Aktualny czas: 19.09.2017, 15:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Tekken Tej tournament na Poznań game Arena!!
Autor Wiadomość
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,246
Poziom ostrzeżeń: 5%
Tekken Tej tournament na Poznań game Arena!!
Właściwie nie wiem, czy to jest odpowiedni dział. Z jednej strony jest to coś w rodzaju konwentu, ale nie mangowego. Z innej właściwie wydarzenie, ale równie dobrze pasuje do po prostu gry konsolowe (choć tam pewnie by utonęło...)

25-26 Października odbędzie się PGA, czyli Poznań Game Arena, gdzie fani wirtualnej rozrywki znajdą wszystko, czego zapragną. Dla mnie jednak istotne jest to, że właśnie tam odbędzie się jubileuszowa edycja Tekken Tej Tournament, prestiżowego turnieju Tekkena w Polsce, na którym możecie być pewni, nie zabraknie polskiej sceny Tekkena. To rewelacyjny sprawdzian swoich umiejętności. Można zobaczyć, czy rzeczywiście jesteś wymiataczem w Tekkenie, czy tylko tak Ci się wydawało. Jeżeli liczycie na osoby, które będą randomowo wciskać przyciski to się mocno przeliczycie, ale to doskonała okazja by zagrać z najlepszymi jak Matt czy Szyper.
Dwie uwagi:
Jedna ważna sprawa, trzeba mieć swój własny kontroler ze sobą!
Gramy tylko Tag w TTT2!
Raczej mała szansa, by ktoś Wam odstąpił swojego pada do pogrania. Może to dziwne, ale tak jest. Możecie ewentualnie liczyć na mój egzemplarz o ile nie będę wtedy grał.
Zapisy odbywają się jak zwykle na backdashu: http://backdash.pl/forum/index.php?topic=2435.0
Można też przyjść tak po prostu i się zapisać, ale lepiej wtedy nie przychodzić na ostatnią chwilę, bo miejsc jest tylko 64.

Walki odbywają się najpierw w systemie grupowym każdy z każdym, więc nie ma czegoś takiego, że zaraz się odpada, najpierw można stoczyć te 7 walk z każdym ze swej grupy, także warto się zapisać, by spróbować się z najlepszymi.
Ja ostatnio zawaliłem sprawę w bardzo głupi sposób, bo pokonałem gościa, który rozkładał większość, a przegrałem (nawet nie zremisowałem, a wtedy bym wyszedł) z gościem, co raczej nie radził sobie za dobrze, bo nie byłem ograny na Christi... (nikt nią nie gra praktycznie). Także to będzie moje trzecie podejście, może w końcu się udax
Do turnieju zostało sporo czasu, więc zapraszam wszystkich, co czują się na siłach, żeby się zmierzyć w Turnieju Żelaznej PięściSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.09.2014 12:25 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
16.09.2014 12:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama