Aktualny czas: 25.09.2017, 09:46 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
The Last of Us
Autor Wiadomość
GreedDValentine Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 21
The Last of Us
Temat dotyczy gry The Last of Us studia Naughty Dog znanego z serii gier Uncharted. Jeśli ktoś nie grał to lecimy z krótkim wprowadzeniem. Historia na pozór jak każda inna, apokalipsa zombie i walka o przetrwanie. Tu w zasadzie kończą się podobieństwa do większości produkcji tego typu zarówno w grach, filmach jak i książkach. Nie chce psuć nikomu zabawy ujawniając zbyt wiele. Głównymi bohaterami są Joel i Ellie. Będziemy mieć możliwość gry zarówno jedną jak i drugą postacią wraz z postępującą fabułą. Osobiście bardzo zżyłem się z bohaterami i historia wciągnęła mnie bez reszty, próżno wyczekiwałem książek w tym uniwersum. Historia opowiedziana w grze jest dla mnie najlepszą z jaką miałem do czynienia i przeważająca większość gier, filmów i książek nawet nie ma do niej startu. Na szczęście już niedługo będziemy mogli znowu przemierzać świat oblegany przez ,,zgrzybiałe" zombie Big Grin Jeśli ktoś ma jakieś teorie spiskowe bądź inne na temat drugiej części chętnie poczytam i podzielę się swoimi Big Grin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.02.2017 03:17 przez GreedDValentine. Powód: Poprawiona ortografia)
04.02.2017 03:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama