Aktualny czas: 23.10.2017, 06:27 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzy potęgi Marynarki
Autor Wiadomość
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,082
Poziom ostrzeżeń: 0%
Trzy potęgi Marynarki
Jest już temat o Aokijim i Kizaru, jednak nie ma tam mowy o Akainu i do tego trzeba ukrywać spoilerySmile Zakładam, wiec nowy temacik do swobodnych dyskusji.
Jak nazwa tematu wskazuje, jest on poświęcony 3 Admirałom Marynarki. Który z nich jest waszym ulubionym, który najsilniejszy itp.
Zapraszam do dyskusji.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
20.12.2009 15:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Moim zdaniem najsilniejszy jest Kizaru - potęga prędkości światła. Nic nie może się z nią równać. Kolejny jest Akainu - stary, ale z potężnym owocem lawy. Ostatni w moim rankingu jest Aokiji - lód to ciekawa zdolność, ale przegrywa w starciu z ogniem/lawą. Ao jest chyba zbyt leniwy i to mnie w nim denerwuje. Kizaru z kolei wszystko olewa, ale może to robić bo jest naprawdę potężny. :mrgreen: Akainu jest chyba najbardziej poważny z nich wszystkich i zrównoważony. :-P

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
20.12.2009 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Awake Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 21

Zdecydowanie najbardziej lubię Aokijiego - wyluzowany, masz wszystko gdzieś, potężny owoc, imo drugi pod względem mocy admirałów - jeśli potrafi wytworzyć tak niskie temperatury żeby lawa zastygała to Akainu imho nie ma szans.

Potem jest Kizaru - przymulony - daję ładny kontrast z owocem światła, najsilniejszy z całej trójki, laser w palcu, uderzenia z prędkością światła itp. czynią go naprawdę potężnym.

Akainu lubię najmniej, pewnie za swoje czyny w Oharze i te jego "poczucie sprawiedliwości", ma za to ciekawy owoc dający mu moc mogącą zniszczyć wyspę jednym deszczem lawy.
21.12.2009 23:33
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

Ja tam tych admirałów zbyt dużą sympatią nie darzę, ale podoba mi się ten styl Ao, jak jeździ rowerkiem po morzu (ale musi mieć mocne nogi, aż strach się bać jego kopnięć), poza tym lubię też te głupie zdziwienia i zachowania Kizaru, podoba mi się jego pewność siebie, choć może być czasem trochę wnerwiająca. Co do Akainu to chyba, o ile on, ma takie silne poczucie sprawiedliwości
Spoiler :
, kłamstwa, przebiegłość ( o ile to nie Sengoku wymyślił ten podstęp z oszustwem co do własnej załogi przez WB)
, które z jednej strony mi się podoba, a z drugiej trochę zbyt brutalne na człowieka, który ma się kojarzyć z dobrem(jeśli coś mi się pomyliło i to nie on to przepraszam)
22.12.2009 16:55
Blade Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 9

Najsilniejszy wydaje się Kizaru, ale i tak pomimo tej sił najbardziej mnie denerwuje swoim zachowaniem. Najchętniej przewinął bym odcinek dalej kiedy on się pojawia ;P
Potem niech będzie wszystko olewający Ao ^^ Ma jeden z najfajniejszych owoców, a jak potrafi zamrozić lawe to jak ktos wspomniał nie ma Akainu z nim szans ;D
Na końcu chyba najbardziej twardo stąpający właśnie Akainu ;] Moc ma dość fajną, ale jest troche za sztywny ;x

[Obrazek: 813c41d6afa0a848.png]
22.12.2009 19:58
Larry Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 7
RE: Trzy potęgi Marynarki
Hmmm, najbardziej z tej trójki lubię Ao Kijiego, ponieważ lubię leniwe postacie.Potem Kizaru, ale to tylko dlatego, że nie trawię Akainu, z przyczyn oczywiście przez was znanych.Co do siły, najsilniejszy jest Kizaru,te jego lasery, prędkość światła, jednym słowem koks.Na drugim miejscu jest chyba Akainu, a to dlatego, iż w moim odczuciu magma z lodem wygrywa.No i trzeci Ao Kiji, moc ma świetną, ale raczej najsłabszą z tej trójki.
18.09.2010 07:51
Marco Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 4
Najsilniejszy jest Akainu!
Smutne lecz prawdziwe.
Nie liczy się tylko potęga owocu, ale jeszcze właściciel
Kizaru jest mocny, ale gdy walczył z Marco to
Spoiler :
dostał od niego,
a poza tym jest strasznym olewatorem choć i tak lubię go najbardziej Smile
Aokiji jest silny lecz z całej trójki wypada najgorzej.
Akainu jest najmocniejszy, choćby dlatego że
Spoiler :
jako jedyny walczył na równi z Białobrodym i to on za pomocą "Hadesa" spalił mu pół twarzy, potem gdy walczył z kapitanami Białobrodego to wygrał
i na koniec gdy już po wojnie ucieka przed nim Teach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.09.2010 21:34 przez Marco.)
18.09.2010 21:30
Nighty Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 96
Zgadzam się z poprzednikami i również uważam, że najsilniejszy jest Akainu. Nie zmienia to jednak faktu, że po tym, co zrobił w Marinford, mogę go spokojnie postawić na szczycie najbardziej znienawidzonych postaci z One Piece.

Jeśli chodzi o Kizaru, to rzeczywiście jest dość silny i te jego reakcje w niektórych momentach bywają nawet całkiem komiczne, jednak nie darzę go jakąś wielką sympatią. Jeśli ktoś go zabije, to nie będę po nim płakać.

Najbardziej z całkiem trójki lubię Aokijiego. Rzeczywiście wydaje się wiecznie znudzony, ale on jako jedyny wydaje mi się naprawdę dobry. Niby wszyscy są Admirałami Marynarki i powinni pomagać niewinnym i bezbronnym (bla, bla, bla...), ale Akainu i Kizaru wydają mi się po prostu strasznie okrutni. Tylko Aokijiego potrafię sobie wyobrazić jako obrońce ludzi.
02.05.2011 22:38

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama