Aktualny czas: 24.07.2017, 08:45 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Tekken 6
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,157
Poziom ostrzeżeń: 5%
Tekken 6
No więc myślę, że jest wiele osób co w to pyka, bardzo chętnie bym się z Wami zmierzył, Jutsu teżSmile A wystarczy umówić się na godzinkę konkretną i wleźćSmile Grałem już trochę z Chocobo, i nie było lagu (do czasu) ale też było raczej płynnie i miłoSmile To zawsze coś innego niż klepać mordę JutsuBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

13.04.2010 19:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
c3po Niedostępny
Wujek Radziu
Pirat

*
Liczba postów: 599

Nie mam ps3, ale mój koleżka ma, więc jeśli tylko załatwi sobie Tekkena, bardzo chętnie bym się z wami zmierzył ;]

Jednak nie wiem kiedy tego Tekkena będzie mieć :roll:
13.04.2010 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jutsu
Unregistered

Trzebało być na Crewconie :-P ALE TERAZ już NIE MASZ WYJŚCIA skoro Jackie cię do rodziny wprowadziła.

Przy okazji poruszę sprawę z shouta. Co to mnie rozmowa ominęła. Aha, wtedy miałem backupa i to pewnie dlatego...

Czemu Zangetsu2, uważasz, że Kaziu najlepszy? Chodzi o ten szybki starter?
Eihnaren kim grasz? ;-)
Grigorij, gdzie King zabiera całe hp?
19.08.2010 11:31
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,157
Poziom ostrzeżeń: 5%

Powinienem co prawda założyć, nowy temat, ale skoro nikt tu nie pisze to co szkodziBig Grin
Niektórzy zapewne teraz coś więcej przytną w Tekkena 6, ciekaw jestem kim gracie i dlaczego, możecie napisać jakieś kombinacje, tylko proszę po ludzku ja tego backapy, seidstepy Ws itdTongue Ja tego nie łapięTongue Mimo wszystko nie jestem jakimś specjalistąTongue

Dobra moja najlepsza Trójka przechodząca bardzo wnikliwą selekcję.

1. Aliece - Grywam bardzo dużo z bratem i nie wiedzieć czemu ona zaczęła wygrywać. Ma dużo dobrych wybitek, po których wprowadzeniu nawet przy bloku przeciwnika ten nie zdąży wejść mi z kontrą. Jest taka fajna wyrzuta i tu już nadzieję się na kontrę ale dość skuteczny jest to jugle a wybija całkiem dużo. Do tego ma kilka ciosów na dół co jest ważne.

2. Brayan - Tu mamy spadek bo był moim numerem 1Big Grin Ma dużo dobrych wejść co pozwalają wykonać śmiercionośne combo. Nawet z podcinki bez problemu wykonać można 70. No i jest to postać łatwa, nie wymaga ode mnie zabawy w schylanie i szybkie wstawanie i ślizgi palcami po padzieTongue Ma szybkie i mocne ciosy, mogę długo napierać nie ryzykując, ze przeciwnik mi się wetnie. Niestety jest on dość przewidywalny i z bardziej doświadczonym przeciwnikiem nic nie wchodzi, bo oponent zdąży się zorientować. Nie ma takich dziwnych wejść by nie wiedzieć jak to zablokować. Jego ciosy są proste.

3. Jin - Mimo wszystko ma w sobie coś. Gdy nim walczę jakoś się wygrywa. Ma bardzo mocne ciosy. Mało ma ciosów na dół ale trochę ma, ma też pozwalające przewrócić, ale ja nie ta liga :-P Ciągle się uczę, że tak powiemBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

19.08.2010 11:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,490
Poziom ostrzeżeń: 0%

Jutsu napisał(a):Grigorij, gdzie King zabiera całe hp?
http://www.youtube.com/watch?v=4eD_knN110o
To filmik z dwójki, ale wiem że w trójce też ma coś takiego, nieraz tego doświadczyłem na własnej skórze. Nie wiem jak z dalszymi częściami.

EDIT:
Znalazłem też z trójki:
http://www.youtube.com/watch?v=lrE-Gm22g...re=related

[Obrazek: vYg1BTA.png]
19.08.2010 11:49
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604

Cytat:Czemu Zangetsu2, uważasz, że Kaziu najlepszy? Chodzi o ten szybki starter?

Chodziło mi nie tyle o to, że jest top tierem, ale dla mnie jest to najlepsza postać. Smile Najprzyjemniej mi się nią gra i chyba jaką jedyną w Tekkenie ją "czuję". W "szóstke" za dużo nie grałem, więc nie mogę powiedzieć jak tam się sprawdza, ale w T5 to była właściwie moja jedyna postać. (No może jeszcze Marduk.) Trzeba wymasterować EWGF'a i można grać. :-)
A tak wogóle to ja w Tekkena to słabiak jestem. Wolę SFIV. Wink

Pozdrawiam.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
19.08.2010 15:21
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 495

Z tego co widzę rozmawiamy też o poprzednich częściach Tekkena, to ja lubiłem grać Eddy Gordo, ale oczywiście miło też się grało Lawem, Leiem i Bryanem, za to w 4 doszedł Violet (Dość podobny do Lawa, nim najlepiej grało mi się w 4), a w piątkę nie grałem wystarczającej ilości godzin, aby przekonać się do jakiejś postaci, a w szóstkę nie zagrałem nawet 1H =\

Co do Kinga sąsiad kiedyś jeszcze za czasów T3 wywalczył nim 3 miejsce w Polsce chyba. Heh, kiedyś karało się cały czas w T3 i Crash Time Racing.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
19.08.2010 17:34
Jutsu
Unregistered

Grigorij, ten cios został osłabiony w Tekkenie 4 i potem już poszło dalej. Najsilniejszy z którego jest parę wyjść ma teraz 124 (albo coś koło) czyli całego paska nie zabierze.

Właśnie przez szybki starter miałem na myśli EWGF ;-) Nie chciałem pojęciami rzucać :-P
Przyznam się Zangetsu2, że nie umiem EWGF od czasu do czasu wyjdzie. (oprócz Kazia mam 17 innych ludków, a nie umiem zrezygnować :mrgreen: ) Kumpel umie i jak mu mówię, że po jednym może iść dalej to on tego nie wiedzieć czemu nie robi :-P No pod tym względem Kaziu jest bardzo dobry, ale jak ty w SV grasz to mnie EWGF mniej dziwi. A jak grasz? Kciukiem czy palcami?

Zaxus, Violet to ten Lee z piątki ;-)

Eihnaren ćwicz, ćwicz inaczej jak zagrasz z komim o wypicie, to wódeczka na ciebie poczeka ;-)
19.08.2010 22:34
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604

Jutsu napisał(a):A jak grasz? Kciukiem czy palcami?

Kciukiem. W szczytowej formie EWGF na padzie wychodził mi w około 60% przypadków, co uważam za dobry wynik. Tongue Kulałem jednak w innych elementach. Ale faktycznie - grając w Street Fighter'a, Guilty Gear'a, czy inną bijatykę 2D, manual może się ostro wyostrzyć.
A grał ktoś może na arcade stick'u? Tongue Bo ja miałem okazję tylko raz w życiu i niestety trzeba się do niego przyzwyczaić. Ale szybkość na nim jest niesamowita. Smile I są może jeszcze jacyś fani bijatyk 2D na forum?

Pozdrawiam.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
19.08.2010 23:15
c3po Niedostępny
Wujek Radziu
Pirat

*
Liczba postów: 599

Jutsu napisał(a):Trzebało być na Crewconie :-P ALE TERAZ już NIE MASZ WYJŚCIA skoro Jackie cię do rodziny wprowadziła.

aha

Komimasa, chodzi Ci o Alise Bosconovitch?
Jeśli tak, to na wejściu Wam napisze. Ta postać wraz z Larsem
Spoiler :
ssają jaja
. W moim odczuciu, te dwie postacie są przekoxane. Tak. Przekoxane. Lars ma bardzo dużą siłe, więc jak podbije kolesia na juggle, to koniec. Nie ma szans. Zabiera 3/4 hp, po czym wcina się tym 'elo'-zbajerowanym ruchem pod kolesiem na drugą strone po czym kontynuuje serie. Alise to samo. Ma te po$%#$e bonusy w postaci robo-mecha-cHGW pił czy głowy, które są tak zrobione, że zawsze trafią. Zawsze. Kontra jest zbyteczna, blok często też.

Do tych łapań Kinga. Są w 5, są w 6. Jednak nie zabierają już full hp, tak jak wspomniał Jutsu, tylko troche mniej. Wole 3 czy tam 4 łapania, gdzie kończącym ruchem jest, to jak King z przeciwnikiem tarzają się po glebie.
23.08.2010 23:18
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama