Aktualny czas: 23.10.2017, 10:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The New World
Autor Wiadomość
Bloo Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 39
The New World
Co dokładnie myślicie, że znajduje się w New World? Czy tam jest wg was One Piece? I tak poza tym, czym myślicie jest One Piece? Smile

Rozumiem, że ten arc będzie już pewnie ostatnim....
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.10.2010 02:00 przez Bloo.)
24.10.2010 02:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: The New World
(24.10.2010 02:00 )Bloo napisał(a):  Co dokładnie myślicie, że znajduje się w New World?

Różnorodne wypy, ocean i najlepsi z najlepszych.

(24.10.2010 02:00 )Bloo napisał(a):  Czy tam jest wg was One Piece?

A gdzie indziej miało by się znajdować?

(24.10.2010 02:00 )Bloo napisał(a):  I tak poza tym, czym myślicie jest One Piece? Smile

To pytanie bodajże było już w którymś temacie.

(24.10.2010 02:00 )Bloo napisał(a):  Rozumiem, że ten arc będzie już pewnie ostatnim...

Z tego co wiem, chyba tak.

I temat wyczerpany...

Ale tak na serio, to wg mnie, ten temat jest taki trochę jakby na siłę i nie ma tutaj za dużo miejsca do dyskusji...Undecided Tyle ode mnie...

[Obrazek: 19979393.png]
24.10.2010 02:57
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509
Hmmm... ostatni? Oda mówił, że jest w połowie drogi... nie zbyt długi byłby ten arc, gdyby miał mieć jakieś 600 chapków?

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
24.10.2010 11:11
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Piszę, że "chyba ostatni" bo ktoś tak powiedział w którymś z ostatnich tematów o najnowszym chapterku. No ale jakby nie patrzeć, to przecież saga "Whitebeard war" jest strasznie długa. W jej skład wchodzi: poznanie Caimie, akcja na Sabondy, rozrzucenie Słomianych po świecie, wyspa Amazon Lilly, Impel Down, wojna w Marineford, retrospekcje Ace'a i Luffy'ego, pokrótce przygody reszty załogi i aż do spotkania. Nowa saga właściwie się rozpoczyna, bądź rozpocznie od całkowitego spotkania załogi. Więc to wcale nie musi być tak krótko Smile

24.10.2010 16:43
culdi Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 10
Tak jest niby ta saga z białobrodym.Ale ja pamiętam ,że jump zbiór wszystkich sag na grandline nazwał bodajże the supernovas saga ,jakoś tak.Więc może się okazać ,że jeszcze 500 chapterów nawet przed nami Smile.A tak w ogóle witam na forum.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.10.2010 17:39 przez culdi.)
24.10.2010 17:36
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 983
Mnie tam bardziej zastanawia do jakich zmian, w tym Nowym Świecie, po tych dwóch latach doszło. Jak myślicie, Czarnobrody mógł już miejsce Białobrodego jako Yonkou zająć ? No i jestem ciekaw, jak tam sobie Supernovas radzą (szczególnie Hawkins i Kid, bo dla mnie tylko oni mają szanse tam zabłysnąć, nie licząc Luffyego oczywiście ;P).
24.10.2010 17:51
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
(24.10.2010 17:51 )Kyouchika napisał(a):  Mnie tam bardziej zastanawia do jakich zmian, w tym Nowym Świecie, po tych dwóch latach doszło. Jak myślicie, Czarnobrody mógł już miejsce Białobrodego jako Yonkou zająć ? No i jestem ciekaw, jak tam sobie Supernovas radzą (szczególnie Hawkins i Kid, bo dla mnie tylko oni mają szanse tam zabłysnąć, nie licząc Luffyego oczywiście ;P).

Hawkins? Kid? A co z Boney!!! Ona was nie obchodzi? Mam nadzieję, że ten pieprzony Akainu nic jej nie zrobił. Liczę, że ktoś w przyszłości skopie jego admiralski tyłek. Czarnobrodego też - za szantażowanie i... molestowanie! (tak to dobre słowo - porwanie i namawianie do sami wiecie czego!)
Mam też nadzieję, że tym kimś będzie Zoro. Mogłaby być to rekompensata za uratowanie go na Shabondy przed Tenriubito i własną głupotą.

24.10.2010 18:54
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 983
(24.10.2010 18:54 )Tymek napisał(a):  Hawkins? Kid? A co z Boney!!! Ona was nie obchodzi? Mam nadzieję, że ten pieprzony Akainu nic jej nie zrobił. Liczę, że ktoś w przyszłości skopie jego admiralski tyłek. Czarnobrodego też - za szantażowanie i... molestowanie! (tak to dobre słowo - porwanie i namawianie do sami wiecie czego!)
Mam też nadzieję, że tym kimś będzie Zoro. Mogłaby być to rekompensata za uratowanie go na Shabondy przed Tenriubito i własną głupotą.

Jakie tam uratowanie Zoro przed Tenryuubito oO ? Gdyby nie Boney, to jednego z tenryuubito może by już z nami nie było, a tak tylko odwlekła na chwilę to, co było nieuniknione... (a Kizaru i tak zabiłby Zoro, gdyby nie Rayleigh... Bogu dzięki, że się pojawił !)
Luffy, nie Zoro tyłek i temu, i temu skopie - za brata. Ale Zoruś pewnie się z Kizaru będzie lał ^^
24.10.2010 21:13

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama