Aktualny czas: 24.09.2017, 23:15 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomik 41.
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,457
Poziom ostrzeżeń: 0%
Tomik 41.
Dziś swoją premierę miał 41. tomik mangi One Piece, zatytułowany Wypowiedzenie wojny. Zawarte są w nim rozdziały od 389 do 399. Robin, Ohara, akcja Snajperkinga i te sprawy Wink

[Obrazek: 14125580_1181430485213623_3930519305365972386_o.jpg]

Do przedpłat dołączona została kolejna karta wroga, tym razem padło na szczwanego lisa Foxy'ego. Kolejny tom planowany jest na 26 października.

Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat wydarzeń, wydania oraz tłumaczenia kolejnej odsłony przygód Słomkowych Kapeluszy na naszym rynku Smile

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
31.08.2016 19:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Sven88 Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
RE: Tomik 41.
Witam!
Takie szybkie pytanie - czy w tomiku 41 jest słówko od tłumacza na koniec?
W moim egzemplarzu po 226 stronie mam trzy niezadrukowane kartki, nie wiem czy tak ma być czy po prostu otrzymałem niedodrukowany tomik Smile
09.09.2016 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,457
Poziom ostrzeżeń: 0%
Prawdopodobnie po prostu brakło czasu na posłowie do tego tomu i zostały wole strony z arkusza. Co najmniej jedna osoba też tak ma, a i tak też bywało, więc się nie martw.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
09.09.2016 13:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 142
Poziom ostrzeżeń: 5%
Tomik bardzo przyjemnie się czytało. Kwestia Franky'ego na temat planów Plutona miała o wiele lepszy wydźwięk niż w jakichkolwiek fanowskich tłumaczeniach. Jakoś tak coraz bardziej wierzę w teorię, że to są plany Noego. Zapisany przez Joy Boya testament, który od pokoleń był przekazywany cieślą na Wyspie Ryboludzi, po czym Tom przerwał tradycję i przekazał je ludziom na Water 7. Noego po tej akcji na FI trzeba podreperować, a lepiej niż Franky i Iceberg nikt tego nie zrobi. Wtedy Plutonem spokojnie mógłby być Momo, który podobnie jak Posejdon, kontroluje bestie, tylko że lądowe. Jeśli faktycznie by tak było to wtedy Uranus kontrolowałby bestie latające. I tutaj znowu pojawia się odnośnik do statku Króla Piratów na którym było wielkie jajo. Przepraszam jeśli się zbytnio zagalopowałam.

Jeśli o tłumaczenie chodzi to mam wrażenie, że tak od Jayi albo później, jest ono o wiele lepsze. Znaczy takie bardziej swobodne. To tak jakby tłumacz w końcu wczuł się w historię i bohaterów.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.10.2016 20:54 przez Ayo3.)
19.10.2016 20:50
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama