Aktualny czas: 25.11.2017, 13:30 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Elder Scrolls V - Skyrim - Pytania i oczekiwania.
Autor Wiadomość
Neryuu
Unregistered

The Elder Scrolls V - Skyrim - Pytania i oczekiwania.
Hejka!
Już 11 listopada, toteż człowiek się zastanawia; czy wróci klimat z trójki - niezapomniane soundtracki, godzinne eksplorowanie mapki... czy też przyjazne dla oka, kolorowe środowisko z Obliviona?

NIC na to nie wskazuje Big Grin Ale mam nadzieję, że się mylę, bowiem bardzo cenie sobie klimat Morrowinda, jest boski. Mam też nadzieję, że fauna i flora będzie równie piękna i żywa, co w 4... Z kolei nie chcę takiej fabuły jak Oblivon Big Grin Jakąś dłuższą i fajniejszą xD To tyle z moich oczekiwań, także przejdę do przemyśleń...

Z tego, co wywnioskowałem z zapowiedzi na gry-online, teren Skyrima będzie przypominał wielkością ten Obliviona, co skutkuje mieszanymi uczuciami - dla mnie owa mapa była za mała, ale w końcu tego nie można zmienić, przeca świat The Elder Scrolls został już nakreślony :/
Z Polskiej strony o tematyce 5 wyczytałem, że będziemy mieli do czynienia z kilkoma strefami klimatycznymi, także gitara Big Grin Szkoda, że nie było nigdy pustyni w The Elder Scrolls, ale co tam xD

Później dopiszę co nieco, na razie nie chce rozpisać się w jednym poście ;D

Czego wy oczekujecie od piątej serii The Elder Scrolls, i jakie macie przemyślenia macie wobec niej?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.10.2011 13:03 przez Eihnaren.)
09.10.2011 22:43
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,265
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: The Elder Scrolls V - Skyrim - Pytania i oczekiwania.
Czyżbym nie był jedyną osobą przedkładającą Morrowind nad Oblivion?
W każdym razie mam nadzieję na lepsze modele postaci. Te w Morrowind choć było ich niewiele i bardzo ograniczone ich tworzenie, znacznie lepiej się prezentowały niż te zamulone mordy z Obliviona. A już zwłaszcza w przypadku Argorian, którzy w Oblivionie byli porażająco kiepscy. Zwierzoludzi w Oblivionie zachowywali się jak zwykłe humanoidy, nie miały tych swoich charakterystycznych stylów chodzenia, które tak wielbiłem, oraz niemożności noszenia butów i zamkniętych hełmów, które odróżniało ich od reszty. Toteż mam nadzieję na powrót do korzeni i ujrzenie w Skyrim ras z krwi i kości, a nie szereg Maćków z klanu.
Bardzo zainteresowała mnie wzmianka o noszeniu dwóch broni jednoręcznych lub przypisaniu do każdej ręki osobnego czaru. Ciekawe jak to wyjdzie w praniu, ale zapowiada się obiecująco.
Zaś tym, czego absolutnie nie chcę widzieć w Skyrim, jest skalowanie leveli przeciwników, które jest najbardziej poronioną innowacją Obliviona.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.11.2011 18:57 przez Eihnaren.)
09.10.2011 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Neryuu
Unregistered

Piraci już dobre dwa tygodnie temu, zauważyli, iż na stronie dobrze znanej nam grupy warezowej "Skid Row', pojawiła się wstawka Skyrima. Oczywiście na początku była to tylko prowizorka, bez jakichkolwiek linków - news, z racji na ilość komentarzy został zablokowany.
No i wczoraj wrócił, oddając nam The.Elder.Scrolls.V:.Skyrim-RETAIL.PROPER, o rozmiarze 5,1 GB (Mam obawy, bo to trochę mało), no ale cóż, to tylko wersja PROPER, prawdopodobne nie skrackowana - ja wolę czekać do piątku.
09.11.2011 14:06
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 329
Poziom ostrzeżeń: 0%
Konsolowa, łatwa, gorsza od poprzedniczek. Wciąż jednak fajna i starczająca na wiele godzin. Osobiście nie wciągnęła mnie fabuła, świat, ani nawet boczne questy. Grafika też była lepsza w poprzednich częściach w stosunku do dnia premiery, także ogólnie wszystko jest gorsze niż poprzednie części, które na szczęście były na tyle dobre, że Skyrim zły nie jest, jednak szalone oceny recenzentów 9-9.5/10 to GRUBA PRZESADA.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
11.11.2011 17:05
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Dla mnie rozczarowanie roku, jeśli chodzi o rocznik 2011.

Zniszczyli to co w tej serii najbardziej kochałem, czyli system rozwoju postaci, łucznik czy mag, na początku wszystko i tak sprowadza się do klepania wszystkich palą przez łeb w stylu policyjnym, albo kosą między żebra jeśli przeciwnik owe posiada. Czary jakimi na starcie może nasza postać poszaleć, albo kończą się przedwczesnym wytryskiem w postaci iskierek ktore działają na przeciwnika jak wystrzelona w jego kierunku fajerwerka, albo strzały z łuku, które możesz wetknąć przeciwnikowi wszędzie i zapewne co najwyżej znów jak w oblivionie zdążysz zamienić go w jeżyka, tyle że już mu nie uciekniesz bo twórcy zrobili coś tak debilnego jak usunięcie szybkosci.

Dzięki czemu nawet ucieczka cię nie ratuje, bo jeśli grasz kimś w lekkiej zbroi to masz przejebane, gdy na twej drodze stanie komabajn opancerzony od stóp do głów. A czemu bo cię dopadnie i rozszarpie na kawałki jak tylko skończy ci się kondycja, która na poczatku wystarczy na pięć metrów przewagi, gdzie prędzej czy później jakaś naturalna przeszkoda terenowa i tak na chwilę cię przyblokuje, co oczywiscie pozwoli przeciwnikowi na aż jeden cios .

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
23.04.2012 08:37
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama