Aktualny czas: 18.11.2019, 19:12 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Telefon w naszym codziennym życiu
Autor Wiadomość
Gosen Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 402
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Telefon w naszym codziennym życiu
Jak ktoś się gapi w telefon to sam jest nudny, a jak mu się nie podoba to tam -> są drzwi.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
21.05.2017 10:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,203
Jeśli chodziłoby o różnicę pokoleń, to nie siedziałabym ciągle z telefon w ręce Tongue Niestety tak robię, ale to się nazywa uzależnienie. Wiem, że powinnam z tym walczyć, ale nie jest to łatwe. Tym bardziej, że w ten sposób mam kontakt ze światem. Jeśli większość moich znajomych mieszka w innych miastach, to jest to jedyny sposób na utrzymywanie z nimi w miarę stałego kontaktu. Również podobnie jak Chisu czuje, że od razu powinnam odpisywać na wiadomości.
06.06.2017 08:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Poziom ostrzeżeń: 0%
Niby telefon z klawiaturka niektórzy mają, bo tylko chcą dzwonić i pisać, ale żeby sprawdzić dojazdy ma jakdojade lub innych stronach/apkach, to nagle potrzeba znajomego ze smartfonem d:
Ja używam komórki gdy się nudzę i nawet nie mam z kim pogadać, ewentualnie do załatwiania spraw jakie przez kom się załatwia (nawet klawiaturkowy). Powiem jednak szczerze że nie chciałabym nie mieć smartfona, bo on jest po prostu wygodny. Wszystko sprawdzę, od komunikacji miejskiej po gazetki promocyjne we wszystkich sklepach. Jeśli jestem w towarzystwie i dostaje wiadomość, to odczytami, telefon odbiore, ale jeśli to nic pilnego, to nie kontynuuje rozmów/esow. Wolę żywe towarzystwo ponad komórkowe Smile

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
06.06.2017 10:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,970
Poziom ostrzeżeń: 5%
No właśnie mam wrażenie, że ludzie ulegają niepotrzebnemu poczuciu obowiązku odpisania. Kultura może by tego wymagała, ale kiedy kształtowały się podwaliny kultury, zaczęło się pisywanie listów, nikt raczej nie sądził, że będzie można w jednej chwili odpisać komuś z drugiego końca świata. Poza ty przecież nie wiem, można brać kąpiel, oglądać ciekawy film, być ze znajomymi, jest milion powodów, dla których można odpisać później i każdy powinien to zrozumieć. Ja często nawet nie odpisuję jak gram, bo co i rusz przerywanie grania też bywa irytujące. Oczywiście wyjątkiem są sprawy ważne, ale przecież większość z nas odpisuje na zwykłe wiadomości i w tym sęk. Co innego jak się po prostu siedzi i dla zabicia czasu, z nudów czy generalnie nie ma żadnych do tego przeciwwskazań, ale w towarzystwie no to jest nie halo imo.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

06.06.2017 11:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama