Aktualny czas: 12.11.2019, 22:40 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
The Star Hero Tyggarman
Autor Wiadomość
jaggy Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 42
The Star Hero Tyggarman
W sumie to temat niby o książce niby chcę by ktoś kto ma dużo cierpliwości mi to przeczytał i ocenił na łamach forum

zaznaczam że angielski jest RACZEJ do poprawy

https://www.smashwords.com/profile/view/JTH8880

Jest to historia o tygrysku o imieniu Tygg który pewego razu spotkał gwiezdnego pieska który spadł na jego planetę z asteroidy gdzie miał czekać na matkę. Tygg się nim zaopiekował i postanowił że go odstawi na asteroidę, ale najpierw uszył sobie strój super bohatera i przybrał imię Tyggarman [Najpierw czyta się to Tigerman, potem postanawia że Tyggarman [po polsku] będzie lepsze itd.] po odstawieniu pieska, nawiedził go Pan Czarnych Dziur który oznajmił mu że trzyma pieska w klatce dla ptaków, po czym otworzył pstryknięciem czarną dziurę i wyrwał w nią całą jego wioskę. Tygg został sam, pośród zachmurzonego nieba, szalejącego wiatru i otwartej wolno wirującej gigantycznej czarnej dziury która miała go zaprowadzić ku drodze ku uratowaniu pieska.

Generalnie historia jest na razie głównie o jego depresji i mroku który z rozdziału na rozdział zaczął go coraz bardziej konsumować
29.08.2019 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,827
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: The Star Hero Tyggarman
Masz wersję na czytniki? Format epub preferowany
30.08.2019 09:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
jaggy Offline
Majtek
Pirat

*
(30.08.2019 09:41 )Orzi napisał(a):  Masz wersję na czytniki? Format epub preferowany

niestety tylko to co jest na smashu za free

trochę się cykam i tak xD bo w trzeciej książce jest pedofilia xD w sumie tylko po to by zaognić i bardziej zaorać Tygg'a który pod wpływem depresji masował jądra nie kumając co tak naprawdę robi, to tak samo jak z jego samobójstwem w chapterze 10tym

ten pomysł z wątkiem pedo wpadł mi jak zastanawiałem się co może jeszcze bardziej w depresji upodlić głównego bohatera i jednocześnie wkur..ić czytelnika co nie? ten mix pedofilii i depresji jest genialny

w sumie to też ów wątek ma czytelnika zdewastować i sprawić że będzie siedział nad tekstem i czuł rosnący strach
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.08.2019 00:47 przez jaggy.)
31.08.2019 00:39
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,284
Poziom ostrzeżeń: 0%
Ten motyw prędzej odegna od tekstu czytelnika niż sprawi że poczuje strach. No kurde... Stary to brzmi strasznie.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
31.08.2019 08:23
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,029
Ło kurła, totalnie podzielam zdanie Eikichiego.
Po przeczytaniu tego ostatniego...
[Obrazek: 39cdlq.jpg]
Chyba niepotrzebnie się rozpisywałam w temacie o openingu xD

[Obrazek: BitterFormalHarrierhawk.webp]
31.08.2019 10:37
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 909
Nie chciałem się wypowiadać na ten temat, no ale trochę się tu wody polało i chcę dodać coś od osoby która ma w dupie oryginał bo go nigdy nie zrozumiem(nie mam zamiaru uczyć się tego języka), co za tym idzie to to że szanuje ludzi którzy poświęcają swój czas i robią tłumaczenia odcinków i rozdziałów (jest tego sporo i nie chodzi tylko o OP), poświęca człowiek swój wolny czas na to aby inni fani nie znający języka mogli to zobaczyć, przeczytać w rodowitym języku, i robią to za darmo od fanów dla fanów, wykorzystując swój wolny czas który mogą poświęcić na cokolwiek innego.
Do czego zmierzam, a do tego że zawsze znajdą się faje które wiedzą lepiej i myślą że mogą to zrobić lepiej ale się nie poświęcą bo mają w głowie tylko zarobek i liczą się dla nich pieniądze tylko Big Grin

Moim zdaniem Kolo się urwał z choinki i myśli że nie ma lepszego tłumacza od niego, bo skończył jakąś szkołę z tytułem, na którą poświęcił sporo czasu.
Spoko ale niech przyjmie do świadomości że nie jest sam i wiele innych ludzi ukończyło podobne studia, kierunki i mają też swoje doświadczenie.

w żadnym wypadku Ci nie jadę tutaj bo jak bym chciał to uwierz że zmieszał bym Cię z błotem, po prostu się ogarnij i jak chcesz coś podważać to zrób przełożenie na Polski nie Angielski bo Ci kurwa łatwiej Tongue

Nie wiem czy jesteś w jakieś grupie co też tłumaczy OP i boli Cię to że coś Ci zarzucają w tłumaczeniu itp itd, proszę Cię o docenienie pracy innych którzy spędzają nad tym mnóstwo czasu i robią to charytatywnie.

Ten post nie jest atakiem na Ciebie jaggy tylko moim skromnym wywodem na to co Pisałeś Big Grin
Pewnie zostanie odebrany całkowicie inaczej przez Ciebie ale szerze mam to w dupie tak samo jak Ty pracę innych Big Grin
Pozdro Big Grin
31.08.2019 22:08
jaggy Offline
Majtek
Pirat

*
coś ci się chyba tematy pomyliły i tak mam to gdzieś

a co do owego wątku, to elo, po 2 książkach w których główny bohater jest niszczony psychicznie to co się stanie w trzeciej przed czym jest dewastowany jeszcze bardziej będzie miało kulminację w książce piątej nad którą pracuję, on już tak nie da rady z tym wszystkim i do tego będzie prześladowany przez "Ruiny czarnej materii" [tacy nowi złodupcy] że ja pier...le

nie posunę się do gwałtu [w domyśle chodzi o sex] na nim, ale na jego oczach będzie gwałcona mała dziewczynka przez typa co uwięził go i jego nowych kompanów w klatce by ich sprzedać, śćpał się i ją zdewastował na śmierć na ich oczach

edit;

sorry, ale jednak moje historie będą opierały się na tym jak naprawdę wygląda świat i ludzie

przecież nie mogę się bać pisania bo jakieś no namey z neta się popłaczą
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.08.2019 23:44 przez jaggy.)
31.08.2019 23:34
jaggy Offline
Majtek
Pirat

*
Nieskromnie powiem że jednak trochę kisnę z tego że ludzie sobie będą musieli to wszystko wyobrazić

[Obrazek: WZcKSM7.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.09.2019 02:35 przez jaggy.)
01.09.2019 02:35
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,284
O ile ktokolwiek to przeczyta xD.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
01.09.2019 12:12
jaggy Offline
Majtek
Pirat

*
to czytajcie, nie bądźcie piz...eczkami co boją się jakiejś tam głupiej pedofilii w fikcyjnej historii
01.09.2019 16:30
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama