Aktualny czas: 23.09.2019, 20:12 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
The Star Hero Tyggarman
Autor Wiadomość
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,904
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: The Star Hero Tyggarman
Czy Ty to wrzuciłeś do tłumacza? Bo ewidentnie tak to wygląda, strasznie ciężko się czyta.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
18.09.2019 20:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
jaggy Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 37
to chyba nie znasz angielskiego

jedna osoba z UK mi napisała że jest wszystko ok, a żyje tam od urodzenia, akurat co do angielskiego to nie próbuj mnie trollować bo znam ten język, a nie piszę czegoś nie wiadomo jak zaawansowanego, poza tym często używam słów i form które uważam za stosowne w danej narracji i które mi osobiście pasują

edit;

srm na was, zero merytoryki, tylko obrażanie a potem macie buldubska bo się wkur...m na wasz żałosny trolling
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.09.2019 11:36 przez jaggy.)
20.09.2019 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ena Online
Rak
Admirał

*
Liczba postów: 522
Poziom ostrzeżeń: 0%
XDDDDˣᴰᴰᴰᴰ

[Obrazek: Ggca6ws.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.09.2019 15:54 przez Ena.)
20.09.2019 15:53
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 956
świetne tłumaczenie, dobra robota tak trzymaj, nie słuchaj hejterów i rób to co kochasz!

[Obrazek: D2kDFZK.png]
20.09.2019 20:14
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 247
Nawet prychłem z wymiany zdań xD

[Obrazek: z08fm7W.png]
21.09.2019 17:40
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,031
Ten post wygaśnie: 30.09.2019 11:40 Post: #56
Niby wiem, że nie powinno się karmić trollów, bo z nimi jest jak z gołębiami. Nakarmisz i nie wiesz czy potem Ci większego gówna na okno nie zrzuci. Ale mimo wszystko w Twoich wypowiedziach Jaggy widzę albo dziecinadę, albo trochę bezradności. W ogóle piszesz tak jak dzieciarnia i to taka z YT. "Sram na was", no bardzo kulturalne podejście.
Napisałeś parę zdań, które mnie osobiście mogłyby zachęcić do lektury, ale wrażenie jakie sprawiłeś, zdecydowanie zniechęca. Może najpierw o tych pozytywach. Więc dla mnie informacja, dość prywatna w sumie, że bierzesz/brałeś leki pokazuje, że możesz dość ciekawie, ( bo i autentycznie) pisać o pewnych przeżyciach. Nie zagłębiałam się w to co masz w głowie, ale pewnie dużo by tego wyszło podczas czytania Twojej opowieści.
Możesz zasłaniać się różnymi "rozwiązaniami", ale części nie oszukasz. I to jest interesujące. I tylko to.

Trochę mi do profilu trolla nie pasujesz, bo pomijając zachowanie, to dałeś coś od siebie. Napisałeś coś dużego, więc to nie może być tylko gównoburza, by zwrócić na siebie uwagę, albo z nudów.
Pomijając już Twoją skandaliczną kulturę, to jak Ty chcesz zachęcić kogoś do sięgnięcia po to co napisałeś?
Powinieneś wrzucić na zachętę część pierwszego rozdziału tu na forum ( co z tego, że po Angielsku, raczej nikomu by to nie przeszkadzało, zaznaczyłoby się to tylko odpowiednio w tytule i tyle) z lekką edycją teksu, bo tak książki nie wyglądają. Czytanie tego online to katorga z wiecznym klikaniem przycisku. Można na telefonach ( bo w pracy z nudów prędzej ktoś po to sięgnie) to wygląda inaczej, może.
Co najważniejsze jak chcesz przekonać kogoś by to przeczytał, zamiast jakiejś książki, artykułu ,czy w przypadku czytania z nudów, nie sięgnięcia po Np YT? To raczej kwestia kultury innych osób, kiedy ktoś znajomy dzieli się czymś i jak masz czas i chęci to chociaż tam spojrzysz. A Ty znajomym nie jesteś, więc na wstępie masz trochę pod górkę. Ty na dzień dobry wolisz przed podaniem ręki, na nią splunąć...

Niczego się nie nauczyłeś, bo kiedy ( zakładam) napisałeś coś nowego, to też brakowało słów zachęty. "niech ktoś mi to przeczyta, sprawdzi" etc, w mojej ocenie przypomina hiphopowców "sprawdź to gówno".

Nie odniosłam się do ego streszczenia, które zawarłeś, ale według mnie to streszczenie to pomyłka i nie potrafię zrozumieć racji jakie stały przed jego stworzeniem. Zresztą dość już czasu poświęciłam temu wątkowi.

Żeby nieco podebrać Ci z talerza, że tak powiem^^, pominęłam kwestię wrzucania tekstu po Angielsku, na Polskie forum. Post jest w OPZ, więc jeżeli zaczniesz nad tym płakać to cóż, musi Ci się bardzo nudzić.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Dzisiaj 11:48 przez Imithe.)
Dzisiaj 11:40
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,125
Po co OPZ, to najbardziej wartościowy post w tym temacie.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

Dzisiaj 14:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama