Aktualny czas: 09.12.2018, 22:10 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mamy niedzielę, tydzień minął od wydania, więc czas wrzucić Op po polsku! - 926 Zapraszamy do czytania:)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefomania
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Telefomania
Telefony, telefony...

Ja korzystam ze swej niezniszczalnej cegły (ciężkie to jak cholera) tylko, gdy jest mi do czegoś potrzebna. Może to w dzisiejszych czasach dziwne, ale jakoś nie bawi mnie korzystanie w telefonie ze wszystkiego, co mogę zrobić za pomocą komputera. Komórkę ograniczam do czterech funkcji: połączenia, smsy, budzik i aparat (ok. 90% zdjęć stanowią notatki z wykładów, ale co tam).
Co do namiętnego pykania paluchami w klawiaturę telefonu - o ile jestem w stanie zrozumieć chęć utrzymania z kimś kontaktu, o tyle nie łapię, co ludzie widzą w połączeniu telefon + fejsbuk...

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
29.05.2012 01:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 495
Ale głównie rzecz biorąc to nie te gadżety irytują tylko ludzie którzy kupuje te gadżeciarskie telefony. Kupi telefon za 2 tysiące (nie mam pojęcia co do cen w polsce) przez tydzień się dzieciak chwali a potem ten telefon leży koło monitora.
Zresztą Yoh
Yoh napisał(a):Nom też panikuje gdy nie mam telefonu w kieszeni Tongue Ale teraz telefon jest potrzebny każdemu kto ma więcej niż 12 lat. No sorki ale wychodzisz z domu i jakoś ktoś z domu musi mieć z tobą kontakt
Nie wiem jak żyją dzieciaki od 10 do 15 lat w mieście, ale ja mieszkałem na wsi. Bieganie po polu, po krzakach, po drzewach w spodenkach i samej koszulce i myślisz, że takie przeciętne dziecko idąc grać w wykopka bierze telefon żeby mama się nie martwiła? Po prostu wychodzi i telefon zostawia bo nie ma gdzie go wsadzić.

[Obrazek: monkey.png]
29.05.2012 09:43
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
No i właśnie rośnie nam takie pokolenie niesamodzielnych, ułomnych dzieciaków.
Ja nie wiem, zupełnie jakby przed epoką komórek nikt nie był w stanie wyjść na dwór i się nie zabić po drodze.
Telefon to wygoda dla rodziców. To niewidzialna smycz. Naprawdę się dziwię, że dzieciakom to nie przeszkadza.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
29.05.2012 09:46
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 590
Nie no to ja panikuje gdy go nie mam Tongue
Mój kumpel też mieszka na wsi i telefon zawsze przy sobie ma ? Czemu ? Kolega pyta czy może wpaść i tak dalej. Jak byłem młodszy to chciałem mieć telefon bo to telefon a jak wychodziłem to go zostawiałem. Tak było ale teraz masz wszystko inaczej, jeszcze jakoś to u siebie na osiedlu normalnie widzę. Tak samo jak my byliśmy (Ehh ale to były czasy *rzekł Yoh głosem staruszka*) ale boję się patrzeć na następne pokolenie Tongue

29.05.2012 17:17
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 892
Telefony fajna sprawa bo można się szybko z kimś skontaktować czy uzyskać informację, aparat w telefonach komórkowych też przydatna rzecz. Z tego urządzenia w celach porozumienia się z kumplami gdzie są aby nie biegać od miejsca w miejsce, czy też posłuchania muzyki w trakcie jazdy komunikacja miejską czy też w pracy. Nie rozumiem np. jak można cały czas wisieć na telefonie to sms to jakieś połączenie i gada z 1-4 no bogowie toż to jakieś nieporozumienie. Niekiedy to mnie nawet moja kobieta za przeproszeniem wk*rwia, jak nie naparza smsami to dzwoni i nawija i końca nie widać, na szczęście ostatnio jej to wytłumaczyłem i mam spokój.
29.05.2012 17:45
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 590
Komórka też pomaga rozmawiać osobom które nie mają jak się spotykać na dzień. Też tak uważam, miałem znajomą w Warszawie a nie miałem wtedy Skype (Eee to rozmów przez Internet ? Kij po co. GG to zło i unikałem tego jak mogłem) więc gadaliśmy przez sms'y Tongue

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.05.2012 18:04 przez Yoh.)
29.05.2012 17:50
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,728
Poziom ostrzeżeń: 5%
Nie powiem, przydałby mi się smartfon, bo są na nie zajebiste słowniki do japońskiego, ale tak to ja używam telefonu do dzwonienia, zegarek i budzikBig Grin Ewentualnie do poganiania kogoś sms, można powiedzieć telefon dla firmBig Grin Ale to co się w szkołach dzieje to tragedia. Ja za tę moją 5 roczną motorolę chyba byłbym kocony codziennie.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

30.05.2012 01:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 495
Ja tam nie miałem telefonu i żyłem, nikt mi nic nie mówił Tongue
To samo tutaj, też wszyscy mają BlackBerry ja nie i tez nic nie mówią. Zresztą co to za lans jak każdy ma?

[Obrazek: monkey.png]
30.05.2012 10:22
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama