Aktualny czas: 24.05.2018, 06:02 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
TeamSpeak nakamy
Autor Wiadomość
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,269
Poziom ostrzeżeń: 20%
TeamSpeak nakamy
Oczywistym jest że każdy lubi sobie pogadać z nakamą, no i zawsze rozmowa na żywca jest lepsza od pisania do siebie. Ale niestety nie zawsze można się spotkać, no i nie każdy chce se marnować kasę na komórce. Na szczęście jest na to rada, a jest to Teamspeak 3 Big Grin Wystarczy że posiadasz mic'a by móc se po ciężkim dniu porozmawiać ze znajomymi z naszego forum Wink Dodatkowo można to wykorzystać do wspólnego pykania w jakąś grę mmo jak LOL, DOTA, WOW i wiele innych ^^ O namiary na serwer i pokój pytać się mnie na PW Wink

[Obrazek: a5d45uF.png]
23.10.2011 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: TeamSpeak nakamy
Najpierw trzeba by było założyć serwer dla ts3. Jeśli ktoś to ogarnie, ja byłbym chętny do korzystania z tego, bo sam używam go często do rozmów w klanach.

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
23.10.2011 14:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
(23.10.2011 14:10 )Wąski napisał(a):  Najpierw trzeba by było założyć serwer dla ts3. Jeśli ktoś to ogarnie, ja byłbym chętny do korzystania z tego, bo sam używam go często do rozmów w klanach.

Wąski, ale serwer z pokojem już jest Wink Pokój postawiłem na serwerze na którym siedzę z gośćmi z innego forum Wink Mogę ci od razu przesłać namiary i hasło Wink

23.10.2011 14:29
matti815 Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 4
Jeśli chcecie to wam ogarnę serwer na miesiąc i jak się sprawa rozwinie to na dłużej Big Grin
Najlepiej gdyby osoba zainteresowana prowadzeniem tego napisała na PW to się dogadamy ;p
23.10.2011 14:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
A po co się męczyć i załatwiać server skoro ja już mam jeden na którym stoi room dla nakamy Tongue Serwerem można się zacząć martwić jak ten obecny zostanie zamknięty albo cuś Wink

23.10.2011 15:15
ThomasanHideki Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 2
Ja popieram cały pomysł gdyż głupi nie jest. Więc jakkolwiek mógłbym pomóc to proszę pisać. Aha i poproszę o namiary.
23.10.2011 21:04
Fifti Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 346
temat umarł, a ja założyłem serwer, na kilka dni, ale zawsze Tongue zobaczymy jak będzie Smile

ts24.net-speak.pl:6340
13.01.2012 00:10
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama