Aktualny czas: 20.08.2017, 13:46 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
The Walking Dead - serial
Autor Wiadomość
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,087
Poziom ostrzeżeń: 0%
The Walking Dead - serial
[Obrazek: The-Walking-Dead-Season-1.jpg]
" „The Walking Dead” to serial Franka Darabonta, reżysera filmów „Skazani na Shawshank” i „Zielona mila”, oraz Gale Anne Hurd, producentki „Terminatora”, „Obcego”, „Armagedonu” i „Niesamowitego Hulka”, oparty na bestsellerowym komiksie Roberta Kirkmana. Serial opowiada o czasie następującym po pandemicznej apokalipsie, po której świat opanowały zombie. Szeryf Rick Grimes (Andrew Lincoln) podróżuje wraz z rodziną i z garstką ocalałych, w bezustannym poszukiwaniu bezpiecznego schronienia. Ciągła presja oraz codzienne zmagania się z zagrożeniem i śmiercią zbierają krwawe żniwo, popychając wielu ku otchłani najgłębszego ludzkiego okrucieństwa. W trakcie walki o przeżycie swojej rodziny, Rick odkrywa, że wszechogarniający strach ocalałych może być dużo bardziej niebezpieczny, niż przemierzające świat zombie."

Pierwszy odcinek sezonu pierwszego wystartował 31 października 2010 roku. Ogólnie rzecz biorąc mam wrażenie, że sam serial nie jest zbytnio populatny. Tak po krótce można by powiedzieć, że w serialu występują zombie jako "główni bohaterowie". Kto lubi zombie powinien zabrać się za tę pozycję chociażby z czystej ciekawości :)
Ja zaczęłam serial oglądać od 2011 roku, teraz jest na etapie oczekiwania na sezon 3ci, który wyjdzie w październiku bierzącego roku.

Ktoś w ogóle oglądał lub planuje obejrzeć serial? Jak tam wasze wrażenia, jaka ocena? Ja wyceniam go tak 7/10, gdyż jest dobry, ale bez rewelacji, dla mnie to taki "zabijacz nudy". Poza tym fajnie się ogląda w gronie ludzie, bo nie ma nic lepszego niż kibicowanie, kogo ma zeżreć zombie i czy sposób konsumpcji ma być bardziej, czy mniej okrutny (o ile oczywiście taki wybór mają bohaterowie ;) ).

Kto oglądał do końca sezon 2gi, bądź nie boi się spoilerów, może czytać dalej :)

Spoiler :
Oczywiście dla mnie najlepszym momentem było gdy zginął Shane! No po prostu alleluja, w końcu i nareszcie! Typ tak mnie wkurzał jak nikt nigdy.
Zresztą, chyba większość bohaterów ma w sobie coś wkurzającego czyż nie? Lori, ten jej bachorek, nawet świętobliwy Rick... Andrea to już brak słów... no, ale poczekam na kogoś, kto zechciałby ze mną wymienić się zdaniem na temat serialu :)

Haters gonna hate
Załoga Magnetic

05.06.2012 15:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,087
RE: The Walking Dead - serial
Haha, niedługo kolejny sezon, trolololo~

Swoją drogą ten ostatni co był, to zakończyli w sposób godny pożałowania, mieli się rozprawić w końcu z "bossem" tej serii, a ten se odjechał w stronę zachodzącego słońca i siema pracy, pff.

Kurdę, oglądałam to już dawno, a do teraz mnie to wkurza ;o

Haters gonna hate
Załoga Magnetic

07.06.2013 15:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 761
Odkopię temat xd

Jakiś czas temu zaczęła się 2 część 5 sezonu. Serial jest naprawdę dobry choć na różnych portalach zbiera nie pochopne opinie ponieważ "rzal nje ma akcji tylko gadajo czo to ma być". Mi też na początku seria wydawała się kolejną sieczką zombie jakich wiele tak w filmach, jak i grach. Czekało mnie jednak spore zaskoczenie, bo cykl świetnie ukazuje jak zareagowałaby społeczność, gdyby doszło do zombie apokalipsy. To prawie jak oglądanie dokumentu, bo sam serial jest dość realistyczny. Zacząłem po pewnym czasie czytać komiks, na którym został oparty ów serial i są pewne różnice - jedne postacie giną wcześniej, drugie zaś żyją dalej w przeciwieństwie do serii. Pewne postacie w komiksie są wręcz przeciwieństwami tych jakie występują w "The walking dead". Nie mówię jednak, że to źle. Ekranizacje zawsze dodają coś "od siebie" i tutaj zostało to zrobione naprawdę sprawnie. Serial naprawdę jest godny polecenia, jeśli ktoś jeszcze o nim chociaż nie słyszał Tongue

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
16.02.2015 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
Czarna Lama
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,536
Poziom ostrzeżeń: 20%
Oglądam ten serial od czerwca, teraz jak wrócił do świętach również go oglądam. Serial jest dobry, mi się podoba. Głównie przez zagrania typu
Spoiler: sezon 5
przez pół czwartego sezonu wszyscy mają nadzieję, że to koniec, bo mamy lekarstwo itp. po czym "z upy" okazuje się, że fake :v
Zacząłem go ogólnie przez kumpla, bo jak skończyłem BrBa to coś tam mówił, że on w wakacje sobie obejrzy TWD no i zrobiłem to przed nim i tak jakoś zostałem z tym serialem Big Grin

"Nie licz na ludzi, a jak musisz, sprawdzaj saldo potem."
[Obrazek: 4c1cnDA.png]
16.02.2015 18:24
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 181
Akurat jak się zastanawiałem, czy jest już temat, czy utworzyć... Mój kochany brat sprezentował mi na gwiazdkę kompletne sezony 3 i 4 na DVD. Serial zacząłem oglądać późno, gdy miał premierę na "jedynce". Obejrzałem końcówkę 1 i prawie cały 2. Teraz odświeżyłem sobie 1 i wkrótce zajmę się dwoma ostatnimi. Do obejrzenia zachęciła mnie gra Telltale, chciałem poznać oryginalną i przy okazji sprawdzić czy serial jest równie interesujący. Okazuje się, że tak, jest całkiem spoko. Najbardziej lubię Glenn'a, zaradny koleś, trochę popychadło, ale wygląda na to, że trochę zmężniał i mam nadzieję, że dożyje do 5. Mojego ulubieńca niestety w głupi sposób skasowali w drugim sezonie, a reszta, oprócz G, H i D to same dupki i beksy...

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
16.02.2015 23:58
Devzan Offline
Czarna Lama
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,536
Poziom ostrzeżeń: 20%
Kto był Twoim ulubieńcem? Big Grin
Moim jest Daryl
Spoiler :
I z tego co wiem to umrze ;_; ale nie sprawdzałem tego info
:3 Lubię tego typu charaktery, chociaż z czasem zmiękł i stał się takim lovelasem troszkę :o

"Nie licz na ludzi, a jak musisz, sprawdzaj saldo potem."
[Obrazek: 4c1cnDA.png]
17.02.2015 00:20
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 761
Carol go zmiękczyła, cholernie słodko razem wyglądają Tongue Swoją drogą Daryl to postać wymyślona przez twórców serialu, bo w komiksie go nie ma. Jak na wymyśloną postać, wyszło naprawdę dobrze Big Grin

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
17.02.2015 19:05
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 181
Moim ulubieńcem był Dale. Chyba najrozsądniejszy z całej tej zbieraniny.

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
17.02.2015 23:44
Kotu Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 382
Poziom ostrzeżeń: 5%
<miotełka poszła w ruch i kurzu już nie ma>

Odświeżam, bo kto śledzi, to wie że koniec 7 sezonu wczoraj był(a dopiero dziś obejrzałem).

Spoiler: Ostatni odcinek
Z przebiegu całego sezonu wniosek się jeden ciśnie, Negan to złol którego dawno tak dobrego nie widziałem. Niby fajny ten odcinek, aczkolwiek zabrakło pewnej rzeczy, kto obejrzał to wie. Myślę, że mogli to skończyć teraz, a nie przeciągać na 8 sezon. Tygrys i tak wygrał odcinek.

PS. Zdrajcy. Wszędzie zdrajcy.

[Obrazek: 205ee7p.png]
03.04.2017 19:17
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 448
Ten serial to gówno. Negan to najwiekszy bohater tam, mógłby ich pozabijac wszystkich, coby ten siet sie juz skonczyl.

[Obrazek: monkey.png]
03.04.2017 19:18
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama