Aktualny czas: 15.07.2018, 21:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się już kolejny rozdział Op. Życzymy miłej lektury! Rozdział 910
Odpowiedz 
Toriko
Autor Wiadomość
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,128
RE: Toriko
Uporam się się z HxH i wrócę do Toriko, dobrze, że udało mi się kolegę zwerbować do Toriko Big Grin tylko niedobry dark ukrywa przed światem rozdziały czekając na więcej (ale jak dużo ich chce zrobić, zanim wyda nie wiadomo :< ) i jeśli faktycznie Toriko się psuje to dark może stracić zapał do pracy jak to ma w zwyczaju, jeśli manga przestaje mu się podobać... A jesteśmy dopiero przy końcówce stuletniej zupy. W którym momencie (rozdziale) zaczynają się te przezacne rzeczy?

Na toei trafił także World Trigger nad czym ubolewam, bo to również jest niesamowita manga z ogromnym potencjałem.
18.10.2015 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,269
Poziom ostrzeżeń: 20%
Tempo już troszkę przyspieszało przy 2 ingrendiencie w gourmet world, ale takie przeskoki ostre zaczęły się bardzo niedawno, gdzieś w 335, a taki uber mega przeskok był w poprzednim chapku ale jak narazie został odwołany tym flashbackiem. Ja i tak za wszystko winie Toei, jakby kto inny zrobił lepszego animca, to by toriko miał ciut lepszą sprzedaż ale tak czy siak, motywy w toriko nie trafią do każdego, bo trudno ludziom uznać jedzenie za coś poważnego gdzie na każdym rogu jest MCdonald. Ale by Mitsutoshi był zmuszany do takich przeskoków to sprzedać musi być krucha, a on pewnie chce jeszcze zrobić akcje w kosmosie i jeszcze jest ten środek ziemi.... Oczywiście autora Kiss x Sis nikt nie popędzi o nieee, on se może jak chce wydawać ten swój hentai jako mangę gdzie nie ma absolutnie żadnych postaci a jest jedynie sex..... Kij im wszystkim w zad, eeeeh....

[Obrazek: a5d45uF.png]
18.10.2015 19:01
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%
[Obrazek: a_Fv8_Wmx_1.png]

[Obrazek: 1.0]

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
18.11.2016 07:19
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,128
Koniec toriko. .. moze teraz uda nam sie w wt wreszcie nadgonic Tongue
18.11.2016 11:36
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
I jeszcze komentarze autorów z tego tygodnia. O zakończeniu Toriko wspomnieli... dwaj z nich. Obaj to w zasadzie ostatni dżampowi weterani. Smutnawo.

[Obrazek: 001.png]

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
18.11.2016 11:54
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,115
Toriko się skończyło? A więc przyszła pora by w końcu je dokończyć, należy się usiąść nad tak dobrą serią. Znaczy ja zawsze lubiłem, ale przerwałem w pewnym momencie czytanie i nie wracałem.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
18.11.2016 12:30
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,269
Poziom ostrzeżeń: 20%
Tak dobrą, ale niestety skrzywdzoną przez taktyki Jumpa serię. U nich to jest tylko jedno jak seria ma gorsze sprzedaże: "Nie idzie w sale'ach? Przyspiesz akcje o 200 km/h, to załatwi sprawę. Oh, nie załatwiło sprawy? Kończ serie, więcej się nie da zrobić". Ubolewam nad tą serią, miała trochę problemów i tematykę w którą trudno się ludziom zaangażować, ale za to własnie ją ubóstwiam. Przesłania typowo animuwe jak i te bardziej realistyczne, genialna konstrukcja świata, flory i fauny. Mechanika mocy i walki, Mitsutoshi wkładał tonę roboty w te wszystkie elementy. I nawet pod koniec, dawał z siebie tyle ile mógł. Zbyt wiele zmarnowanego potencjału...

[Obrazek: a5d45uF.png]
18.11.2016 16:39
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,115
No to jest chyba najlepiej wytłumaczony świat o jakim czytałem.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
18.11.2016 16:59
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama