Aktualny czas: 23.11.2017, 02:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomik 26.
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,496
Poziom ostrzeżeń: 0%
Tomik 26.
Jak to ktoś w komentarzach na facebooku napisał: to chyba halucynacje z niedożywienia. W końcu jest, po... trzech miesiącach przerwy? 26. tomik, zatytułowany, o ile dobrze na zdjęciu widzę, Przygoda na wyspie boga. Zaczynamy wojaże na podniebnej wyspie. Na dobry początek rozdziały 237-246. Następny tomik, teoretycznie, ma wyjść 17. marca. Wysyłka tomików przez wydawnictwo jutro~

[Obrazek: 1656025_680746801948663_1637187021_n.jpg]

Kiepskie zdjęcie tym razem. Zapraszam do komentowania wydania, tłumaczenia, wydarzeń~

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
28.01.2014 13:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,445
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Tomik 26.
Ten tomik bardzo wyraźnie pokazuje, jak zajebistą sagą jest skypiea. Naprawdę, co stronę miałem zlewę, a to Luffy na Waywerze (czy jak to się tam pisało), a to Luffy i "nie wolno" i wiadome myśli.

Jeśli chodzi o tłumaczenie to moim skromnym zdaniem lepszy przekład od oryginału, no ale to żeby zobaczyć, trzeba by mieć jednocześnie oryginał w ręce. Paweł nie raz nie dwa z jednego zdania robi dwa dodając coś bardzo dobrze pasującego od siebie.
Absolutnie kupił mnie "brzucho", które jest po prostu genialne. Podobało mi się też jak przełożył wypowiedzi tego staruszka "nie lękajcie się" i tego typu wypowiedzi.
Ale jak zostawił wronostatek, to osobiście malutki minusik ode mniexd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.01.2014 19:54 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
29.01.2014 19:54
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,496
Nie ma Wronostatku, jest Wronislaw Big Grin Mnie sie tomik bardzo podobal, glownie przez tlumaczenie. Dodatkowo urzekła mnie historyjka Wapola, a raczej jej tlumaczenie. Pod tym wzgledem tomik naprawde udany. Co prawda w poslowie maly blad sie chyba wkradl, widac bylo pare wersji na nazwe ataku Satoriego. Do tego nietypowy SBS. Tylko te obsuwy...

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.02.2014 15:57 przez Murgrabia.)
26.02.2014 02:12
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 798
Świeżo przeczytany tom czas więc skomentować Tongue
Tom 26
Po sztachnięciu się zapachem świeżego druku przeszedłem do czytania. Pierwsze co mi się spodobało to tłumaczenie historyjek okładkowych Wapola. Podobało mi się że były wykonane z takim... luzem Tongue W ogóle nie wiem czy dopiero od tego tomu tak jest czy już wcześniej w tomach One Piece pojawiło się słowo "zajebiście" wcześniej zezwolili na "gówno" teraz widzę "zajebiście". (nie dostanę za to warna? xD) Choć mocniejszych wulgaryzmów już chyba nie dadzą bo wtedy manga byłaby chyba +18 Tongue Dobra koniec z wulgaryzmami. Spodobał mi się też pomysł przetłumaczenia pozdrowienia "Heso!" na "Brzucho!". Brzmi tak samo dziwnie jak w oryginale więc wszystko pasuje Tongue Widzę też że przetłumaczono słowo "Impact" na "Impet" - też całkiem dobrze brzmi. Żadnych uwag w sumie nie mam. Skypiea się już ładnie rozkręca. Szkoda że teraz będą opóźnienia w tomach...

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
07.03.2014 23:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama