Aktualny czas: 22.10.2017, 04:36 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
The Breaker
Autor Wiadomość
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 178
The Breaker
Czytał ktoś z was tą manhwę? Jest o opowieść o chłopcu Shioonie, który jest nękany przez szkolnych chuliganów oraz jego nauczycielu j. angielskiego Chun-Woo, niepoważnym lowelasem, który ukrywa tajemniczą i bardzo mroczną przeszłość. Chłopak odkrywa, że jego nauczyciel jest mistrzem sztuk walki. Co się stanie dalej? Przeczytajcie ten tytuł Tongue
Przyznam, że jest to bardzo ciekawa pozycja. Shioon jest shounenowym głównym bohaterem osadzonym w seinenowym świecie. Ta manhwa jest czytana od prawej do lewej, co jest nietypowe dla koreańskich tytułów. Seria pierwsza jest zakończona, ale przed kilkoma dniami powstała druga seria - New Waves.

[Obrazek: 30hm2pzpn_rpeerar.png]
Wtedy ja zostanę Hachibukai! - Luffy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.06.2016 20:56 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
16.10.2010 09:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: The Breaker
Naprawdę?! Jest kontynuacja?! Ja to w ogóle przerwałam czytanie jak OneManga zniknęło, muszę wreszcie skończyć Big Grin

Rany, nie wiem, co mnie tak ciągnie do manhw, ale ze wszystkich mi znanych ta spokojnie jest najlepsza XD Świetnie skonstruowane postacie, całkiem ciekawa fabuła (choć nie powiem, dość przewidywalna, ale w taki... przyjemny sposób. Żadnych lamerskich wyjść z sytuacji czy coś. Jak w ulicznym pokazie z trzema kubkami. Jak odsłonięte zostają dwa kubki to jasnym jest, że kulka musi być pod trzecim. Ale jak się okazuje, że i pod trzecim jej nie ma to i tak wszyscy kiwają głowami, bo świat by przecież stanął na głowie, gdyby wszystko zawsze było na swoim miejscu... ;]), naprawdę przyjemna dla oka kreska i bardzo sympatyczny humor ;] taki sytuacyjny, czarny miejscami, ale generalnie bardzo pozytywny Big Grin
Naprawdę polecam Big Grin

[Obrazek: 66HHUfX.png]
16.10.2010 12:10
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 178
Jackie - owszem jest nowa seria, ale zaledwie jeden rozdział do tej poryTongue Druga seria musiała powstać, bo zakończenie pierwszej było zbyt otwarte. Choć szczerze nie mam pojęcia jak Shioon sobie z tym poradzi. (Rozdziały można przeczytać na mangafox, ale tylko dla tych co znają w pewnym stopniu j. angielski)

[Obrazek: 30hm2pzpn_rpeerar.png]
Wtedy ja zostanę Hachibukai! - Luffy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.10.2010 12:29 przez Krandar.)
16.10.2010 12:28
SrogaZima Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 30
No, zakończenie pierwszej serii, takie sobie, chociaż niezłe zdziwienie.
Co by tu dodać, liczę na więcej Smile
16.10.2010 14:32
Gac Maister Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 49
Hmm...cóż ja przeczytałem póki co całość jak jest na razie dostępna,lecz póki co seria The Breaker'a pod tytułem New Waves niezbyt mi się podoba. Sama pierwsza seria jest świetna. Polecam bardzo,ciekawa akcja,ładnie rozrysowane scenki i ten niepowtarzalny klimat walk. Naprawdę warto przeczytać Big Grin

[Obrazek: 57f533f344c9145e0045a8bee4881e0b.png]

Każdy ma swoje życie i może je zmarnować tak jak mu się podoba...
02.01.2011 11:21
boczo Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 18
the Breaker moim zdaniem naprawdę dobra manga(nie wiem jak to w Korei się nazywa XD) zaskoczyła mnie pozytywnie póki co jestem na bieżąco Smile

[Obrazek: obrazspt.png]

02.01.2011 12:06
Brandy Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 33
Te najbardziej znane manhwy są tak dopracowane i staranne że aż oko się cieszy, ale ta przebija całą resztę.
Cytat:seria The Breaker'a pod tytułem New Waves niezbyt mi się podoba.

A ja właśnie teraz chyba nawet bardziej lubię ten tytuł, pierwsza część była genialna ale opowiadała o tym nauczycielu, a Shioon gdzieś tam się cały czas pałętał w tyle.
New waves - świeże towarzystwo - więcej walk młodych gniewnych. (i więcej tego kolesia którego serducho robi tudum_tudum. Hel jea!)
Jeżeli ktoś nie doczytał pierwszej serii niech nie tyka się za drugą bo spoilery są od razu, jeżeli komuś się straasznie nie chce czytać pierwszej a drugą chce bo tam jest taki cycaty rudzielec na okładce, to niby może bo łatwo się domyślić co działo się w pierwszej serii, ale naprawdę dużo straci jeżeli chodzi o zrozumienie poszczególnych postaci i ich motywów ( i straci niepoprawne zaloty naczelnego lowelasa :3)

[Obrazek: Johny_Sanji.jpg?t=1293992213]
03.01.2011 00:51
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Ja uwielbiałam Chun-Woo (nigdy nie mogę spamiętać pisowni jego oficjalnego tytułu XD Gumoonryong?), strasznie mi się podobały jego relacje z Shioonem i jego stosunek do świata jako takiego xD Miał w sobie właściwie wszystko, co mnie przyciągało w poszczególnych bohaterach z innych serii - on miał wszystko XD Parszywy sukinkot XD

Spoiler :
No i te afery, jakie robi teraz, problemy jakie sprawia - wszystko gdzieś w tle, gdzieś się przewija, zostawia po sobie zniszczenie XD Aż nie mogę się doczekać jego wielkiego wejścia w nowej serii XD Bo nie wierzę, żeby tak po prostu zostawili tę postać samej sobie XD
Ale przyznam, że Shioonowi przyda się dorosnąć Tongue Mam tylko nadzieję, że wszystko nie pójdzie takim utartym szlakiem - on ją uratuje, potem rzuci parę banałów, a ona się w nim zabuja... >.>"
Dorastanie Shioona może być jednak ciekawe Tongue Nie mam na myśli szczegółów (zbereźniki Tongue), ale jak taka ćwiara stanie na nogi, to fabuła może przyjąć parę naprawdę ciekawych zwrotów ;]

[Obrazek: 66HHUfX.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.01.2011 13:12 przez Gociak.)
03.01.2011 13:12
Gac Maister Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 49
Wiecie może gdzie można przeczytać The Breaker'a serię pt. New Waves,chodzi o chapki od 8 do 13 w języku polskim? Smile

[Obrazek: 57f533f344c9145e0045a8bee4881e0b.png]

Każdy ma swoje życie i może je zmarnować tak jak mu się podoba...
31.01.2011 22:15
roronoazoro Offline
Łapacz motylkuf
Pirat

*
Liczba postów: 250
W języku polskim jeszcze nigdzie. Są ostatnio jakieś problemy ze skanami, bo autor pluje się na skanlatorów, ale po eng są prawie wszędzie, tylko od innego gościa, niż zwykle Smile

Siedzim i myślim, pocośmy tu przyśli?
31.01.2011 22:18
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama