Aktualny czas: 20.08.2018, 15:14 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomik 23.
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,663
Poziom ostrzeżeń: 0%
Tomik 23.
[Obrazek: 29geex0.jpg]

Jakoś te tomikowe tematy nie cieszą się zbytnią popularnością, a szkoda. Ściągę bym miała Tongue Nie mniej jednak JPF już chwilę temu wydał kolejny, coś ciągle przekładany, 23 tomik, zatytułowany Przygoda Vivi. A w nim aż jedenaście rozdziałów (206-216) i praktycznie zakończenie arku rozgrywającego się w Alabaście oraz całej sagi dotyczącej Baroqu Works (jeszcze jeden rozdział w tomie przyszłym, ale to szczegół). Jak Wasze wrażenia po lekturze? Może macie jakieś uwagi odnośnie wydania bądź tłumaczenia? Piszcie, dzielcie się. Niech ten dział nie stoi bez życia.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.08.2013 20:33 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
01.08.2013 20:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Isobu Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 2
RE: Tomik 23.
Tom 23 czytało mi się dosyć płynnie, 230 stron robi swoje. Zakończenie 3 już walki pomiędzy Luffym a Crocodile'm było dość widowiskowe, poświęcenia Pella również wyszło dobrze (szkoda, że autor rozwiązał kwestie tej postaci tak jak rozwiązał, no ale trudno). Z takich większych błędów to rzucił mi się w oczy tylko ten z ostatniej strony z ostatniego rozdziału tomiku. W chmurce jest napisane "I pamiętajcie! Co by się nie stało znak na naszej prawej ręce, to symbol naszej załogi!" tymczasem załoga wyciąga lewe ręce.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2013 13:09 przez Isobu. Powód: Poprawiona ortografia)
10.09.2013 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 809
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Tomik 23.
Niedawno nadrobiłem wszelkie zaległości w tomach OP więc trzeba by skomentować xd

Tom 23
No nareszcie koniec Alabasty! Serio już miałem dość tej całej sagi. Owszem była fajna ale czytanie jej już po raz chyba dziesiąty każdego by chyba po pewnym czasie obrzydziło xdd Epickie rozwalanie Crocodile'a i znów odczuwam dawne emocje gdy jeszcze to oglądałem ładnych parę lat temu. Zdecydowany plus za wzbudzenie dawnych wspomnień Big Grin Bardzo spodobało mi się przetłumaczenie wiersza Bońka. Domyślam się że musiało to być dla tłumaczy sporym wyzwaniem. Bardzo jestem ciekaw jak przetłumaczą "Binks Sake" ale do tego jeszcze spoooro czasu. Poza błędem wyłapanym przez przedmówcę żadnych baboli nie znalazłem. Wydaję mi się też że JPF poprawił się w kwestii podwójnych kadrów. Już prawie nie widać tych białych pasków oddzielających strony.

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
07.11.2013 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama