Aktualny czas: 17.11.2017, 19:22 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twój ranking Słomkowych
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,543
Poziom ostrzeżeń: 0%
Twój ranking Słomkowych
Jak prezentuje się Wasz ranking członków Załogi Słomkowego Kapelusza przed i po przeskoku czasowym?

U mnie wygląda to tak:

PRZED
1. Zoro
2. Robin
3. Luffy i Franky
4. Nami
5. Sanji
6. Usopp i Brook
7. Chopper

PO
1. Zoro
2. Robin
3. Luffy i Nami
4. Franky
5. Sanji
6. Usopp i Brook
7. Chopper

Jak widać, niewiele się zmieniło. Jedynie Franky spadł o jedno oczko, ustępując tym samym miejsca Nami. Jego charakter i sposób bycia nie uległy zmianie, więc z czystym sumieniem winą obarczam jedynie stronę kosmetyczną - o ile przed przeskokiem wyglądał świetnie, tak kilka lat temu Odacchi posunął się o jeden krok za daleko w robieniu z niego zcyborgizowanego goryla.

A jak te zestawienia wyglądają u Was?

[Obrazek: Sygnatura.png]
15.06.2016 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,434
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Twój ranking Słomkowych
Niech no ja się zastanowię. Na pewno ZARAZ PO TS to Usopp mocno podskoczył, bo miał nie być więcej taką ciapą jaką był do tej pory. A co z tego wyszło to sami widzicie, przez co nie plasuje się u mnie z byt wysoko.
Mimo naprawdę sknoconego wyglądu Franky'ego wciąż bardzo lubię tę postać, a jego walka z Baby 5 tylko pogłębiła moją sympatię. Po części oddaje on też trochę mnie, jest starszy od swoich towarzyszy, ale i tak jest zwariowany. No tak stary to nie jestem, ale schemat jakby się zgadza.[Obrazek: Za8Fn46.png]
No i też bardzo zaplusował oczywiście podmianą w ciało Choppera na Punk Hazard. Był świetny!

Na plus też Zoro, zrobił się z niego baddas z tym okiem, teraz też większą sympatię zyska zapewne Sanji, ale zobaczymy.
Chopper mimo dobrego charakteru i naprawdę dużego wkładu w Punk Hazard za wiele ani się nie zmienił, ani nie wniósł. Choć odbieram go lepiej, niż wcześniej.
Nami zaplusowała jak się rozliczyć z Usoppem nie chciała, taka namiastka jej dawnego charakteru. No i miała trochę tych akcji wyżywania się na Luffym mimo wszystko.

Nie można też zapominać o Robin i mocno wyeksplikowanym poczuciem czarnego humoru zwłaszcza scena z Krakenem, komentarz obrazka, czy teksty na Punk Hazard. W sumie bawiła mnie też ta jej mimika, gdy zwracała uwagę Franky'emu, by się nie odzywał póki jest w ciele Choppera.

Usopp niby miał "goda" ale jakoś niespecjalnie podobał mi się ten motyw, a przynajmniej nie ratuje on niestety postaci i wszystkich słabych akcji w jego wykonaniu. Nie podobała mi się też ta akcja z podwójnym strzałem taka niepotrzebna powtórka z rozrywki.

Brook w sumie też nie bardzo się wykazał. Choć miał przynajmniej hipnotyzującą nutę no i ta wychodząca dusza goniąca Pappuga[Obrazek: nJNs5Tf.png]

A Luffy jak Luffy. Miał świetne i słabsze momenty. Jedne z lepszych oczywiście Dominacja i pół armii ryboludzi leży. Także walki w koloseum mi się podobały, czy perypetie z Chinjao.

Także podsumowując może.

1. Franky
2. Robin
4. Luffy
5. Brook
6. Nami
7. Chopper
8. Usopp

PS: A i tak najlepszy jest Geco Moria[Obrazek: 1BigvWA.png]
.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2016 16:39 przez Komimasa.)
15.06.2016 16:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 714
U mnie mocno spadły obie Panie, a to głównie przez to, że z takim gigantycznym cycem, biegają bez staników na tytanowych fiszbinach i nawet im oko nie drgnie, przypominając mi że są sztuczne. W ogóle nie podoba mi się nowy wygląd połowy załogantów. Panie stały się stereotypowe, ogramniate, niemalże non stop odsłonięte biusty (chyba tylko Rebecca je przebija), długie włosy, brak tego stylu który je wyróżniał. Franky wygląda jak skrzyżowanie King Konga z lodówką, a Brook jest tak przywalony zestawem odzieżowym, że go prawie nie widać- przekombinowany. Luffy, Chopper i Sanji neutralni wizualnie, nie bardzo sie zmienili. Za to na plus zdecydowanie wyszli Zoro i Usopp.

Przed
1.Robin, Usopp
2.Zoro
3. Sanji, Franky
4.LUffy
5. Chopper, Brook
6. Nami

Po:
1.Usopp, Zoro
2. Robin
3.Sanji
4.Franky
5.Luffy
6. Chopper
7.Brook
8. Nami
15.06.2016 18:24
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,434
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ale no chyba jednak obok wyglądu większą rolę odgrywa charakter, czy się mylę?
No i co takiego poszło na plus u Usoppa, bo bardzo jestem ciekaw, seryjnie.

Faktycznie trafna uwaga z tym designem Brooka. Wolałem go po stokroć w garniaczku i skrzypcami. Ale to już nie raz pisałem, jak szkoda mi tych skrzypiec.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

15.06.2016 18:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Kurde płycizna moralna ze mnie wypłynęła Tongue U Usoppa przede wszystkim podoba mi się, póki co wizualnie, że przypakował i nie jest już taka kluska, podoba mi się , że ma świetne afro i mam nadzieję kiedys je zobaczyć nie związane w kucyk, ale najbardziej ze wszystkiego podbił mnie jego kapelusz, wygladający jak naleśnik albo kapelusz tego oto grzybka
Spoiler :

[Obrazek: lihgting_mushooms_led_lamp_magical_desig..._pl-23.jpg]
Moja ukochana Robin, niby się wiele nie zmieniła i to jej troszkę dopasowanie do załogi, w kwestii min czy zachowania, bardzo mi się podoba. Jednakowoż, po pobycie z rewolucjonistami powinna raczej spoważnieć bardziej, coś mi w niej zgrzyta lekko i sama nie wiem do końca co. No i zdecydowanie straciła swój świetny styl.

Sanjiego zawsze bardzo lubiłam i cieszę się, że wreszcie ma szansę pokazać coś więcej niż tylko, że gotuje, kopie i ślini na widok kobiet. Bardzo brakowało mi rozwinięcia tej postaci (podobnie w zasadzie jak historii Zoro, która jest tylko epizodyczna)

A Zoro to wogóle teraz kwintesencja prawdziwego faceta. Nie dość, że wygląda świetnie, to jeszcze ma + 5 do siły i zdarza mu się rzucić mądrym tekstem. do tego jest cały czas postacia zabawną. Jego walka z Picą, weszła do jednych moich ulubionych jego walk, bo wreszcie miast siepać, zaczął myśleć. To jedna z postaci, u których bardzo ładnie widać, że dojrzał.

A za Nami od dawna juz nie przepadałam Tongue Przestałam ją lubić jakoś po skypei i uważam ją za jedną z nielicznych postaci obdarzonych zbyt wieloma zaletami i talentami, co sprawia, że jest przekoksowana. To, że nie bawi się w Posejdona, to tylko ostrożność Ody w pokazywaniu jej w walce, bo z umiejętnościami, którymi została obdarowana, jest niesamowicie gromowładnym przeciwnikiem. Przecież nie wiemy jaki jest najgroźniejszy ostateczny atak Nami ( albo jak zwykle gdzieś mi umknęło, w mej ignorancji odwiecznej)
15.06.2016 18:59
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
A nawet jak był? Kto w nim ostatnio cokolwiek napisał? Mnie tam się fajnie odkopuje, to co już kiedyś pisałam, napewno, bo wiem, że dyskutowałam już kiedyś o Nami. Dawno, dawno temu...
15.06.2016 19:13

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama