Aktualny czas: 11.12.2017, 09:50 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomik 7
Autor Wiadomość
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
Tomik 7
Skandal, że jeszcze nikt nie założył tematu o nowym tomiku OP ukazanym w Polsce, który jest tak "głęboki jak kolory wyprane w Perłolu". Wink
Najlepszy w tomiku jest.... oczywiście SBS i wypowiedzi Ody. hehehehe
Facet ma poczucie humoru, nie ma co.

Po raz pierwszy mamy taką długą retrospekcje. Wcześniej w przypadku Zoro i Usoppa zajmowały one niewiele więcej niż pól rozdziału, a tutaj w przypadku Sanjiego mamy już dokładniejszą historię, na szczęście wcale nie nudną.
Szczerze powiedziawszy, to z chęcią już bym zobaczyła wyspę ryboludzi, ale no cóż. trzeba jeszcze trochę poczekać.

I! JPF ogłosiło kolejny konkurs. Jupii! Szczęśliwcy dostaną tomik OP od Mikołaja na święta. Wink
11.10.2011 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Neriona Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 265
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Tomik 7
Ja już wymyśliłam fajny owocSmile Co do tomiku, ja chciałam założyć temat, ale mi się nie chciałoTongue Pearl i te jego teksty powalają... Tomik fajny, koleżanka już wszystkie moje przeczytała, czeka na następne zupełnie jak ja. I opis Pandamana plus ranking postaci.... cud miód i orzeszki.

[Obrazek: 4mbg.jpg]
11.10.2011 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Mikisi Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 147
Poziom ostrzeżeń: 0%
Kupiłem wczoraj tom, lalaalla~~

Ten tomik jest głęboki jak kolory wyprane w perłolu~~
A tak serio, SBSy i Pandaman fajne. Big Grin Czytając te chaptery czekałem aż będzie to co dopiero będzie w następnym tomiku. xD No trudno. ;P No, ale tom fajny. Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.10.2011 16:50 przez Mikisi.)
12.10.2011 16:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
Uff,w końcu znalazłem jakieś zaskórniaki i czym prędzej pobiegłem by kupić 7 tomik Big Grin
Wrażenia jak przy każdym nowym tomie pozytywne .Bardzo ale to bardzo mi się podobały retrospekcje z historii Sanjiego i Zeffa.Jako że przygodę z One Piece zaczynałem z anime ,nie wiedziałem nawet że w "taki" sposób Zeff stracił nogę(w anime to pominęli).Przyznam szczerze że byłem dość mocno zaskoczony.SBS jak zwykle śmiechowy,ciekawe ile Oda tych pytań dostaje z których musi wybrać taką garstkę.Bądź co bądź niektóre pytania/odpowiedzi to prawdziwe perełki Tongue
Z niecierpliwością wyczekuję następnego tomu .

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
21.10.2011 22:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama