Aktualny czas: 20.08.2017, 13:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Twierdza 3
Autor Wiadomość
Fifti Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 288
Poziom ostrzeżeń: 0%
Twierdza 3
Z tego co piszą wydaje się, że już niebawem pojawi się bardzo ciekawie zapowiadająca kolejna część, a dokładnie mówiąc 3 część Twierdzy.
W 2 dawno temu jakoś raz zagrałem, ale nie pamiętam dlaczego nie grałem dalej. Z resztą nie ważne. Podaję link do zapowiedzi Twierdzy 3
http://www.sztab.com/zapowiedzi,Twierdza-3,6386.html

Teraz pytanie czy ktoś myśli nad zakupem tej gierki?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2011 14:58 przez Fifti.)
10.10.2011 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Neryuu
Unregistered

RE: Twierdza 3
Hmm, ja nigdy nie kupuję gier, chyba, że jest to Guild Wars, albo Battlefield, ale wiadomo, producenci gier muszą jakoś się utrzymać, nie mam im tego za złe, jedynie gardzę takimi firmami jak Blizzard, które ciągną mamonę, jak mój kumpel tabakę.

Cóż, dziś dzień premiery tego tytułu, oraz Battlefielda 3 (ciekawe, co pierwsze obczaję). Oczywiście pierw muszę zobaczyć, co w ogóle pobieram, najlepiej jeśli dostanę gameplay.
Tak więc, widziałem trailer Twierdzy 3, grafika taka sobie, nie jest to poziom Settlers 7, choć ma podobny silnik (nie mylę się?). Settlers do dobrze zoptymalizowanych nie należy, mam nadzieję, że Twierdza 3 nie będzie miała tego problemu.
Wkurzała mnie ekonomia w Stronghold 2, kompletna kicha... głodowali u mnie, że... hoho xD
Mam nadzieję, że problem ten zniknie w trzeciej osłonie tego tytułu. O ile się nie mylę (raczej się mylę, ale cóż), w poprzednich edycjach tej gry nie było pojazdów morskich (łodzie, etc.), mam OGROMNĄ nadzieję, że takowe pojawią się w trójce.

Za 74%, i oczywiście po instalacji, przekonam się, jak tam oprawa wizualna, bowiem audio i konstruowanie (budowanie, stawianie) budowli jest na wysokim poziomie.
25.10.2011 19:53
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Papejek Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 57
Kupić raczej nie kupie bo na pewno po premierze kupę kasy będzie kosztować. Ale prawdopodobnie ściągnę z neta.

[Obrazek: 5274829e30f5ec211c6eaca717b763a5.png]
YOHOHOHOHO TechnoRemix

25.10.2011 20:10
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 573
Ale z was Piraci - KUSO! - Mówić to piratom naprawdę genialne... No cóż przyznam się że ja też będę ściągał - a właściwie ściągam mam już 0,1 % na Torentach! Właściwie wszyscy mają 0,1 % Hehe - Mam nadzieje pokonać nowych przeciwników w tej gierce

@Neryuu
Co ty mówisz w TW2 do kitu gospodarka ? Ja nie miałem co robić z żarciem..... Zresztą jak zwykle za dużo żarcia mało wojska.... XD

[Obrazek: Akuro3.jpg]
25.10.2011 20:43
Fifti Offline
Pirat
Pirat

*
Zagrałem z 3-4 misje i powiem tak.
Gra posiada sporo błędów. Czasami jakiś żołnierz się mnie nie słucha, drwal chodzący w miejscu, i inne mniejsze bugi. Wkurzające jest to, że wieśniacy pojawiają się baaardzo powoli, 1 wieśniak pojawia się ok. co 10-16s. Grafika według mnie jest ok. Brak trybu potyczki (Wielki minus) Gra klimatyczna, niektóre utwory z 1 Smile (fajnie)
Ogólnie mocno się zawiodłem, ale nie jest tragicznie. Mam nadzieję, że pojawią się niebawem jakieś łatki (które są potrzebne) i polepszą rozgrywkę. Mimo tego wszystkiego uwarzam, że i tak spędzę mile czas z tą grą Smile
27.10.2011 11:55
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,715
Ja jestem wielkim fanem Strongholda, ale to co zrobili z częścią trzecią to się w głowie nie mieści. Ogromny krok w tył. Oprócz tych minusów wypisanych przez Fiftiego dodam takie: wilk wszedł po mojej drabinie i zabił mi 3 łuczników, jeden wilk zabija 4 włóczników, ludzie jedzą o wiele więcej niż jest się w stanie wyprodukować przez co trzeba poświęcić cenne miejsce na farmy, a to skutkuje że na małych mapach nie ma już miejsca na dodatkowe użyteczne budowle, nie ma możliwości zaglądania do budynków jak w części 2, grafika jest bardzo przestarzała jak na dzisiejsze czasy, brak trybu skirmish i chyba największy minus - gra jest zbyt powolna, ślamazarna i w dodatku nie ma możliwości zwiększenia upływu czasu jak w poprzednich częściach. Jako wielki fan - zagrałem, rozczarowałem się i wywaliłem z dysku ten badziew. Powinni zrobić nową grę w stylu krzyżowca w wersji HD. Najlepsza część i prawdziwa strategia.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
27.10.2011 13:41
Sasilton Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 56
graj est beznadziejna
brak potyczki u mnie to wielki minus
w rtsach tylko ten tryb mnie interesuje
27.10.2011 17:46
Fifti Offline
Pirat
Pirat

*
Ehh im dłużej gram, tym robi się coraz gorzej. Nie dziwię się Romario czemu to usunąłeś Tongue. Wielkie bierze mnie zdziwienie, czy oni nie testowali tej gry? bo takich błędów nie da się nie zauważyć!
27.10.2011 18:51
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 573
Ja mam jeszcze 91 % na Torentach - Pirat Tongue - Ale nie mówcie że jest aż tak źle bo to mnie załamuje, jestem fanem Twierdzy i uwielbiam w nie grać. Dwójka była dobra - choć wkurza to że nie możesz budować na posiadłościach Murów - Jako takich małych zameczków. Mam nadzieje że jutro dam wam moją recenzje Tongue Czekajmy na Patch'e Tongue

[Obrazek: Akuro3.jpg]
27.10.2011 22:37
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama