Aktualny czas: 17.11.2019, 10:00 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Ankieta: Co sądzisz o ograniczeniu dostępu do internetu?
Bzdura, powinni tego zabronić.
Jestem za!
Jestem za! Ale są przecież inne formy walki z piractwem, czemu mają nałożyć "filtr" na wszystkich?
Powinno się z piractwem walczyć inaczej, ustawa ani trochę tego nie zmieni.
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UE schodzi na psy?
Autor Wiadomość
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 324

Uspokójcie się, uważam, że ten ich pomysł nie wypali i dalej będzie po staremu. Nie warto przejmować się takimi rzeczami, na świecie dzieją się znacznie gorsze rzeczy.

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
30.04.2009 07:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

Jutsu napisał(a):Poza tym co oni chcą od nas, jak polskie prawo nie zabrania ściągać plików? Ja wam mówię przepisy by musieli wpierw pozmieniać
Prawo unijne ma pierwszeństwo przed prawem Polski.
Vampircia napisał(a):Uspokójcie się, uważam, że ten ich pomysł nie wypali i dalej będzie po staremu
Też mam taką nadzieję.

Przytoczę jeszcze list jednego z europosłów, jest to odpowiedź na list jednego z internautów dotyczący owej blokady:
Cytat:Serdecznie dziękuję za zainteresowanie pakietem telekomunikacyjnym oraz kwestią swobody dostępu do Internetu. Podzielam opinię, że nie może być żadnych ograniczeń w dostępie do Internetu i zapewniam, że posłowie PdP CentroLewica pracują nad tym, aby Parlament Europejski nie zgodził się na jakiekolwiek zapisy, które mogłyby wprowadzać ograniczenia. W minioną środę poprawka zabraniająca ograniczeń w dostępie do Internetu została przyjęta podczas głosowania w Komisji Przemysłu, Badań Naukowych i Energii nad drugim czytaniem pakietu telekomunikacyjnego. Poprawka ta de facto przywraca pozycję Parlamentu z pierwszego czytania, które miało miejsce we wrześniu ubiegłego roku. Podczas głosowania poprawka uzyskała zdecydowane poparcie, 40 posłów głosowało za, 4 przeciw, co oznacza, że na majowej sesji Parlament Europejski powinien przyjąć dogodną dla nas wersję pakietu.
Pozdrawiam serdecznie,
Dariusz Rosati PdP Centrolewica

[Obrazek: podpis2.png]
30.04.2009 08:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368

Vampircia napisał(a):Uspokójcie się, uważam, że ten ich pomysł nie wypali i dalej będzie po staremu. Nie warto przejmować się takimi rzeczami, na świecie dzieją się znacznie gorsze rzeczy.

Zgadzam się, dzieje się wiele gorszych rzeczy, o wielu z nich nie chciałbym nigdy nawet usłyszeć, ale się oglądało za dużo telewizji... Nas akurat to dotyczy bezpośrednio, czemu zresztą mamy ponosić odpowiedzialność za innych? Niech łapią tych, co rzeczywiście kradną w necie. Jedyne co by ta ustawa poprawiła to moralność zboczonych internautów. Na jakieś 2 tygodnie. A potem co? Może imperium [internauci-hakerzy itp] kontraatakuje? Ciekawe co z tego wyjdzie, głosowanie już niedługo, czy ograniczą nam internet? (pytanie retoryczne :-) )

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
30.04.2009 13:48
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 913
Poziom ostrzeżeń: 0%

Dla mnie to takie straszenie populacji. Nie zrobią w Polsce czegoś takiego, bo to zakrawa na komunizm...
Nawet nie myślę o tym, by z wami pisać musiałbym dopłacać...

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
30.04.2009 23:02
Jutsu
Unregistered

No pragnę dodać iż my byśmy musieli "załatwiać sobie wpisanie w pakiet"
No i tu dylemat bo każda większa zarząda takiego symbolicznego 10 zł...
Ja nie mogę w to uwierzyć, ale wolę się pomartwić na zapas. :-)
30.04.2009 23:06
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*

Najuch napisał(a):Nie zrobią w Polsce czegoś takiego, bo to zakrawa na komunizm...
Wystarczy, że zrobią w Unii.

Ale już nieraz PE bronił obywateli przed takimi pomysłami.
30.04.2009 23:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
nagura Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 103

Najuch napisał(a):Dla mnie to takie straszenie populacji.
Poczekaj tylko każdy przyzwyczai się do takiego straszenia i nic nie będzie się z tym robić, a tu nagle wielki szok bo taki pomysł zostanie przyjęty. Lepiej dmuchać na zimne, cholera wie jakie jeszcze inne pomysły przechodzą i to bez naszej wiedzy.

Trzeba się urodzić człowiekiem żeby osiągnąć prawdziwą głupotę.
01.05.2009 00:00
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277

Nie bójcie nic ściąganie z internetu na użytek własny jest legalne. Gorzej z tymi co te dane udostepniaja a w sieci sa miliony takich ludzi. Takie newsy czy plotki maja tylko zastraszać ludzi i zniechęcać ich do pobierania np torrentów.

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
01.05.2009 07:12
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*

januarus19, ty w ogóle rozumiesz o co chodzi? Pakiety telekomunikacyjne nie mają nas odstraszyć od torrentów tylko pozwalać dostawcom internetu na jego cenzurę według własnego uznania.

[Obrazek: podpis2.png]
01.05.2009 08:27
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277

Shizumu mylisz sie jak jeden dostawca zablokuje dostep do niektorych stron jest jeszcze drugi. Kto normalny zgodzi sie na straty wynikajace z tego że jedni przechodzą do drugich? Gdzie tu logika.

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
01.05.2009 10:39
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama