Aktualny czas: 14.12.2017, 16:53 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOP 10 anime
Autor Wiadomość
Sendo90 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 16
TOP 10 anime
Nie wiem czy temat był sprawdzałem , nie znalazłem , zachęcam do zamieszczenia swoich 10 ulubionych anime , Zobaczymy jak kto wielbi dane anime , oraz ujrzymy jakie typy warto obejrzeć lub odświeżyć , o to moje prawie ten top ;p Pozdro

1.One Piece - boska fabuła , super klimat , humor na najwyższym poziomie ! polecam

2.Hajime No Ippo - genialne anime , super zrobione walki , humor przewyższa OP ;p

3.Fairy Tail - dość nowa anime 20 parę odcinków , super fabula , wymiatacz z odcinka na odcinek rośnie w siłę

4.Dragon Ball KAI - nowa kreska , brak zbędnych odcinków , wprost wyśmienite wiadomo klasyka

5.Full Metal Alchemist - anime genialne , więcej tu nie trzeba

6.Shaman King - przekox , fabuła dobra , brak zbędnych odcinków , fajnie zrobione walki , wiecej nie trzeba

7.Naruto (bez fillerów) - fabula była ciekawe , teraz zeszła na psy , fillery psuja klimat , ale anime było bardzo fajne teraz przeciętne.

8.Capitan Tsubasa - super piłkarska anime , fajnie zrobione mecze , super strzały i mecze na wysokim poziomie

Wiem ze miało być TOP 10 xD ale więcej fajnych tytułów nie kojarzę , kreatywność zostawiam Wam , Pozdro
08.05.2010 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%

Słabo szukałeś. :mrgreen: Tutaj jest taki wątek:
http://www.forum.onepiecenakama.pl/viewt...3&start=15

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
08.05.2010 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama