Aktualny czas: 15.12.2019, 01:48 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Targowisko, czyli sprzedam, szukam, zamienię
Autor Wiadomość
Rudzish Offline
Supernova
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 812
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Targowisko, czyli sprzedam, szukam, zamienię.
Nie wiem czxy właściwy temat, ale chyba lepszego nie ma

Pytanie z gatunku oferta.

Czy byłby ktoś zainteresowany, oczywiście z kręgu osób zaufanych, lub za które poręczy głową ktoś zaufany, spędzeniem wakacji w mieszkaniu pod Londynem( pół godziny do centrum Londynu kolejką) przez 5 tygodni. w zasadzie to całe wakacje od końca lipca do prawie końca sierpnia. Wszystko za free ino heeeeej, przelot treba sobie opłacić i jak się skończy szama w lodówce to se heeeej, kupić nową. Pod opiekę wchodzą dwa koty, dwa szczury i akwarium.

Wiem, że walnęłam jak ślepemu między oczy bo to już tylko 3 tygodnie zostały, ale może ktoś na ostatnią chwilę jeszcze nie był w Anglii, a by chciał. Mieszkanie samodzielnie, bo mnie nie będzie. Jakby kogoś interesowało, to piszcie, dogadamy szczegóły raz dwa... tzn ja wam dam adres i klucze, a wy będziecie odkurzać. Pary czy trójce też mogą być.
01.07.2017 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,162
RE: Targowisko, czyli sprzedam, szukam, zamienię
Zmarła Estera Goldmann, sprzedam Hellsinga t.1-3

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

01.07.2017 23:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,162
Są tu jacyś fani Predatora? Za śmieszkowanie na fejsbuniu zostałem ukarany posiadaniem figurki z kolekcji Eaglemoss, konkretnie chodzi o Berserka Predatora z końca tej listy: https://shop.eaglemoss.com/pl/alien

Mi to na nic niepotrzebne, więc chętnie opchnę za jakąś rozsądną cenę. Wszystko oczywiście nówka, nawet nie wyjąłem z pudełka.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

25.10.2017 20:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 959
Nie dostałeś nic na święta albo akurat nie masz co zrobić z gotówką? Kup tego oto wspaniałego laptopa i wspomóż dobry cel! Świetny do gier, filmów, excela i przeglądania internetu! https://www.olx.pl/i2/oferta/laptop-gami...r1d1L.html

Twoje stare buty mają pełno dziur i błagają o wyrzucenie do kosza? Kup te śliczne, nowe, dla chłopczyka i dziewczynki, wygodne, najlepsze na świecie i modne Vansy! https://www.olx.pl/i2/oferta/vans-old-sk...r1f2T.html

[Obrazek: D2kDFZK.png]
29.12.2017 00:18
PaxRimi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 595
Wszedłem zerknąć co za ciekawe mangi mogę sobbie dokupić a tu jakieś buty i laptop ... ;/

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
29.12.2017 09:23
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama