Aktualny czas: 22.11.2017, 09:28 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Tłusty Czwartek
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,441
Poziom ostrzeżeń: 5%
Tłusty Czwartek
Nie wiem jak Wy, ale ja nawet nie zauważyłem, jak znowu minął rok i znów przyszedł czas na zajadanie się pączkami. Normalnie jakby był kilka razy w roku.

Niestety nie mam talentu do pieczenia, albo przynajmniej w tym się nie ćwiczę, toteż u mnie to są najczęściej pączki z Biedry. Tak też było dzisiaj, wlazłem i kupiłem po dwa na głowę. Zjadałem i trzy, ale pierwszy pączek zjedzony o 19, a zaraz obiad trza było robić, no to litości. Poza tym nie jestem jakimś wielkim łasuchem w tym temacie.
A u Was jak jest z tymi pączkami? Pieczecie czy kupujecie? Macie jakieś ulubione sklepy czy nadzienia? Czyli jak przebiega u Was Tłusty CzwartekXD

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

23.02.2017 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,665
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Tłusty Czwartek
U mnie zamawiali do pracy z jakiejś zaznajomionej piekarni. Tradycyjne, dobrze wypieczone na oleju z dużą ilością lukru i marmoladą. Cztery zjadłem, więc tak umiarkowanie jak na dzisiejsze święto.

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
23.02.2017 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,261
Poziom ostrzeżeń: 0%
W dzieciństwie z rodzicami smażyliśmy domowe pączki nadziewane konfiturą z własnych wiśni. Najlepsze na świecie, mogły tydzień leżeć i nadal były smaczne.

Obecnie moje tłuste czwartki prezentuje ten mem:
Spoiler :
[Obrazek: 7d775a250e4621ecfbe3e8dc89524b44.jpg]
Rano kupuję sobie w sklepie pączki do pracy, bo przecież jakże inaczej. Na przerwie wpada szef i przynosi nam całe pudełko pączków. Później jedziemy do hurtowni po materiał, a tam jakże inaczej, częstują nas pączkami. Wieczorem już nie mogę na pączki patrzeć.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
23.02.2017 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,441
Poziom ostrzeżeń: 5%
Jak dużo lukru to dla mnie średnio dobre, wolę raczej skromniej podane pączki.

Jezu, ja bym tak nie mógł GrigoXD

To czekaj, skoro i tak wiesz, że te pączki przynoszą, to po co rano je kupujesz? Tak byś mógł zjeść te od szefa i z bani.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

23.02.2017 21:52
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,261
Bo nie wypada, jak znajoma sklepikarka sama namawia i powołuje się na tradycję.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
23.02.2017 21:53
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,004
Dla mnie tłusty czwartek to jedna z tych dat w których orientuję się jak szybko minął rok xD.

Osobiście zjadłem dzisiaj 2 pączury, co jeśli o mnie chodzi jest przeważnie i tak wyrobieniem 200% normy na rok. Niby je lubię, ale osobiście jakoś super nie przepadam.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
23.02.2017 22:21
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,496
A ja ani jednego~ Kupczych nie lubię, a babcia za często w roku piecze, by ją jeszcze teraz tym maltretować. To jest grom roboty, a lata swoje ma. Lukier to zło, cukier puder też, choć strawniejsze.
Ale te pół misy oponek to nie mam pojęcia gdzie wyparowało i kiedy Angel

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.02.2017 22:33 przez Murgrabia.)
23.02.2017 22:33
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,866
Jako ze siedze teraz na wygnaniu, to moje podejscie do tego dnia sie zmienilo (tu sie go po prostu nie obchodzi, wiec stal mi sie obojetny), ale jak jeszcze bylam w PL byl to jeden z najhardkoroszych dni w roku, gdy pracowalo sie nieraz po 20+ godzin z moze jedna przerwa na zjedzenie czegos (start ok. 16 w srode xD), w 30-40 stopniowym upale, zaduchu, z wyszczypanymi od oparow oczami, poparzonymi palcami, podeszwami tak zalepionymi lukrem, ze nie dalo sie w nich chodzic (trzeba bylo skrobka murarska co jakis czas zrywac druga podeszwe, bo inaczej nie sposob ustac), do tego ciagle napiecie, nerwowka, wszystko na wczoraj i tabuny buractwa i cebuli domagajacych sie natychmiastowej obslugi i walczace o swoje miejsce w kolejce... Plusem byla sowita zaplata za uzeranie sie z tym wszystkim... Tym niemniej: nie lubie xD

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
23.02.2017 22:46
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 583
Ja żadnego pączka nie zjadłem ale sobie racuchów narobiłem. Zapchałem się nimi i chyba będę cały jutrzejszy dzień je jadł.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
23.02.2017 22:52
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,767
Poziom ostrzeżeń: 20%
Spoiler: obrazek smieszny
[Obrazek: 1c87070ca3d923c155ed9d8e8ee792b1.jpg]
A ja tam jakoś nie staram się tego święta obchodzić, ale na każdym kroku wciskają pączuchy, to i się wsunie jednego czy dwa.

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
23.02.2017 23:02
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama