Aktualny czas: 23.11.2017, 02:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomik 25.
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,496
Poziom ostrzeżeń: 0%
Tomik 25.
Pam para pam~ Z tygodniowym poślizgiem, ale w końcu jest. 25 tomik mangi One Piece, zatytułowany Mężczyzna za sto milionów berry od dziś wędruje sobie po Polsce trafiając w chciwe łapska kolejnych czytelników.

[Obrazek: 1052_633580113331999_721637997_n.jpg]

Co w nim? 10 rozdziałów, od 227 do 236. Zakończenie arcu rozgrywającego się na Jayi i moc interesujących debiutów~ Zatem tomiki w dłoń i do lektury, a po niej dzielcie się swoimi uwagami i spostrzeżeniami na temat wydania w tej oto piaskownicy~ A z wieści mniej fajnych, za miesiąc przerwa. Tomik 26. zapowiedziany jest dopiero na 13 grudnia.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
21.10.2013 11:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 798
RE: Tomik 25.
Co by Grabce nie było smutno że nikt nie komentuje tematów. A i tak właśnie skończyłem czytanie tego tomu więc wiedza dość świeża Tongue

Tom 25
Z początku Oda mnie zaskoczył. Nie wiedziałem a że wzmianka o Haki była jeszcze na Jayi. Ciekaw jestem jak potem przetłumaczą rodzaje Haki. Dominacja królewska coś w tym guście? Brzmi nawet w porządku ;p Zdecydowanie będzie to jeden z moich ulubionych tomów określanych mianem "przełomowych". Dlatego je tak określam bo jest w nich zawarte dużo informacji i pojawiają się postacie które w przyszłości sporo namieszają - między innymi Kuma,Flamingo,Białobrody i załoga Czarnobrodego. Rozwaliła mnie scena z Buggym,który uczciwie pracował xdd Cóż w kolejnym tomie zaczyna się już właściwa część tej sagi. Pozostaje czekać do przyszłego roku Tongue

W ogóle na miniaturce którą podała Grabka czerwień tomu OP wydaje się być nieco wyblakła wręcz pomarańczowa. Zaś na tomie jest mocna czerwień (nie wiem jak to inaczej określić jestem facetem xD) czyżby wina monitora? xd

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.11.2013 17:26 przez Taboretto.)
09.11.2013 17:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,496
RE: Tomik 25.
Dziękuję Ci Taborecie za dawanie znaku życia w tych tematach ^^

Zdjęcia nie zawsze mają ten kolor, co tom. Widzę to po skanach i innych zdjęciach używanych do recenzji. Co do dominacji. Czytając o tomiku chyba na com.pl się zdziwiłam, że na Jayi pojawiło się gdzieś haki. Czy to w tej scenie, gdzie Teach znajduje nowy list Luffy'ego i ogólnie zbiera się z załogą, czy jeszcze gdzieś indziej? I są dwa posłowia?

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.11.2013 22:34 przez Murgrabia.)
09.11.2013 22:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama