Aktualny czas: 20.06.2019, 22:36 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Tom 54.
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,786
Poziom ostrzeżeń: 0%
Tom 54.
W tym miesiącu wraz z Hancock i Luffym wkroczyliśmy do Impel Down. Tyle tytułem wstępu.

Panie Konsultancie, mam pytanie. O poziomie drugim raz się mówi "dzikich bestii", np. w tytule rozdziału, a raz "magicznych bestii". To są zamiennie stosowane określenia czy mieliście dwie wersje do wyboru i nie zauważono ostatecznie stosowania obydwu? Chociaż w sumie magiczne bestie są przy poziomie, a dzikie przy piekle. Czepiam się. Lubię się czepiać :3

I trochę mi smutno, że mój dumnie brzmiący Rycerz Mórz stał się Morskim Wygą Tongue

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
23.03.2019 00:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,851
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Tom 54.
Nom, było tak jak mówisz, mnie też to zdziwiło, ale widać Oda tak chciał.
Długo ten temat zgłębialiśmy z Pawłem, naprawdę musiałem zrobić spory research i on również, wiadomo. No ale nie było podstaw, by tak dać. I tak udaje się czasem coś przeforsować,za pomoca sugestii, więc ie jest źle.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

25.03.2019 10:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama