Aktualny czas: 02.06.2020, 09:12 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Targowisko, czyli sprzedam, szukam, zamienię
Autor Wiadomość
Rudzish Offline
Supernova
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 817
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Targowisko, czyli sprzedam, szukam, zamienię.
Nie wiem czxy właściwy temat, ale chyba lepszego nie ma

Pytanie z gatunku oferta.

Czy byłby ktoś zainteresowany, oczywiście z kręgu osób zaufanych, lub za które poręczy głową ktoś zaufany, spędzeniem wakacji w mieszkaniu pod Londynem( pół godziny do centrum Londynu kolejką) przez 5 tygodni. w zasadzie to całe wakacje od końca lipca do prawie końca sierpnia. Wszystko za free ino heeeeej, przelot treba sobie opłacić i jak się skończy szama w lodówce to se heeeej, kupić nową. Pod opiekę wchodzą dwa koty, dwa szczury i akwarium.

Wiem, że walnęłam jak ślepemu między oczy bo to już tylko 3 tygodnie zostały, ale może ktoś na ostatnią chwilę jeszcze nie był w Anglii, a by chciał. Mieszkanie samodzielnie, bo mnie nie będzie. Jakby kogoś interesowało, to piszcie, dogadamy szczegóły raz dwa... tzn ja wam dam adres i klucze, a wy będziecie odkurzać. Pary czy trójce też mogą być.
01.07.2017 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,187
RE: Targowisko, czyli sprzedam, szukam, zamienię
Zmarła Estera Goldmann, sprzedam Hellsinga t.1-3

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

01.07.2017 23:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,187
Są tu jacyś fani Predatora? Za śmieszkowanie na fejsbuniu zostałem ukarany posiadaniem figurki z kolekcji Eaglemoss, konkretnie chodzi o Berserka Predatora z końca tej listy: https://shop.eaglemoss.com/pl/alien

Mi to na nic niepotrzebne, więc chętnie opchnę za jakąś rozsądną cenę. Wszystko oczywiście nówka, nawet nie wyjąłem z pudełka.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

25.10.2017 20:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 959
Nie dostałeś nic na święta albo akurat nie masz co zrobić z gotówką? Kup tego oto wspaniałego laptopa i wspomóż dobry cel! Świetny do gier, filmów, excela i przeglądania internetu! https://www.olx.pl/i2/oferta/laptop-gami...r1d1L.html

Twoje stare buty mają pełno dziur i błagają o wyrzucenie do kosza? Kup te śliczne, nowe, dla chłopczyka i dziewczynki, wygodne, najlepsze na świecie i modne Vansy! https://www.olx.pl/i2/oferta/vans-old-sk...r1f2T.html

[Obrazek: D2kDFZK.png]
29.12.2017 00:18
PaxRimi Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 600
Wszedłem zerknąć co za ciekawe mangi mogę sobbie dokupić a tu jakieś buty i laptop ... ;/

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
29.12.2017 09:23
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama