Aktualny czas: 24.09.2017, 23:23 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Tokyo Magnitude 8.0
Autor Wiadomość
Ashramus Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 53
Tokyo Magnitude 8.0
Oglądam właśnie trzeci odcinek tego nowego anime i stwierdziłem ze warto podzielić sie wrażeniami.

Seria jest dziwna.. opowiada o nastepstwach wielkiego trzesienia ziemi w Tokyo.
O zniszczonym mieście, bez transportu, o wstrząsach wtórnych i 6 milionach ludzi próbujących wrócić do swych domów. Istnieje pewne prawdopodobieństwo, ze dzieje sie tam cos niesamowitego (główna bohaterka, dziewczynka, mogla sie w jakiś sposób do trzęsienia przyczynić, ale bardziej prawdopodobne, ze tak nie jest Wink ). Nie wiem czy na tym forum tego typu anime może sie spodobać, nie ma tu żadnych walk, za miast tego, można zgubić przyjaciół w prącym do przodu tłumie albo zjeść ciastka ryżowe wydawane za darmo w sklepie z powodu kryzysu.

Nie umiem jeszcze zakwalifikować tego anime jako dobre czy zle a może średnie.
W każdym razie, jest nietypowe.. portret dużego miasta po katastrofie.
Może warto dodać, że ramówce tv, zastąpiło opisywany już przez mnie Eden of East.
Jak ktoś ma potrzebę na anime zahaczające o psychologie tłumu i jednostki zamiast o poziomy czakry, może mu sie to wydać pozycja ciekawa.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2015 19:47 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
26.07.2009 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 326
Poziom ostrzeżeń: 0%

Po pierwszym odcinku miałem jeszcze nadzieję, że będzie pokazywane zniszczenie miasta i różne tego następstwa, zachowania ludzie, itd, i czasem bywało, jednak chodzenie i przynudzanie rodzeństwa z tą kobietą było zbyt nachalne i uciążliwe. Pierwsze dwa odcinki i 2 przedostatnie były dobre, trochę psychologii i zaskoczenia widza, nie do końca było wiadomo co się stało z Yukim do pewnego momentu. W środku też pojawiło się kilka odcinków z kolejnymi zniszczeniami i organizacją ludności, ale w sumie taki przeciętniak wyszedł.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
10.11.2009 23:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama