Aktualny czas: 10.12.2018, 20:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mamy niedzielę, tydzień minął od wydania, więc czas wrzucić Op po polsku! - 926 Zapraszamy do czytania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tom 13
Autor Wiadomość
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
Tom 13
Dzisiaj mi przyszedł, więc można założyć temat.

Mam wrażenie, że w mandze akcja idzie strasznie szybko do przodu. Już na Little Garden dotarli. Za niedługo będzie wyczekiwana przeze mnie Alabasta, która w anime strasznie mi się dłużyła.

Do tłumaczenia się nie przyczepie, jednak cieszę się, że zdecydowano się na zapis "Vivi". Bo odrobinę się zaniepokoiłam po przeczytaniu informacji, iż w oryginale jej imię brzmi "Neferutari Bibi" choper8. Po prostu nie wyobrażam sobie Vivi jako Bibi xD
No i wątpliwości co do zapisu nazwy jej królestwa zostały rozwiane. Alabasta, nie Arabasta.

Bardzo spodobała mi się okładka tego tomiku. Luffy jako kapelusz Miss Valentine jest całkiem ciekawym pomysłem (; I w końcu dowiedziałam się, o jaką walkę Zoro z Luffym chodziło. Zupełnie o tym zapomniałam....

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
26.07.2012 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Prynio Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Tom 13
Ohm, tomik bardzo ładny, ale omylny kolor okładki podany na stronie JPF. Na stronie JPF jest podana różowa okładka a w rzeczywistości jest taka orzechowa. Także czekam na Alabastę i jestem ciekawy czy też się będzie tak dłużyć jak w Anime, mam nadzieję że nie. Jak na razie akcja leci bardzo fajnie. Jestem zadowolony :]

[Obrazek: pryniosygna.png]
20.08.2012 07:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama