Aktualny czas: 24.08.2019, 20:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Wolf Among Us - UWAGA SPOILERY
Autor Wiadomość
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: The Wolf Among Us - UWAGA SPOILERY
Trochę Ci to zajmie XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
19.10.2013 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,090
Najnowszy news odnośnie drugiego odcinka - jest on bliski ukończenia i datę premiery mamy poznać po świętach.
Plus, jeden screen z tego rozdziału, który fanom komiksu może poprawić humor. Mi się japa cieszy Big Grin
Spoiler :
[Obrazek: WolfAmongUs_Jack_650.jpg]

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

12.12.2013 15:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
Dorosły Szczery :O

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
12.12.2013 18:39
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 233
Nie grałem i raczej nie zagram - nie dlatego, że mi się nie podoba, wręcz przeciwnie. Po prostu rzadko kiedy moje konto jest pełne i nie mam zaufania do przelewów. Jednakże oglądałem gameplay (gry Telltale wyjątkowo dobrze się do tego nadają - ogląda się je jak dobry film) i muszę powiedzieć, że gra ma kapitalny klimat. Posiada wszystkie elementy klasycznego noir (ciekawe śledztwo, piękne kobiety, brutalne pojedynki z mięśniakami, zmęczonego życiem detektywa itp.) i dodatkowo zaprezentowane w ciekawej oprawie. Fajne jest też rozpoznawanie z jakiej bajki jest dane postać (nie udało mi się tylko odgadnąć barmanki i tych łebków, którzy stali przed gabinetem Crane'a). Mam tylko nadzieję, że coś zrobią z zakończeniem bo hmmm... średnio mi się podobało.

Takie pytania mam: ktoś mógłby wyjaśnić skąd się bierze ta "twardość" Baśnian? Oni się jakoś regenerują czy co? I czy mógłby mi ktoś polecić jakiegoś dobrego polskiego gameplay'owca. Dotychczas oglądałem u zagranicznego Cryotica, bo cichy i nie zagłusza, ale fajnie byłoby obejrzeć jakieś polskie reakcje.

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
27.12.2013 22:15
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
I tak to się kończy kiedy developer poczuje się za mocny i myśli, że udźwignie kilka projektów naraz. No ale po zapowiedzi Game of Thrones i Tales from Borderlands nie mogło być inaczej. Brak przynajmniej daty premiery, trzy miesiące po wyjściu pierwszego epizodu, jest zwyczajną kpiną. Dodatkowo boje się o jakość kolejnych, bo już po rozpoczęciu nowego sezonu The Walking Dead włączyła mi się lampka - o ile ze scenariuszem nadal wszystko ok, tak 1,5 godziny potrzebne do skończenia jest kolejnym z niesmacznych żartów panów z Telltale.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.01.2014 12:24 przez Zangetsu2.)
03.01.2014 20:14
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Uwielbiam Telltale, to moja ukochana stajnia obecnie... Ale Zangetsu ma rację :/ Projekty chyba przerastają rozwój firmy, bo coś tutaj kijowo zaczyna się dziać.

Guybrush - Im baśniowiec bardziej popularny, tym ciężej go zabić. A nawet gdy zginie, to w przypadku najpopularniejszych baśniowców, jest szansa na coś na kształt ich zreinkarnowania po jakimś dłuższym czasie.
Niemniej jednak, w grze zostało to mocno nadużyte w stosunku do komiksu. Owszem, tam też baśniowcy są twardzi, a ich urazy szybko się regenerują, ale bez przesady - topór w mózgu mógłby położyć najpopularniejszych z nich, a co dopiero takiego prostego drwala.

06.01.2014 04:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Info już trochę nieświeże, bo chyba z wczoraj, ale w pierwszym tygodniu lutego ma pojawić się drugi epizod. I opóźnienia mają się skończyć.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.01.2014 00:09 przez Zangetsu2.)
17.01.2014 00:09
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Jakby co to gra już wyszła. Oglądam gameplay Pewdiepiea. Historia zaczyna robić się coraz ciekawsza.

...

Nikt nigdy nie słucha
06.02.2014 12:47
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Post ze SPOILERAMI z najnowszej części, czytacie na swoją odpowiedzialność Smile

Spoiler :
Na pewno gra idzie w jeszcze mroczniejszą i poważniejszą stronę. Powiem wam, że fabuła zaczyna mieć jeszcze 'doroślejszy' klimat, niż komiksy, i to o sporo... Do końca nie wiem, czy mi to odpowiada czy nie. Wypowiem się na ten temat pewnie po rozegraniu całości, póki co trzeba czekać na trzeci odcinek.
Ale grało się ciekawie, nie powiem, choć wciąż strasznie krótko. Cieszyły mnie sceny z Jackiem Hornerem i Sinobrodym, są całkiem nieźle napisani i zagrani (głos Sinobrodego tak do niego pasuje~~!). Myślę, że to ciągle możliwe, że Sinobrody jest szefem Tweedlów (Tweedle Dee aż za bardzo obstawał przy tym, żeby nie podać jego imienia, może właśnie w wyniku zastraszenia przez Sinobrodego) choć wspomniana została nowa osoba - Crooked Man. Może to dla niego pracują nasze bliźniacze grubaski?
Ale cieszę się, że część mojej teorii się już potwierdziła - Faith coś zarąbała, i to dlatego Tweedle Dee i Dum węszą wokół sprawy jej morderstwa. Co do jednak samego zabójstwa... Czy ona przypadkiem nie zginęła dlatego, że zastępowała Lily? Czy cała ta jej śmierć nie wynikła z debilnej pomyłki...?
I nie, nie uważam Crane'a za mordercę. Jest popier***onym człowiekiem z obsesją na punkcie Śnieżki, ale naprawdę nie sądzę, żeby posunął się aż do jej zabijania, nie miałoby to sensu. Całkiem możliwe, że ktoś przyszedł do tego pokoju chwilę po nim i wykorzystał spowodowany w jakiś sposób letarg.

09.02.2014 19:31
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Ok, to teraz opiszcie wasze reakcje:
1. Czy okazaliście empatię Cranowi na początku gry?
2. Jak potraktowaliście waszego podejrzanego?
3. Czy zabraliście do baru
Spoiler :
Śnieżkę
4. Jak potraktowaliście
Spoiler :
Jacka
5. A jak pana
Spoiler :
Georgiego

...

Nikt nigdy nie słucha
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.02.2014 19:44 przez Guybrush T. Wood. Powód: Poprawiona ortografia)
09.02.2014 19:51
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama