Aktualny czas: 22.09.2017, 04:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Trzyodcinkowy filer ze świeżakami marynarki wojennej - wrażenia
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,257
Poziom ostrzeżeń: 5%
Trzyodcinkowy filer ze świeżakami marynarki wojennej - wrażenia
Zaraz ruszą rywalizacje, to żeby nie było, że zakładam temat specjalnie dla nich, założę temat już teraz. Miałem już założyć go dawno, ale jakoś tak zawsze coś mi wypadało. Teraz w teorii też jestem zajęty, no ale kiedyś trzeba.
[Obrazek: 350?cb=20170305014019]

Nie tak dawno mieliśmy okazję obejrzeć filer, gdzie Słomkowi w celu uzupełnienia zapasów przybijają na wyspę, gdzie znajduje się baza marynarki. Jest to w rzeczywistości skupisko wszelkich awanturników i trudnej młodzieży pryz okazji. Pojawiają się trzy nowe osoby w postaci tzw. świeżaków, uczniowie Niebieskiego Bażanta no i zaczynają się przeboje.

Przyznam, że zarówno kreacje postaci mi się podobały. Mieliśmy trochę w gorącej wodzie kąpanego Grounta, luzaka "swojego zioma" przedstawiciela długorękich no i humorystyczny akcent w postaci Zappy. Walki z użyciem Sześciu Form prezentowały się niezgorzej, no i rozbrajał mnie Zappa z tym zarywaniem do Nami a potem Carrot. Zabawnie też było, jak z początku dorwali się do tego jedzenia, zwłaszcza jak Chopper i Nami siedzieli dalej, a tu nagle wołają ich po imieniu i Ci aż się popluli. Niby standardowe w japońskich produkcjach a nadal śmieszy. Podobał mi się też ten moment uciekania z bazy, kiedy Brook zasugerował by napierać na ścianęXD Moim osobistym też zdaniem zabawny był ten dowódca, który miał argumenty nie do przebicia. Liczyła się jego ciepła posadka i emeryturkaXD
Nie spodziewałem się wiele, a dostałem całkiem fajną trzy odcinkowa historię. Fabuły tam nie było wiadomo, ale trzymało się to na swój sposób kupy i nawet miejscami bawiło. Przyjemnie też było zobaczyć choć na chwilę Kuzana.
A wy co sądzicie o tym filerze?

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.06.2017 14:15 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
14.05.2017 13:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,094
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Trzyodcinkowy filer ze świeżakami marynarki wojennej - wrażenia
Pierwsze dwa odcinki były nawet fajne, trzeci mnie irytował. Ta ręka Grouna jest zbyt dziwna nawet jak na "One Piece". Co, jak, o co z nią chodzi w ogóle? A i jego druga walka z Luffym miejscami dziwnie wyglądała. Ten go wali z uzbrojonej powiększonej łapy, a ten nic. Nawet nie poczuł. Ogólnie był z lekka irytującą postacią, a liczyłam po obrazkach, że on spodoba mi się właśnie najbardziej. Wyszło na to, że chyba najlepszy okazał się dowódca niekryjący, na czym mu najbardziej zależy. Zmienna sprawiedliwość do boju!

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
20.06.2017 23:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,257
Poziom ostrzeżeń: 5%
Mnie najbardziej przypadł do gustu ten Zappa. Choć niewątpliwie admirałek z tymi tekstami też kupował ten filer.
Przyznam, że mnie tam ta ręka nie przeszkadzała, ale może to przez to, że kiedyś robiłem Buster Keela, gdzie główny bohater właśnie ma taką wielką łapę, więc Grount kojarzył mi się nader pozytywnie.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

22.06.2017 11:06
Hime Offline
Shichibukai
Wanted Team

*
Liczba postów: 1,021
Całkiem ok były te fillery. Też myślałam, że najbardziej podpasuje mi Grount, ale później jakoś tak się zepsuł... i ta ręka... no ale można założyć, że na koniec się ogarnął.
22.06.2017 11:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama