dupy nie urywa. No i design postaci znowu jak dla mnie kuleje, a może za bardzo przyzwyczaiłem się już do starego Dantego?

OMG. Nie dość, że jest Roszpunka to jeszcze PIRACI. A widziałem, że i teraz będą Potwory i Spółka! Kingdom Hearts już zadomowił w moim sercu na dłużej!

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2018 11:20 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
12.06.2018 11:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,887
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Targi E3
Jak już pisałem w innym temacie, głównie mnie zaciekawiło Ghost of Tsushimi, na tę grę będę czekał. Podobały mi się też gameplaye The Last of Us i Spidermana - i choc ten drugi nie wyroznia sie imo zbytnio mechaniką od swego glownego, komiksowego konkurenta, to jednak rozmach z jakim jest zrobiony, zapowiada kupę frajdy. Nie jestem fanem Spideya ale na pewno bede w to chcial zagrac i ciesze sie bardzo, ze Marvel nadgonil zaleglosci w tworzeniu dobrych gier ze swoja francyzą, dobre czasy nastaja dla graczy siedzacych w tym temacie..

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

12.06.2018 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 960
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Targi E3
Nie wiem czy to aż wymaga nowego tematu^^
Szczerutki, zawsze można Ci przenieść post, jak chcesz^^

Krótko z ogłoszonych nowości:
Dead or Alive 6
Kingdom Hearts III ( generalnie nie wiem jakim cudem mnie jedna część ominęła^^)

Ogólnie targi
Soul Calibur VI
Shadow of Tomb Raider ( bo sprawia ogromną przyjemność każda część ^^)

The Avengers Project, nawet nie wiadomo co to ma być, niby MMO, wtedy mam mały hype.

Największy zawód E3?
Jednoczesna porażka squareenixa bo póki co nie widzę i youtube milczy.
Final Fantasy VII remake
buuu, Square

Spajdi jak i Avengers GoT ( o lol ten sam skrót, ale chodzi o grę o której Szczery wspomniał^^) i Devil my cry5 pewnie po czasie jak już będą duże promocje.

Komimasa napisał(a):ale bliski memu sercu jest także Devil My Cry. Szkoda tylko że póki co do 3 odsłony, bo dalej to była jak dla mnie pomyłka jeśli chodzi o design i charakter głównego bohatera.

W Devil my cry 4 Dante wyglądał normalnie, a głównym bohaterem był Nero ( bodajże^^) i grało się całkiem sympatycznie. To o czym mówisz to DmC tak zwane z tym młodym dante na krótko, fe.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
12.06.2018 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama