Aktualny czas: 17.12.2017, 06:22 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Big Bang Theory/Teoria wielkiego podrywu
Autor Wiadomość
Fifti Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 346
Poziom ostrzeżeń: 0%
The Big Bang Theory/Teoria wielkiego podrywu
[Obrazek: big_bang_theory.jpg]
Losy dwóch jajogłowych, którzy muszą nauczyć się dużo o życiu. Leonard i Sheldon wiedzą jak rozszczepić atom, ale nie mają pojęcia jak postępować z kobietami. Gdy w sąsiedztwie pojawia się piękna dziewczyna postanawiają zostawić dotychczasowy bałagan, i poprosić ją o kilka przydatnych, życiowych wskazówek.

Widziałem kilka b. dobrych seriali komediowych:
Hoży Doktorzy
On ona i dzieciaki
Jak poznałem waszą matkę
8 prostych zasad

Ale ten według mnie jest numerem 1!
Jak na razie (a widziałem 3 sezony, które wyszły) nie widziałem słabego odcinka. Teksty po prostu rozwalają, tak samo jak zachowania bohaterów.

Polecam wszystkim, którzy lubią dobrą komedię.

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
06.09.2010 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,150
RE: The Big Bang Theory/Teoria wielkiego podrywu
"The Big Bang Theory" to naprawdę dobry serial komediowy. Mi to przyjaciółka puściła i nie mogłąm uwierzyć w to, co główni bohaterowie mówili i w to jak się zachowywali. Kosmos :D

Jednakże co do innych seriali które wymieniłaś:

Cytat:1. Hoży Doktorzy
2. On ona i dzieciaki
3. Jak poznałem waszą matkę
4. 8 prostych zasad

1. Dno. Poczucie humoru na poziomie odmóżdżonego Amerykanina. Obejrzałam jeden odcienek i pomyślałam "Porażka, kto to ogląda?", obejrzałam kolejnych kilka i... Cóż, nie mogę zmienić zdania. Ten serial trawię jedynie w dni, w których czuję się odmóżdżona, choć i tak mnie nie bawią żarciki jakie są tam prezentowane.

2. Nie podoba mi się, ale nawet nie próbowałam się do tego przekonywać, więc nie skomentuję. Pewnie i nie jest złe, ale jakoś mnie nie zachęciło :)

3. Genialne! Uwielbiam to. Postacie są barwne, każda coś świeżego sobą wnosi. Robin - Kanadyjka, a wiadomo, jak Kanada jest traktowana (przykładem odcinek z South Parku). Marshall i Lily - to po prostu ONI. Zawsze jest "my", nie ma "ja i on". Podoba mi się takie ukazanie pary kochających się osób. Barney miadży xD Najbardziej ciekawe jest jednak to "jak główny bohater poznał matkę swoich dzieci?", a żeby było weselej, to każdy odcinek o czymś opowiada, ale chyba żaden nie przedstawia tytułowej osoby.

4. Akceptuję. Jednak nie podniecam się i nie oglądam :)

Osobiście jednak bardzo, ale to bardzo ubóstwiam "Dwóch i Pół" i trochę szkoda, że Charlie Sheen zachowuje się identycznie jak postać, w którą się wcielił. Przez to serial zakończył się na 8-mym sezonie i producenci nie mają zamiaru go dalej ciągnąć - Charlie został zwolniony, a bez niego serial nie istnieje.

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.03.2011 22:50 przez Nami.)
09.03.2011 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Laghnarr
Unregistered

Oglądam ten serial co rok, aż robią sobie przerwę na wakację.
Według mnie serial przeszedł wiele zmian (zapewne planowanych) od bodajże... 2007 roku?: bohaterzy przeszli transformację z geeków do... mniej geeków. Natomiast zamiast tradycyjnego w ich rozpisce tygodnia grania w World of Warcraft, kiedy to walczyli z goblinami w celu zdobycia magicznego miecza (który i tak został po chwili sprzedany przez Sheldona na Ebayu) albo Halo teraz żyją pełnią życia towarzyszkiego Smile
Największą metamorfozę przechodzi chyba Sheldon...

Swoją drogą, o ile pamiętam, ten sezon który leci teraz jest chyba przedostatnim?
02.01.2015 23:22
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,878
Oooo tak! Bardzo lubię ten serial. Zestawienie "odrealnionego" świata nerdów - geniuszy z rzeczywistością! Oczywiście bez "dziewczyny z sąsiedztwa" ten serial nie byłby taki dobry. Jestem ciekaw czy głoszone teorie naukowe są prawdziwe czy to tylko wymysły scenarzystów XD
Muszę nadrobić.
Fifti napisał(a):Hoży Doktorzy
On ona i dzieciaki
Jak poznałem waszą matkę
8 prostych zasad
Widzę, że CC idzie pełną parą XD

Chorzy doktorzy, no cóż serial o lekarzach. Jednak szczerze mówiąc w tej komedii jest dosyć dużo tragedii. Opowiada o losach początkującego lekarza, który przeżywa swoje problemy związane z zawodem. Sukcesy, śmierć pacjentów itd. To dość specyficzny serial ze specyficznym humorem, który mi przypadł do gustu!

On ona i dzieciaki. Kiedyś fajnie mi się to oglądało, ale jak przeanalizowałem ten serial to serial składa się z jednego, dwóch gagów. Dziecko robi coś głupiego -> ojciec każe je w wymyślny sposób lub ojciec się wygłupiaTongue

Jak poznałem waszą matkę. Szczerze to SERIAL BYŁ ZA DŁUGI! Ile można słuchać o tym samym! Nie powiem serial obfituje w zabawne sceny, ale ILE MOŻNA?!? Wyraziste postacie, które DO ZNUDZENIA POPEŁNIAJĄ TE SAME ŻYCIOWE BŁĘDY! TED OGARNIJ SIĘ ILE RAZY MOŻNA PODRYWAĆ ROBIN??? Za długi...

8 prostych zasad. Serial do pewnego czasu jest normalnym serialem o rodzince i jej problemach, jednak po śmierci głowy rodziny zmienia się diametralnie! (Swoją drogą aktor naprawdę umarł.)
I to o dziwo uratowało ten serial. Teraz opowiada o dramatach rodziny pozbawionej ojca! O ja cie...

Szczerze to dużo tu tragedii w tej komedii....

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
03.01.2015 00:00
Laghnarr
Unregistered

(03.01.2015 00:00 )Ponury napisał(a):  Oooo tak! Bardzo lubię ten serial. Zestawienie "odrealnionego" świata nerdów - geniuszy z rzeczywistością! Oczywiście bez "dziewczyny z sąsiedztwa" ten serial nie byłby taki dobry. Jestem ciekaw czy głoszone teorie naukowe są prawdziwe czy to tylko wymysły scenarzystów XD
Myśle, że są prawdziwe. Na pewno Teoria Strun i "Kot Schrodingera" Smile
Swoją drogą: w jednym z odcinków Shelodon spotyka się z prawdziwą postacią Stephen'a Hawking'a.
03.01.2015 00:10
Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,884
Zazwyczaj to, co tam wygadują, jest poprawne z naukowego punktu widzenia.

Z serialem jestem na bieżąco, chociaż tęsknię za wcześniejszymi sezonami, teraz to takie chwilami jest... sitcomowe do bólu aż Sad No ale takie spoko oglądadło. Paczam głównie ze względu na SheAmy (ciągle wierzę, że go zbałamuci!).

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
04.01.2015 19:06
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,948
Poziom ostrzeżeń: 15%
Mnie ten serial w ogóle nie porywa niby śmiesnzy momentami ale fabułą denna a niektore psotacie wkurzające i nic więcej. Nie ptorafiłem się przywiązać do nikogo z nich straszne retardy...

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
04.01.2015 19:07
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,669
Poziom ostrzeżeń: 10%
ja zerkałem tylko jednym okiem jak mieszkałem w zeszłym roku ze współlokatorem będącym fanem tego tytułu i wydało mi się to typowym, amerykańskim sitcomem w nietypowym settingu...

[Obrazek: giphy.gif]
05.01.2015 00:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama