Aktualny czas: 18.11.2019, 18:29 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Tatuaże, kolczyki, modyfikacje ciała
Autor Wiadomość
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,262
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Tatuaże, kolyczki, modyfikacje ciała
Rybka, ja nie oglądałem, ja przeczytałem całego Big Grin I tak uwielbiam tę czachę, ja jom kcem Smile

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.09.2013 21:43 przez fuszioms.)
11.09.2013 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Poziom ostrzeżeń: 0%
Hmm, nie widzę, że wypowiadałem się w tym temacie, więc może ja coś powiem. Będę odpowiadał na pierwszy post więc wybaczcie, że zignorowałem całkiem waszą rozmowę.

Mój pogląd na ta sprawę jest taki. Tatuaże = Be!, kolczyki = Mogą być, farbowanie, włosów i inne zabiegi nietrwałe = Spoko wszystko, dla ludzi xD

Tatuaże.. Dlaczego be? Tatuaże często wywołują wiele chorób skórnych w tym mogą też być powodem raka. Nie lubię patrzeć na chorych ludzi, nie dlatego, że mnie obrzydzają tylko wzbudzają u mnie współczucie.

Kolczyki.. Mogą być, w uchu, w pępku, w nosie czy nawet w "tych" miejscach. Ale to też trzeba rozważyć bo stal ma na sobie dużo bakterii, które mogą powodować różne choroby i zakażenia. Kolczyki można mieć, ale najlepiej nie przesadzać. (Ja np. nie lubię kolczyków na twarzy (Prócz uszu) i w języku.. Każdy kto się całował z taka osobą, chyba wie o co cho... Na na twarzy nie lubię, bo tylko ją szpecą (MOJE ZDANIE Tongue))

Inne.. Farbowanie włosów na różne kolory, robienie malowideł i inne tego typu rzeczy, które nie są permanentne.. Dla mnie mogą być, o ile są utrzymane w dobrym guście xD

Jak już powyżej w nawiasach wspomniałem. To jest tylko moje zdanie i nie zamierzam go nikomu do łba wbijać, tak myślę ja i nikt nie musi myśleć w mój sposób. Dlatego chciałbym byś, jeżeli masz taki zamiar, nie wbijał mi swojego poglądu gdy ja nie wbijam ci mojego Big Grin

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
11.09.2013 23:48
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,029
Carsis napisał(a):Ale to też trzeba rozważyć bo stal ma na sobie dużo bakterii, które mogą powodować różne choroby i zakażenia.

To tylko jak się "goi" kolczyk - wtedy się często przekłucie dezynfekuje/czyści i nie ma problemu Wink

[Obrazek: BitterFormalHarrierhawk.webp]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.09.2013 19:03 przez Chlor.)
14.09.2013 02:43
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 458
Co do tatuaży to sam niedawno sobie zrobiłem niewielki napis na ręce. Cytat z OP nawet Big Grin Tak na początek. Kolejne planuję ale to w przyszłości. Za rok, za dwa.
Na pewno tatuować większych wzorów nie powinno się pod wpływem chwili. Koncepcja musi dojrzeć. I musimy być przekonani, że na pewno tego chcemy.
We Wrocławiu tatuował mnie gościu, jak z amerykańskiego filmu, wytatuowany porządnie już. Aż po same dłonie. W nosie jakieś czarne gwoździe w uszach te rozciągające kolczyki(nie wiem co to jest właściwie). Ale czuł się z tym dobrze. Bardzo fajny człowiek.
Ilość tatuaży to sprawa indywidualna, przesadzać oczywiście nie ma co. Wszystko jest dla ludzi. Tylko trzeba myśleć korzystając z tego faktu.

Co do innych rodzai modyfikacjo ciała to u kobiet oczywiście kolczyki. Jak najbardziej za jestem. Osobiście wole jak nosicie drobne kolczyki nie zasłaniające całych uszu. Bardzo kobiece mi się takie drobne, srebrne ozdoby wydają. W nosie, w brwi. Tylko bez przesady.

A i jeszcze jedno. W dobrym studiu tatuaży choroby skóry nie dostanie się. Tylu środków czystości jak tam to się jeszcze nigdy nie nawdychałem. Oni biorą kasę, ale wiedzą również za co ją biorą. Więc nie ma się czego obawiać jeżeli o to chodzi.
08.11.2013 17:33
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Zoro napisał(a):w uszach te rozciągające kolczyki(nie wiem co to jest właściwie)
Tunele się na to mówi Wink

Zoro napisał(a):Cytat z OP nawet
Co takiego? :3

09.11.2013 02:30
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Tunele, no właśnie. To mnie przeraża akurat. Nie wiem kto chciałbym sobie takie coś sprawić. No ale widocznie są ludzie uważający inaczej.

Sam sobie zaprzeczyłem i tak pod wpływem chwili wytatuowałem sobie to. Ale nie żałuje Big Grin Od wielu lat już się zbierałem. Rodzice przeżyli. A teraz wielu znajomych i kuzynostwo piszą do mnie i pytają gdzie warto robić itp.

To słowa Czarnobrodego. Ale nie wiem czy w oryginale dokładnie tak to brzmi. Sam na jakimś obrazku to znalazłem. Możliwe, że z mangi. Nie jestem pewien.
09.11.2013 03:11
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Z Mock Town? Wink
Spoiler :

Małe tunele są całkiem spoko, niegłupio to wygląda, a jeszcze ma szanse się zrosnąć do znośnych rozmiarów jak się człowiek rozmyśli. O takie maluchy są fajne:
[Obrazek: f-etno-kolczyki-niby-tunele-do-uszu-spir...e-plug.jpg]

Spoiler: bo to to jest fujka Tongue
[Obrazek: ear-piercing-52.jpg][Obrazek: Ear300.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.11.2013 06:32 przez okiren.)
09.11.2013 06:32
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,262
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Tatuaże, kolczyki, modyfikacje ciała
Mnie się nie podoba nawet mały tunel, fuj i gnój Big Grin

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
09.11.2013 13:05
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Z Mock Town.
No straszne są oba. Do "znośnych rozmiarów" Big Grin Akurat tak by papierosa tam włożyć na chwile. Praktyczne będzie. A tak serio to pewnie te mniejsze nawet jak się nie zrosną to nie jest ciężko ukryć je jakoś.
09.11.2013 14:01
Trace Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 611
Widocznie ktoś chce Enela cosplayować...
09.11.2013 15:05
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama