Aktualny czas: 28.02.2020, 13:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Targowisko, czyli sprzedam, szukam, zamienię
Autor Wiadomość
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 959
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Targowisko, czyli sprzedam, szukam, zamienię.
Mam do sprzedania myszkę Natec Genesis GX77. Jest nowa, nierozpakowana, z gwarancją na 2 lata. Chciałabym za nią 120zł.

Spoiler :
[Obrazek: 11659487_922945044432008_880443404882205...AF86_B.jpg]
[Obrazek: 11666104_922945047765341_864824583308715...DD04_D.jpg]

[Obrazek: D2kDFZK.png]
09.07.2015 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,007
Poziom ostrzeżeń: 5%
Myślę, że powinnaś uwzględnić w tym momencie fakt, że taka myszka jest do nabycia za około 130-140zł do tego napisać, czy ty płacisz za koszt wysyłki, czy na rachunek odbiorcy. Żeby ktoś w ogóle miał być zainteresowany ofertą, różnica ceny w sklepie powinna wynosić minimum te 30zł.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.07.2015 16:43 przez Komimasa.)
09.07.2015 16:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
parasite Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
witam,
chętnie przygarnę w dobrej cenie mange OP Smile najlepiej od razu kilka tomów, od 1
19.02.2016 15:37
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,249
Wkleiłem na fejsie to wkleję i tutaj, może ktoś się skusi.

Wymienię Munchkina Cthulu z dodatkiem Zew Krashulu na jakiś inny tytuł. W grę wchodzi oczywiście dopłata.
Stan: średni/dobry - niedawno odnaleziony, grany wielokrotnie za czasów studenckich, niektóre karty noszą ślady użytkowania. Pudełko bez wypraski, lekko wgniecione na dolnej bocznej krawędzi. Porównując z zawartością pudełek wg. rebel brakuje 6 kart, nie wiem jakich. U mnie zalega a może ktoś jeszcze pogra.

28.02.2016 20:29
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,048
PYTANKIE! Czy kto tu się bawi w karciankę Yu-Gi-Oha? Tongue

[Obrazek: lZA4kVo.gif]
29.02.2016 05:29
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,249
Jak byłem mały to miałem pełno tych kart z targu. Ale już się pozbyłem.

Mam jeszcze jedną ofertę.
Wymienię mangi na gry planszowe. Interesują mnie raczej większe tytuły. Stan mang jak nowe, wszystkie raz czytane, wszystkie po polsku. Do dyspozycji:
- Bleach tomy 1-6
- Naruto tomy 14, 18, 22
- Fullmetal Alchemist tom 2
- One Piece tomy 1-8
- Wolfs Rain oba tomy
- Cowboy Bebop tomy 1-3
- hack// tom 3

W razie dysproporcji cenowej danego tytułu do ilości mang możliwa dopłata w obie strony. Chętnych zapraszam na pw.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.02.2016 13:52 przez Redrey.)
29.02.2016 13:52
szogu3 Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 386
Poziom ostrzeżeń: 55%
Okiren, oryginały czy podróbki? Mogę polecić dobry, zaufany sklep z karciankami. A jak podróbki to mam trochę.

"Ja zawsze mam rację, aż mnie to przeraża." - Herkules Poirot
Wierze w pomidory bardziej niz w cokolwiek innego na świecie.

[Obrazek: 317288_405136879557501_1715073538_n.jpg]
29.02.2016 15:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,048
Mam dwa oryginalne hologramy, chce je komuś oddać Tongue

[Obrazek: lZA4kVo.gif]
29.02.2016 18:10
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,007
Poziom ostrzeżeń: 5%
[Obrazek: druidnecro1.153786.800x0.png]
Witajcie, mam do sprzedania rewelacyjną grę Mage Wars: Druid VS Necromacer, gdzie wchodzimy w skórę magów i ciskamy zaklęciami, zakładamy ekwipunek, wysyłamy do boju kreatury - jednym słowem rzeź na arenie!

UWAGA! Gra w pełni grywalna, bo daję elementy z podstawki!

Normalnie nie da się tego grać bez podstawki, ale z racji tego, że najpewniej dopiero rozpoczynalibyście swoją przygodę z MW, ja Wam oferuję wszystko, co jest potrzebne do rozgrywki czyli: dużą planszę przedstawiającą krwawą arenę, drewniane markery, do zaznaczania aktywacji kreatur, pole ładowania many, zasobów many i życia, żetony oznaczające różne statusy, zestaw kości walki, oraz instrukcja - a to wszystko absolutnie ZA DARMO!
Sprzedaję tylko dlatego, że kupiłem cały zestaw od jednego kolesia i ten dodatek był w pakiecie, a ja już go mam. Każdy dodatek, to po prostu nowi magowie. To nie jest LCG, gdzie musicie mieć pierdyliard dodatków, żeby można było grać. Dodatki kupujecie tylko, jeśli chcecie mieć dostęp do nowych magów, bądź bardzo odmienić swoją księgę zaklęć, co absolutnie nie jest potrzebne, by cieszyć się w pełni tą grą!
Gra jest jak nowa, żetony nawet nie wypchnięte z wypraski. Owinięta folią czeka na nowego właściciela!

Sam dodatek kosztuje w sklepach koło 110zł, nie ma możliwości zakupu oddzielnie planszy, kości itd, jednak dla Was, mam na myśli użytkowników, którzy byli przynajmniej na dwóch CC i często się widzimy irl, bądź mają ponad 500 postów, jestem gotów sprzedać to za symboliczne 50zł!!!

[Obrazek: pic1935695_lg.jpg]

Gra łączy w sobie świetne zbalansowanie mocy, doskonałą strategię oraz element losowy, który sprawi, że każda potyczka jest emocjonująca. Co ważne, w wydatny sposób możemy mieć wpływ swoimi zagraniami na tę losowość.

[Obrazek: druidnecro2.336732.600x0.png]

Za co pokochacie tę grę:

1. Ile razy grając w jakieś karcianki mówiłeś/łaś sobie "gdyby doszła mi ta karta"?
Tu tego problemu nie ma! Nie ma czegoś takiego, że nie przyszła karta, jaką byście chcieli. Każde z Was ma swoją księgę zaklęć i sami wybieracie z niej co tylko chcecie. Ogranicza Was tylko ilość many...

2. ...nad czym sami macie kontrolę! Możecie cały czas ją wydawać i kastować słabsze zaklęcia, albo jedną turę być bardziej oszczędni i w następnej przyzwać potężną jednostkę, która narobi sporo problemu przeciwnikowi.

3. Dowolną kastomizację księgi zaklęć. Ogranicza Was tylko wyobraźnia! I ewentualnie ilość kart.

4. Balans - Tu nie ma czegoś takiego, że tania jednostka kopie Wam tyłek na lewo i prawo, albo przyzywacie kogoś potężnego i byle czym można go zniszczyć - nie! Tutaj jeśli coś kosztuje, to kosztuje i pozbyć się tego nie jest łatwo.

5. Czystą strategię! Wróg ma różdżkę, którą się leczy? Możecie rzucić dissolve i mu ją zniszczyć. Całe piękno enchantmentów polega na tym, że zakrywacie je z początku zakryte i odsłaniacie kiedy chcecie! Wróg może atakować waszą z pozoru ledwo żywą jednostkę nie wiedząc, że jej zakastowaliście armor +, co robi różnicę. Albo niszczy Wam jednostkę, a ta nagle powraca zza grobu!

6. Zupełnie odmienni magowie. Druid oparty na mocy roślin i Nekromantę, pana życia i śmierci.

Więcej o tym, co znajdziecie w samym pudełku opowie Wam Tomek Dobosz:

W skrócie, dostajecie w pełni grywalnych dwóch świetnych magów:
Druidka, która opiera swą moc na roślinach, tworzy niejako las na planszy utrudniając ruch wrogim jednostkom. Może nawiązać więź z drzewem i czerpać z tego określone korzyści. Usypiać wrogie jednostki kwiatami, wysyłać do walki potężne enty i oplatać nas winoroślami uniemożliwiając nam atak. Rośliny moga nawet wyrastać po drugiej stronie planszy, a niemal każda daje jej dodatkową manę. Pozwólcie jej się tylko rozwinąć, a już jej nie zatrzymacie!
Z drugiej strony mamy Nekromantę, który dosłownie zalewa arenę wszelkiego rodzaju truposzami. Może iść w kościotrupy, albo zombie, w obu przypadkach ma masę możliwości i kreatur do wybrania. Można też to połączyć, ale skuteczniejszy jest jak się określi. Posiada zombie, które zjadają te słabsze jednostki i zwiększają swoją moc, zombie, które ginąc wybuchają, zadając przeciwnikowi obrażenia, kościotrupy, które zadają rany nie do uleczenia, magów, którzy regenerują nasze kościotrupy, czy księgę zaklęć, która sama w sobie generuje manę!

Jeżeli ktoś miałby jakieś pytania odnośnie samej gry, jej zasad itd zapraszam tu: http://forum.onepiecenakama.pl/watek-mag...-mtg--2857

Zapytać można by, gdzie haczyk, ale go nie ma, po prostu fajnie by było, jakby ta gra nie leżała na mojej półce i się nie marnowała. Niestety jest dość kart i nie potrzebne mi są dodatkowe kopie nawet do innych magów.
Uwaga, grę, jako już sam dodatek bez elementów z podstawki, sprzedaję też na forum gier planszowych http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewto...3&t=42462, choć oczywiście wolałbym sprzedać komuś z Was, ale trzeba szanować zasady handlu.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.04.2016 10:18 przez Komimasa.)
08.04.2016 10:05
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 959
Pozbywam się mang!
DNAngel 1-5 - 10zł
Kuroshitsuji 1-2 - 13zł
Black Lagoon 1 i 8 - 14zł
Akatsukiss - 12zł
Hetalia 1 - 20zł
Ikigami 1 - 20zł
Mars 1 - 10zł
Inu - Yasha 23 - 9zł
Kenshin 12 - 9zł
Naruto 43, 51, 53 - 10zł
[Obrazek: 14689093_754129298071158_546478307_o.jpg]

I jak coś, wstawiam też tutaj, może ktoś zainteresowany kiedyś zobaczy. :c
https://www.olx.pl/oferta/portrety-na-za...icr99.html

[Obrazek: D2kDFZK.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.10.2016 16:12 przez Chisu.)
18.10.2016 16:12
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama